Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:29:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Procedura za dobijanje Kanadske Vize  (Pročitano 18039 puta)
28. Nov 2009, 11:41:14
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Molim osobu koja cita moju temu a ZNA odgovore na moja pitanja da podeli svoje znanje.  Mene zanima procedura za dobijanje kanadkse vize.  Sta je potrebno? Da li trebas da imas zavrseno neku skolu,ili mozes i sa osnovnom tamo? Da li treba da radis negde,ili mozes i kao nezaposlen uci tamo? Turisticka viza konkretno,imam nekog ko bi mi garantovao,nemam skole,nemam posla.  Koliko se ceka? Koliko se placa?

Unapred zahvaljujem na iscrpnim odgovorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Daj molim te,to me ne zanima uopste,taj link. . .  Meni su potrebna iskustva,neko ko ZNA. . .  Izvini ali ti ne znas,ali ipak hvala ti.
Ljudi sigurno poznajete nekog ko je putovao skoro za Kanadu ako vi niste posetili skoro kanadsku ambasadu. . .
Unapred zahvaljujem.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2009, 07:14:47 od kocidol »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Iskreno,ovo sto si izneo ne obecava mnogo.U principu kad odes na razgovor u ambasadu njima je bitno da podneses dokaze koji ce garantovati tvoj povratak u Srbiju.S obzirom da hoces da apliciras za turisticku vizu moraces da imas jace aurgumente za povratak(stalno zaposlenje,redovan student-dajes redovno ispite,nekretnine u tvom vlasnistvu,supruznika,decu... itd).Inace redovna taxa za turisticku vizu je 75CAD(50eur) predaje se od 8h-10h i istog dana dobijas vizu ako ti je odobre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
To da imas stalan posao nije nikakav garant(pricam iz licnog iskustva,prosle godine sam prosao nevidjen maltret)...Elem,supruga,ja i dvoje male dece smo tri meseca pred put,sa svom potrebnom(a bogami i nepotrebnom dokumentacijom,nek se nadje),aplicirali za vizu.Istog dana zena i klinci je dobijaju,a meni pocinju da traze jos izmisljenih papira...Naime,u startu su mi rekli da su im dve stvari "problematicne":moje godiste(to da li sam devedesetih ucestvovao u nekom od ratova),i druga stvar moj-posao! :shock:Na pitanje da li je onda bolje da dam otkaz i sa potvrdom biroa dodjem ponovo,samo su slegli ramenima...Agonija sa papirima (nekakvi dokazi da nisam bio u ratnim dejstvima,i da na poslu samo radim svoj posao)traje jos nekih mesec dana,a onda su prestali da mi traze papire(valjda nisu mogli da izmisle vise),i poceli su da me svaki drugi dan pozivaju na nekakve "intervjue",gde sam se naslusao takvih budalastina,da mi dan danas nije jasno kako ih nisam oterao u tri lepe...Set dana pred put(karte odavno kupljene),popizdim,okrenem ih fonom da im se najebem keve,budem malo neprijatan(dopizdelo,brate),da bi mi posle par kritika na moj ton saopstili da mi je  viza "pozitivno resena"... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa ukoliko si vec imao vizu,odlazio i vratio se u normalnim rokovima kako si naveo ne bi trebao da imas sad problem.A, to sto se tice dokumentacije,to ne znaci da ces dobiti vizu 100%.Ukoliko im zasmeta i najmanja sitnica na razgovoru njegovo je pravo da te odbije i da mnogo ne objasnjava,vec ti da odbijenicu koja je manje-vise univerzalna za svakog.E,sad s obzirom da si podnosio za celu porodicu to je bila na neki nacin otezavajuca okolnost jer umisle da se iseljavas pa su te verovatno zbog toga "malo" maltretirali.U principu sve je stvar procene sluzbenika na osnovu celokupnog utiska(dokumenti i razgovor).U svakom slucaju sad bi verovatno dobio vizu bez problema.U svakom slucaju puno srece Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
E taman mislio da napravim ovu temu.  Iz crne gore sam, podnio sam sve papire postom za posjetilacku vizu (idem kod prijatelja na 2 nedjelje), drug mi predao, a sekretarica zeznula stvar jer je udarila pecat sestrinske firme na jedan dokument, oni me zvali na intervju, ja im objasnjavam da je to obicna greska i uputih  ih na registarski sajt crne gore, gdje su obje firme registrovane i vide se  isti direktori.  Oni mi kazu kao ok, javicemo vam ali cete mozda morati doci na intervju.

Sutra mi javljaju da mi drug pokupi papire, i ja racunam pozitivno, jer me ne zovu na intervju, kad ono odbili. .  evo me sad u BGD  doletio, sve papire ponovo uzeo, dobar pecat ovaj put, ponovo uplatio. .  ima li neko neki savjet sutra kad budem na intervju. .  mislim, imao sam americku vizu prije 2 god ja sam mislio da cu ovu dobiti glatko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
roze koza hvala na odgovoru,mislim nije mi mnogo od pomoci ali hvala sto si se ukljucila! Smiley Hvala i tebi drogance! Smiley Za iklara nije bilo saveta nazalost ali nadam se da ce nam on docarati svoja iskustva iz ambasade,primetio sam da ljudi manje pisu o svojim iskustvima,svi bi da im pomognes dok ne udju u ambasadu,svi bi da saznaju nesto,koliko,gde,sta,ljudi redje pisu nakon odlaska iz ambasade uzdignute glave,zato molim vas pisite!

Zar je lakse za ostale vize? "S obzirom da hoces da apliciras za turisticku vizu"? Mislim ja ne mogu da verujem da jedan slobodan decko bez obaveza,siromasan i neobrazovan ne moze da ode na olimpijadu da gleda klizanje,mislim strasno... Ljudi,pisite vasa iskustva! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Samo da se "pohvalim" da u zivotu jos ovako nisam bio ponizen, bez ikakvog razloga.  Sluzbenica koja mi je samo 2 dana prije rekla da mogu doci ponovo i da donesem registre firme me (nakon sto sam ja ponovo sve izvadio, uplatio, a da ne pricam bacio 180 eura na avio kartu) docekala sa "sto ste vi opet dosli?!".

Citav njen argument se zasnivao na jednom lapsusu, a svi papiri i registri koje sam donio nisu mogli da je ubjede da je doslo do slucajne greske kod prvobitne aplikacijie.  Zena mi je doslovno govorila kako lazem, kako ja "nemam sto da radim kod covjeka od 50 godina" i konstantno me provocirala i obracala mi se vrlo drsko, bez ikakvog razloga.

Naravno, poslije ovakve predstave nisam ni ocekivao da ce mi odobriti vizu.

Svima koji idu da apliciraju, ne znam da li moze da se bira da se prica sa nekim drugim (mozda kanadjanima) moja topla preporuka je da ovu harpiju izbjegnu.

« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 09:31:40 od Iklar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Ako dobro vladas jezikom(engleski ili francuski),zahtevaj razgovor sa konzulom,to je tvoje pravo i trebali bi dab ti omoguce... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:29:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.