Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:33:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa starijim "deckom"  (Pročitano 13485 puta)
16. Feb 2009, 20:42:22
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla 3P_UPCPC 1.0.7.1
Zdravo,ja sam Ivana,imam 17, a moj problem je sledeci:
Od skoro sam pocela da se vidjam sa muskarcem 10 godina starijim!  Smile Ja inace ne preferiram velike razlike u godinama,ali eto on mi se jednostavno dopao...promena u odnosu na momke sa kojima sam inace izlazila...
Upoznali smo se preko zajednicke prijateljice. U pocetku mi se i nije nesto narocito dopadao,a da bi smo se na zurci te moje prijateljice poljubili. Razmenili smo brojeve telefona i ocekivala sam da ce on da me
pozove i nije...ali dobro...nema veze...
3 meseca kasnije sreli smo se u jednom lokalu i pozvao me je na pice! Izasli smo i na kraju smo se poljubili...
Nakon toga,zvao me je redovno,zeleo je skoro svaki dan da izlazimo...i izlazili smo...da bi jedan dan,tek onako rekao da mu se dopadam,da sam mu slatka ali da ne zeli ozbiljnu vezu jer "ima nekih problema" i da zeli da budemo za sada samo prijatelji pa kao...videcemo posle sta ce da bude... Mislim,to je klasicna prica,toga sam svesna...
A sad,moja teorija je sledeca...zeleo je samo sex sa mnom i ocekivao je da ce to dobiti i zato smo bili u toj  vezi...a kad je shvatio da to ne planiram sa njim uskoro...e onda je izmislio da ima "probleme" i zato smo raskinuli... A sad,ne razumem sta mu znaci to da me i dalje zove da izlazimo...cak smo skoro i izasli...?
Mozda i dalje misli da ce uspeti da me obrlati?
Meni ne treba savet da ga smuvam...Ja bas naprotiv,zelim da ga zavedem,ali necu nista da imam sa njim. Hocu da ga zavlacim,da ga nerviram sad kad znam sta mu je u planu,a kad pomisli da ce da dobije to sto zeli...dokazacu mu da se presao..ali na finjaka...  Smile
E sad,ako je neko bio u slicnoj situaciji...meni bi dobrodosao svaki savet kako da se poigravam sa nijm...posto inace nikad nisam bila sa toliko starijim muskarcem od mene.
Unapred..hvala!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 23634
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
ne igraj se sa vatrom....mozda se ti opeces Smile
IP sačuvana
social share
Vodite ljubav a ne rat. A možete i oba - venčajte se!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Znas me,Znam te !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 793
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson K610i
Kazi mu u lice sto mislis i da neces nista sa njim,jer moze se desiti da ako ga predjes da ti pravi neke probleme Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla 3P_UPCPC 1.0.7.1
A ne,stvar je u tome sto mi on se svidja...i on je to zeleo da iskoristi...
« Poslednja izmena: 16. Feb 2009, 20:56:18 od pysicat »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
A sta ocekujes od momka koji ima 27 godina, naravno da mu njie stalo samo do veze ,,drzanje za ruke,, i poljubci,, ...Za njegove godine je normalno da ima vezu koja podrazumeva sex...moras shvatiti da on nema isto kao ti 17 god...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 3220
Sa jedne strane si mu vec zavukla tako sto mu nisi dala a lik je ocigledo pristalica teorije da se " klinke danas satiru od.... od...od..ucenja"

a da ti njega zavedes pa da ga sutnes mislim da nemas sanse, on je tu skolu verovatno prosao, a uz to ga ocigledno ne zanimas  kao osoba i nema nacina da se veze za tebe.  
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Moje neko misljenje je da nije ok da se poigravas sa nekim na taj nacin, i da iz toga nista dobro izaci nece...
Prosto, ako ne zelis da neko to radi tebi, nemoj ni ti drugima... ako ti neko uradi, ne moras pokazati da si ista takva time sto ces ponoviti...

Ne znam situaciju, ne znam ni tebe ni njega... moze da bude zanimljiva situacija, ali iz mog ugla, ne treba se igrati sa takvim stvarima...

Razlika je prevelika, narocito sto ti jos nisi prosla kroz iole bitnije stvari u zivotu, a on jeste...
Ti tesko da mozes da razumes neke stvari, a kod njega su sanse za to vece...

U svakom slucaju, ne bih bio na njegovom mestu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
Problemi sa starijim "deckom"

Ovaj naslov je pogresan... ti nemas probleme vec hoces da ih napravis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Citat
Problemi sa starijim "deckom"

Ovaj naslov je pogresan... ti nemas probleme vec hoces da ih napravis...

Kratko receno.... upravo to...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N95 8GB
hm...glupo ako ti se svidja a zelis to da mu uradis... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:33:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.