Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:54:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problemi u porodici  (Pročitano 19219 puta)
22. Jul 2009, 22:32:32
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zdravo svima! Nadam se da ste svi voljni da mi pomognete.   Imam jedan mnogo veliki problem u porodici, s roditeljima ne zivim bas kako treba, a sto je najgore u svemu tome srednju skolu nazalost nisam uspeo da zavrsim zbog veci broj neopravdanih izostanaka.   Nemam gde radim, caletu pomazem u radionici al ne daje ni dinar.  Uglavnom radim teze poslove, ponekad i sam radim ali dzabe sve to, kad mi treba kinta on ne daje.   Ako bilo sta uradim moji zovu policiju, stvarno ne znam sta da radim a nisam toliko los.  Imam 18 godina i stvarno ne znam sta mogu da radim i gde, nekad mi i kazu da me ne zele gledaju kuci i slicno.  Ne znam,ne znam stvarno.  .  .   Dajte mi neki savet,sve mi ide naopako.  .  Skolu planiram da zavrsim vanredno kad zaradim kintu, a da bi je zaradio moram da idem negde da radim a nemam gde.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 22:33:03 od Boy1991 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia c5
Dobro,nije sve tako crno.Pod broj jedan,posao. Ako stvarno zelis da radis,posla ima.Na neko gradiliste ili tako nesto, jbg moras fizikalisati nisi u poziciji da biras.Moras imati svoj dinar i bices odsutan od kuce sto ce ti prijati.Obavezno sacuvas deo novca da zavrsis skolu,roditelji ce te gledati nekim drugim ocima i kapiram da ce stvari ici na bolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Nokia 3220
Ne zelim previse da ti solim pamet, ali sam na osnovu tvog posta zakljucila sledece:

1) zbog velikog broja nepravdanih nisi zavrsio srednju skolu-sto ce reci da si bio problematican djak

2)
Citat
Ako bilo sta uradim moji zovu policiju,
- ponovo moje vidjenje: ni izbacivanje iz skole te nije opametilo, i dalje pravis gluposti, da ne kazem sra***

3)
Citat
stvarno ne znam sta da radim a nisam toliko los.
-znam da si u dobrim odnosima sa samim sobom, ali veruj mi da sve ovo zvuci jako lose

Koliko sam ja shvatila situaciju-tvoji roditelji su jako razocarani tobom, i ocigledno su izgubili poverenje u tebe cim ti ne daju pare ni za osnovne zivotne potrebe jer se jednostavno boje da ne napravis neku glupost. Zasto je ovo tako, to nam samo ti mozes reci.

Sa druge strane tek ti je 18 godina, i normalno je da imas nesuglasice sa roditeljima, ti se jos uvek izgradjujes kao licnost.

Jos si mlad, nisi jos zakasnio da zavrsis skolu, da se manes losih stvari, da uradis nesto od svog zivota, za promene nikada nije kasno. Musko si, mlad si, lako ces naci sebi neki fizicki posao- trenutno za nesto bolje nemas sansi.

Nece ti biti lako da radis i da se skolujes, ali ako to uspes, i budes se drzao dalje od problema, verujem da ces izgladiti nesuglasice sa roditeljima, jednostavno dokazi i sebi i drugima da nisi propalitet.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ma od kako nisam zavrsio skolu sve se promenilo, od tad moj zivot je poceo da ide naopacke i mnogo toga se lose dogodilo,veoma lose.  Jbg,u mnogo lose drustvo sam upao,necu da budem clan nikakve bande.  Oni hoce leba bez motike a ja nisam takav i hocu da se popravim ali ovo sto me zadesilo nije mi uopste jasno kako da se izvucem.  Ispada znaci cisto i jasno ovako, ja radim ceo dan da bi moj cale uzeo kintu, eto tako je, nemam potrebe da lazem jer hocu da mi zaiste pomognete. Za drugi posao ne znam gde da nadjem ,a ovo mi bas ide od ruke. A da bi radio isti potrebna mi je skola.  A da bi imao skolu potreban mi je novac, a da bi imao novac moram negde da radim bilo sta, eto to je to. Znaci kriziram nacisto, jedino sto mi daje smisao za zivot je moja devojka. Znaci stavljen sam u mat poziciji, vi ne razumete bas kako treba,ali hvala vam puno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Jesi li siguran da si nam baš sve ispričao?   Smile

