Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodaja svih vrsta telefona iz Usa,HTC,Iphone,Motorola,Samsung,Blackberry,Sony R  (Pročitano 13907 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 12.0.742.122
Meni je doticni gospodin jos u maju mesecu obecao hd2 i iphone kao nove po povoljnim cenama. Kontaktirali smo mailovima. Trazio mi je adresu i br mob tel da me kontaktira kad telefoni navodno stignu u Srbiju. Ostavio mi je svoj br tel u americi (koji je naravno pogresan). Od tad niti me je kontaktirao niti mi je odgovarao na moje meilove.
Zakljucak donesite sami...
 Smile

Pozdrav,sto se tice te posiljke ,imali smo problema na carini ,ali sada smo sve resili sto se tice carine ,jer smo pre slali da ne platimo carinu na malo,sada idemo preko 10 telefona ali se carina placa...Ja snosim troskove carine i brzi je shiping tj posiljka 4 radna dana...

I ovde stavljam oglase samo telefone koji su vec dosli dole ...

Tako da sto se tice telefona mogu se licno preuzeti ,ili poslati postom ...Trenutno ima jos oko 8 iphona sve je otislo,ali u petak stize nova tura sa 2 htc hd2 ,5 iphona 3gs, 3 iphona 3g custom made,i jedan blackberry bold 9700


А одакле си?

New York ,telefoni su Loznica ,Bijeljina ali takodje se mogu preuzeti u Bg ,Ns jer imam dosta prijatelja dole ..Radimo sa svim telefonima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
LG Nexus 5
Jel postoji mogucnost nabavke HTC sensation i samsung galaxy s2.

Da, ne, mozda?


A, da, sad videh:

Ostavio mi je svoj br tel u americi (koji je naravno pogresan). Od tad niti me je kontaktirao niti mi je odgovarao na moje meilove.
Zakljucak donesite sami...
 Smile

Ako ima neko ko je zavrsio telefon preko njega, nek se javi.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 08:20:02 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Interesuje me cena za iPhone4 i iPad 2 16gb wifi+3g.
goran.tomic.1990@gmail.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.107
Interesuje me cena za iPhone4 i iPad 2 16gb wifi+3g.
goran.tomic.1990@gmail.com

Poslato
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.