Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem Thomson kablovski modem  (Pročitano 4679 puta)
17. Jan 2008, 13:05:26
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Prodajem modem za kablovski internet Thomson 420 za 50e.
Sve detalje vezane za modem imate ovde ->
Kod:
http://hfc-eng.vector.com.pl/337833.xml
a ovako izgleda:



P.S. Uz modem dobijate kao i ja kad sam ga kupila, kutiju, uputstva i sve ostalo sto ide uz njega!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia X6 16gb
Ako je taj modem sa ikom kablovske,slobodno mozes da ga bacis...Imam ga i ja i davao sam ga za 20e.Na kraju se ispostavilo da su oni svi kodirani i da ne moze da se koriste vise.Zvao sam provajdera i to su potvrdili.A i isprobao sam kod drugara koji ima istu kablovsku kao sto sam ja imao,i moj modem neradi kod njega a njegov isti takav radi!!!!
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ja sam njega koristila sa KDS PTT!

Hvala ti sto si mi rekao Smile taman cu sutra da zovem da ih pitam da se ne cimam ako stvarno ne moze! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia X6 16gb
Pa to ti je u sustini isto...I ja sam imao kablovski net,i odjavio se.Bilo mi je sumljivo sto su mi rekli da im modem nevracam,ali posle sam shvatio zasto...Pokusaj da ga prodas u neki servis,mozda ce im trebati za delove,ali neocekuj neku preveliku kintu od njih...Pozz
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Pazi ja moj nisam dobila nego kupila zato mi je smor, barem bilo koju kintu da izvucem a da neko koristi jer ce meni u protivnom da stoji u kutiji! A sto se tice ostalog - Danas sam modem odjavila kod njih, dala im serijal koji sam i prijavila i mogu da ga koristim opet bez probleme bilo gde drugde za kablovski net. Prosula sam im pricu da se selim da ga zato odjavljujem i pitala jel necu imati problema da ga opet koristim, rekose da necu, da mogu slobodno da ga koristim again!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia X6 16gb
Da mocices TI da ga koristis opet na svoje ime kod istog provajdera. A i danas ko god hoce kablovski net on pri potpisivanju ugovora dobija taj isti za dzabe...Uz placen prikljucak se dobije i taj modem koji se koristi na tvoje ime.Nemoj me drzati za rec,ali bolje opet nazovi i pitaj ih opet.Sklopi pricu da oces da poklonis drugarici,jer ona oce taj net,a tebi netreba modem.Javi sta su ti rekli.Pozz
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Opet isto! Kazu da moze moja drugarica da koristi bez problema! Ako su oni mene slagali, slagala sam i ja tebe!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia X6 16gb
Ok,ako je tako,onda mi je stvarno drago.Onda rokaj po toj ceni i nerazmisljaj.Pozz Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Hvala ti na svemu! Smile Mada nesto ne vidim da cu ga prodati! Ma kako god! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zainteresovan sam za modem, imao sam isti taj kod PTT KDSi posle 13 meseci je crkao!!!

Je li taj tvoj jos u garanciji?!

nenad. vucicevic@gmail. com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.