Imam osećaj da jedan deo priče fali...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG Frizider
Citat
Jbg,u mnogo lose drustvo sam upao,necu da budem clan nikakve bande.  Oni hoce leba bez motike a ja nisam takav

Hteo si leba bez motike, sad imas motiku bez leba Smile

Probaj ozbiljno da popricas sa roditeljima, iznesi neki plan nesto, vidi zaposli se u trafici (znaci "radis" u trafici al U TOKU radnog vremena  Smile ) ili kao sto nenad gore cini mi se rece probaj da nadjes posao na gradjevini, bolje placen al' rintas kao konj za 1000 dindzi (sto je ipak vise nego tvojih 0 sad). Mozes recimo da zapalis da beres voce preko leta ili da konobarises kod Milogoraca, em si skroz van kuce em zaradjujes kintu a slobodan si u septembru-oktobru za knjigu ako ti dune da ucis...
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 01:46:36 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
@bambin@
Da,nesto fali...

@vanyo
Sve ja to razumem i hocu da radim nije mi nikakva frka sta i gde, ali gde da nadjem ja taj poso,kome da se obratim? Preko neta sam nesto trazio ali bez uspeha.Npr odem u Bg mozda nadjem poso ali gde da stanujem,skupo je to sve tamo i td...Sto se skole tice nisam ja neki problematican oko ucenja ali sam bio upao u jako lose drustvo i to me je iskvarilo skroz, izostanci ovo ono, razumes? Kuci pomazem caletu, ponekad radim i sam ali mi on kaze "ja ti ne dajem pare,ako ti se ne svidja idi gde znas".Ipak sam bio pomislio ako mu tako pomazem da kaze "Evo radio je aj barem da mu dam neku kintu", ali mene to pogadja sto moji roditelji se uopste ne interesuju za mene.Imam vozacku dozvolu a,b,c ako nesto znaci kad bi mi neko preporucio nesta.Jbg, nekad nemam ni volju za zivot ali tu je moja devojka koju mnogo volim i ona mene pa ide nekako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46869
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Имаш дјевојку, имаш возачке дозволе, имаш још нешто... Дакле ниси нула и немој да будеш депресиван... Само полако.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG Frizider
Je l droga u pitanju il ste "kriminalcili"? Pitam cisto zbog pokusaja razumevanja ponasanja tvojih roditelja ne moras da odgovoris. Koliko si razreda zavrsio? To je recimo bitno, od toga ti zavisi kolko ti ispita fali i za koji stepen pa sad ako uparis sa vozackom moze solidan posao da se nadje. Onda iz kog si grada, isto zavisi kakve su ti mogucnosti za posao. Kazem ti, jako su male sanse da ces moci odmah da priustis i smestaj i posao ako ne odes na neke sezonske poslove. Uzmi oglase, listaj sve zivo, internet, mozda je i kasno za sezonsku sljaku al mozda i nije, po moru moze da se sljaka i ceo septembar. Pitaj ljude, raspituj se, nesto kao ovde na forumu al ne mi "psiholozi" osim ako bambina ne kreci slucajno stan pa joj fale moleri  Smile

Najozbiljniji predlog je da ozbiljno probas da razgovaras sa roditeljima. Razgovaraj i sa devojkom, ne znam stvarno jako mi je tesko sa ove distance da predvidim kakav rasplet i na koji nacin mozes da imas sa roditeljima. Mlad si ima fore da sve legne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46869
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Зашто се не запосли код оца своје дјевојке ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:54:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.