Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:38:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profil motiv  (Pročitano 10793 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Mislim da je u ljudskoj prirodi da se dopadnes drugima, samo neki to potenciraju na pogresne nacine, sve proizilazi iz nekog kompleksa, bar mi se tako cini. I zavisi u kakvom se okruzenju kreces. Tinejdz ribice nabudzene do bola ne mogu ni da racunam jer to je jos faza odrastanja. Od njih postaju ili polu-normalni likovi ili postene drolje u kasnijim godinama. Postujem obe vrste, pogotovo ako nema puno prenemaganja. Ali devojke od 25+ sa ovakvim kompleksima, to je alarm da tu nesto ne stima, najcesce neprihvatanje od strane okoline, uzak krug pogresnih prijatelja, razna nabedjenja da u zivotu treba raditi to i to da bi dosla do toga i toga ... uglavnom sponzoruse i zene koje pucaju na poziv na seks. Ne znam, meni je sve to zajedno jedna niza kategorija ljudi, sto ne znaci da smo mi nesto mnogo bolji od njih, jer svi tezimo da se na neki nacin pokazemo i da nas neko primeti. Neko pokaze sisu, neko magistrira na Sorboni. U sustini mi smo svi krv i meso, samo sto imamo tu mogucnost da biramo sa kim hocemo, a koga da zaobidjemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
Anea je upravu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
...jer svi tezimo da se na neki nacin pokazemo i da nas neko primeti. Neko pokaze sisu, neko magistrira na Sorboni.
  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
Jel to znaci da si magistrirao na sorboni? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Lepo za oko - Vole da usrecuju druge...?
Vise se svidjaju sebi samima u takvom izdanju nego obuceni?
Misle da ce se drugima vise svideti polugoli?
Reklamiraju se?
Traze potvrdu svog "dobrog" izgleda?
Sve od nabrojanog.

Plus, a to je ono što sam ja primetila - ružne ribe se više trude.
Vazda je to pedeset i jedna odevna kombinacija za večernji izlazak, sve moguće cake u Fotošopu, pufnice, šljokice, namazani nokti sa osamdeset cirkona... a onda vidiš da, kada bi se skinuo taj celofan, ispod ostaje riba ružnog lica i sasvim prosečne građe, a jasno se vidi njeno uspinjanje da se prikaže kao mega ribetina. Ponekad zna da bude istinski komično.

Za ovu na slici sam sigurna da je profil fake, mada riba svakako dobro izgleda, dovoljno da postane friend i napaljenim likovima i ribama koje, eto, intrigira recimo to kakva je ova lepotica i na drugih fotkama. Intriga svakako, posebno za neiskusne.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Gde od svih bas na fake profil da nabasam... Smile

Ali, nema veze, ne menja poentu.

U sustini, sto kaze Munzeka, mene ne brinu tinejdzerke. U tim godinama jos i moze da se shvati ta potreba za paznjom i pronalazenjem identiteta na taj nacin. Ono sto zabrinjava (dobro - mozda je malo teska rec, svako ima pravo da prezentuje sebe na svoj nacin) je ista potreba kod "zrelijih" osoba.
« Poslednja izmena: 31. Jul 2010, 22:21:39 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N97
to su usamljene osobe
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Jedna od nekoliko osobina koja je zajednicka svim ljudima jeste potreba za paznjom. Devojka i momak sa fotografija u tom smislu nisu nimalo drugaciji od recimo vodecih knjizevnika, pesnika, muzicara. Kod svih njih, iliti nas, preciznije, preovladava motiv za isticanjem onog sto smatramo vrednim na (u) sebi, kako bi imali divljenje drugih, samim tim vise samopouzdanja.
U konkretnom slucaju naseg vremena, prednost ima vizuelno, i to mejnstrim vizuelno, jer pojam lepote pod pritiskom interneta, reklama, medija, drustvenih grupa, generacijskih preferencija... polako izlazi iz domena subjektivne procene posmatraca, i dobija jedno novo, univerzalno znacenje.
Da budem jasniji, komotno bih pretpostavio da se pomenuti mladic i devojka krecu u drustvima u kojima caruje kriterijum sisa i misica kao horizonta na kome se ocrtava necija vrednost. To je krug zavisnosti: okacicu fotografiju online, dobicu n-komentara divljenja i pohvala, osecacu se lepo, posle nekog vremena kad sve to prestane uhvaticu sebe usamljenu kako tri'esti put klikcem refresh desktop, onda cu opet da postavim fotku, pa ispocetka.

Ipak, necu pretpostaviti ono sto sam rekao da bih pretpostavio, jer mi se profil devojke cini kol'ko-tol'ko pristojnim. Nije ona kriva sto je leto, i sto ima bujno poprsje. Dok sam bio korisnik facebook-a, vidjao sam i mnogo stravicnijih primera, spram kojih je doticna dama. Smiley
« Poslednja izmena: 31. Jul 2010, 23:08:54 od dare_ »
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung 
@Бамби... ужне рибе се више труде...


Ма ти си светски мега цар  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:38:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.