Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:20:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi!  (Pročitano 9701 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98





Nikako da mi udje u igru.      .       Uvjek mi ucitaa do kraja i onda nema nikakvih promjena.       Hvala

Edit

« Poslednja izmena: 22. Feb 2011, 14:17:20 od SouthFamily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Meni nikako da ucita konkvistadora. . . kod 10 pogresna komanda. . . ubi me to obavestenje. . . heeeelp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Očisti cash,cookies,ako ne radi promeni browser u krajnjem slucaju. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zdravo,
ja imam slican problem.
Naime, kada udjem na www. conquiztador. rs sve normalno funkcionise, medjutim cim zapocnem da igram izbaci me iz igre i usmeri na sajt:

hxxp:|| www. mybrowserbar. com/cgi/errors. cgi?q=http%3A%2F%2Fwww. conquiztador. rs%2Fbanners%2Fgametopghtt. html&type=404&ISN=F144BAF47C734DAE8FC7264D93808509&ccv=130&cnid=937811&cco=US&ct=12

i na njemu mi pise:

Oops! This page appears broken.  HTTP 404 - File not found.

To mi se pocelo desavati od pre 2-3 dana i to stalno.
I ne bilo kada, nego samo kada udjem da igram igru (posle 3-4sekunde)

Malopre mi se isto desilo ali sam istovremeno slusao muziku na YT i u istom trenutku dobo obavestenje na YT da je adobe flash player crashed

Znaci zbog toga se desava.
Ali ja ne znam kako da resim taj problem jer mi se to dogadja smao kada krenem da igram i nikada vise. R
Recimo dok sam na www. conquiztador. rs nista se ne desava sve radi normalno ali kada krenem da igram. . .  Smile

Nadam se da cete mi pomoci.

Pozdrav i hvala unapred,
Man In The Mirror
 :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Skni novu verziju flash playera http://www.adobe.com/products/flashplayer/ i radice. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Druze nisi me razumeo :D

Meni flash player radi i vec imam instaliranu tu novu verziju.
Ja normalno igram igrice na drugim sajtovima, slusam muziku na yt i ostalo.
Dakle meni flash player radi.

Ali samo (ponavljam-samo) kada krenem da igram na conquiztadoe. rs mene prebaci sa tog sajta na onaj gore sto sam napisao a ako sam slucajno na jos nekoj stranici koja zahteva rad flash playera, meni pokazuje da je flash player crashed.
Dakle slusam muziku na YT ne ometano, odem na conquiztador, krenem igrati, izbaci me iz igrice i u tom trenutku mi prestane i YT da radi.

Evo sada sam za svaki slucaj ponovo skinuo ovu verziju flash playera, instalirao ali nista opet isto.

Jel ima spasa il da se odreknem igranja na conquiztadoru ?  :cry:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Probaj sa brisanjem cashe i cookies ako to ne uspe,jednostavno sacekaj da neko od nadleznih odgovori.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ima spasa... deinstaliraj te spyware toolbarove, skeniraj racunar nekim pristojnim antivirusom i proveri da li su dns-ovi ispravni... ako nisu koristi google dns...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
@Nikolic Kako da izbrisem ta cuda ? :lol:

@SerbianFighter A kako da uradim ta cuda ? Smile

Nemojte misliti da vas zezam ali se stvarno slabo razumem u to sto ste napisali...tacnije ne znam ni sta vam je to :lol:
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 20:22:53 od MITM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Napomena:

Nemam problem sa virusima jer non stop skeniram racunar, antivirusni mi se non stop uploaduje itd itd.
Dakle virusi nisu problem....inace koristim Aviru antivir program
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:20:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.