Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem, Xenon komplet H1,H3,H7 BEAR,4300k,6000k,  (Pročitano 7334 puta)
09. Nov 2010, 20:15:28
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n-96
prodajem nove xenone Bear sa garancijom od 12meseci...cena kompleta sto cine 2balasta 2sijalice(boja po zelji) 80e u cenu je uracunata dostava do Vas...
Za vise informacija obratiti se na PP.
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
mob
Samsung 
Pretera ga sa tih 80e,pored dostave da ih i ugradjujes opet je puno.sada su setovi sa sve ugradnjom 60-70e u nabavci u kini su 10-15 ti koje nudis.moj savet ti je da malo spustis cenu
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n-96
ja se ne bavim sa tim imam 3 kompleta pa bi da prodam i to je to..a to sto ima u kini nisu ovi..aj ja cu kupiti za 30evra te iz kine...mogu i ja pricati da ima tamo svasta povoljno...
eto stoji ponuda kupicu ti za 30e te iz kine kontam da ce jos neko uzeti od clanova???
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
mob
Samsung 
nepovezano kuckas,nisam te nista razumeo al nije ni bitno.ti xenoni koje prodajes su kineski,a cena od 80e je previsoka,ja ti dadoh prijateljski savet da oboris cenu,al ti teraj po svome .
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 231
Zastava Нови Сад
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b6
mob
HTC Desire HD
45e su u veleprodajama, jedino su H4 65e, sa korektorom greske 55e a H4 sa korektorom greske 75e. ugradnja 20e u servisima.. e, sad, ne mogu svi kupovati u veleprodajama, tako da kontam da je cena u radnji tu negde (~80-ak eura) ali ako hoces da ih prodas ovako preko oglasa, moras ubiti cenu iz prodavnice svojom cenom..
i jedna i druga prica ima smisla.. no, svako prodaje svoju robu po ceni koju misli da je ok, sad ako ne proda ne proda, nije na nama da spekulisemo..Wink
IP sačuvana
social share
NOKIA SL3 Unlock
Pogledaj profil WWW Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n-96
Evo da vas obavesti da sam prodao h3 komplet za 75e (naravno da sam spusti malo cenu)...
Ima jos H1 I H7 ,pa ko zeli ??

**Pop_Djujic** pusti ti sad Kinu i robu iz kine kazem ti da ovi imaju garanciju i da je marka Bear,proverio sam radnje i toliko kostaju,ne znam sto si se i mesao u temu...
I da zelim da kupim te tvoje kineske po 15e,20e,evo ja ti platim 30e za komplet,ok??

ovo je moja roba,mogu staviti cenu koju ja zelim a ti svoje reci ostavi za sebe,nisi pametan ispao bas..Kinaa  Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2010, 18:38:27 od B00B »
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
mob
Samsung 
Ok,u pravu si nisam trebao da se mesam u tvoju temu,al kada sam vec pojeo g. ajde jos da te pitam .kako funkcionise ta garancija tj ko ce da mi zameni sijalicu ili balast ako otkazu,jel ti rece da se ne bavis ovim a imas jos samo 2kompleta.i verujem da i druge potencialne kupce zanima,koja je to zemlja porekla ovih xenona?
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n-96
a reko ti je clan iznad da se to kupuje na veliko negde i oni ti daju garanciju,to ode u manju firmu tacnije u kasu i prodaje se dalje,kad kupis iz te manje firme,imas jos 12meseci garanciju... ja sam dobio za neki dug i ima jos 11meseci i nesto dana garanciju,tacnije vec je ispisana i pocela da obrojava....ako ti ode sijalica ides na tu i tu adresu i tamo reklamiras ja nemam veze sa tim...
Druze ti ko da si malkice ljubomoran,opusti se i gledaj svoja posla..
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n-96
prodato sve ..mogu moderatori zakljucat temu...
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.