Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:38:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem Parfeme  (Pročitano 5889 puta)
02. Jul 2007, 18:24:28
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Prodajem parfeme vrlo povoljno!
Svi parfemi su uvezeni iz Madjarske, a ne Turske, prema tome ovo nisu imitacije vec originali. Postoje i tester varijante koje se odlikuju obicno vecom zapreminom ili mililitrazom (najcesce 100-125ml) ali im je cena niza zbog ambalaze na kojoj pise da taj proizvod nije namenjen prodaji vec samo uzorcima. Stoga vecina ljudi tvrdi da se odlikuju i istrajnijim mirisom, kako bi ostavili sto bolji utisak na kupca.

Mozete skinuti cenovnik za najprodavanije parfeme

Ako vas neki parfem zanima, a ne nalazi se u cenovniku, posaljite mi poruku na 0642480287 ili na mail svevlad@gmail.com, ja cu vam javiti cenu pa ako vam odgovara, rezervisacu ga za vas. Za sve destinacije van Beograda robu saljem City Expressom

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
cenovnik.txt (2.22 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ove nedelje mi je isporuka parfema, ako je neko zainteresovan neka kaze sta ga zanima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Interesuje me  Bvlgari Voile de Jasmin  ili Bvlgari Rose Essentielle, po mogucnosti u manjem pakovanju (30 ml).

Nema ih na spisku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sutra, u toku dana Vam javljam cene

« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 22:44:04 od Vlastimirovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Interesuje me  Bvlgari Voile de Jasmin  ili Bvlgari Rose Essentielle, po mogucnosti u manjem pakovanju (30 ml).

Nema ih na spisku.

Bvlgari Voile de Jasmin i Bvlgari Rose Essentielle ima samo tester varijanta od 100ml i cena je 35evra
Testeri su, kako sam gore vec pomenuo, jeftinije varijante zbog kutije. Kutija jeste originalna. Neki testeri imaju i  kutije koje se ne razlikuju od pravih osim sto na njima pise da je u pitanju tester i da nije namenjen prodaji. Testeri se u principu koriste u parfimerijama za uzorke i kao takve ih, kazu ljudi, odlikuje jaci miris koji duze ostaje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pozdrav, mene zanima par parfema - Lancome - Hypnose, Valentino- V, Escada - Magnetism i sto imate od Bvlgaria?
Molila bih vas ako mi mozete napisati sto od toga imate, koliko ml i cijena naravno...
Hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Pozdrav, mene zanima par parfema - Lancome - Hypnose, Valentino- V, Escada - Magnetism i sto imate od Bvlgaria?
Molila bih vas ako mi mozete napisati sto od toga imate, koliko ml i cijena naravno...
Hvala!

Ima sve sto Vas interesuje, jedino cu Vam javiti cene za Escada Magnetism i Valentino. Za ostale cene skinite cenovnik.txt sa pocetka ove teme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ok...Hvala!  Smile Samo bi vas jos zamolila da mi napisete cijene u eurima...
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:38:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.