Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa cimerkom :help:  (Pročitano 5661 puta)
20. Feb 2006, 15:53:35
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung c100
Uh...
Nemam pojma sta da radim...
Studiram u Beogradu vec skoro pola godine i malo manje od toga zivim sa svojom cimerkom...
U pocetku sve je bilo super..ali onda su pocele da se pojavljuju osobine koje mi se ni malo ne dopadaju kod nje...
Kulirala sam ja, nisam obracala paznju, ali cini mi se da ovih dana sve izmice kontroli...
U pocetku su to bile stvari tipa ko ce da opere sudove, pa svadje oko slatkog komsije itd... tipicno zenski...
Ali sada...
Ona samo cuti i ne prica sta joj smeta....
Vecinom vremena nije ni tu...buduci da stalno ide kuci...skoro svaki vikend....
Samo se smeska i trpi ali sve mnogo nevesto krije pa joj na celu pise da ima neki problem sa mnom....
I kazem, pored nekih stvari koje ne motgu da razumem kod nje...tipa...baca kesice od caja u sudoperu...ne kupuje nista za kucu....pokusava da izbegne placanje svog dela kirije kad nije na duze tu... danas se desilo nesto sto nikako ne mogu sebi da objasnim...
Naime, moj decko vec nedelju dana spava kod nas, buduci da nije imao svoj stan jer se skoro doselio u Beograd.... Njoj je to ocigledno toliko smetalo da se pozalila gazdarici koja je dosla da nam ocita bukvicu, dok je moja cimerka sedela za stolom i nesto kao pisala, ne okrenuvsi se ni jednom.... Onda se napravila blesava, nasmejala se i izasla iz kuce....
Ne bi me cudilo ni da se sve odigralo po drugom scenariju...da se pozalila mami (buduci da se njoj zalila i kad smo se svadjale oko komsije), pa da je mama zvala gazdaricu itd...
Da ne spominjem i to da moja doticna cimerka ima svoje misljenje o svemu i svakome, da je ljudi uglavnom nerviraju i da se samo dernja po kuci i frkce kad nesto nije u redu- bilo da je problem u meni, bilo da je zeznula neki kolokvijum ili ispit...
Sto je najbitnije, ja se osecam bez veze u njenom prisustvu... Ne znam ni kako da joj kazem sta mi smeta, a nekako i znam da ce da se napravi luda i da ce da se uvredi kako god ja pocela razgovor, za toliko je znam....
Sta da radim sa njom?
Da li da je izbacim  Smile ili joj nekako vratim istom merom cisto da joj pokazem gde joj je mesto?
Ima li bilo ko ideju ? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 501
Zastava Ναισσός
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 6300
Batina je iz raja izasla. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koja je od vas dve prva stanarka?Ako si ti,nadji sebi drugu cimerku,a ako je ona-trazi sebi drugi stan i zavrsena prica.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najjednostavnije resenje, ako moze da se izvede.....ako ne.....(ne mozes da nadjes drugi stan , drugu cimerku , etc.),
pokusaj otvoreno da porazgovaras sa njom , mozda je jedna od onih zatvorenih tipova  koja prolazi kroz tezak period u zivotu , ne moze da ga resi sama , ne poverava se i gomila negativnu energiju prema svima. Ako pokusas da "ratujes" , pa....pogledaj jedan malo stariji film sa Majkl Daglasom i Ketlin Tarner....."Rat Rouzovih".
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Probaj da pricas ... kao sto je covek rekao ... ako ne upali nadji drugu cimerku ili stan...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson AINO U10
ko je kome tu veći problem pitam se?   Smile
IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung c100

Pa da sve mi je jasnije da je razgovor tu najbolje resenje...i najpotrebnije...
Ali ili nikako da se nateram da popricam sa njom ili kada konacno odlucim, ona mi pobegne negde, kao da nesto predoseti.... Evo veceras je otisla da spava kod drugarice....
Ja sam prva stanarka...tako da ja ne idem nigde...
Samo pokusavam to civilizovano da resim, stalno preispitujem sebe, nalazim gde gresim i pokusavam to da ispravljam, pokusavam da joj povladjujem, ali nemoguce je to stalno raditi...
Dacu vam jedan primer njenog velikog problema zbog kog je u stanju da bude neraspolozena danima i da se istresa na sve zive...
Bivsi decko pusta muziku u diskoteci u koju treba da dodje novi decko i njima je taj dan tri nedelje... E pa ona zamoli bivseg da pusti neku pesmu koja je njena i tog novog decka...pa je on pusti pre nego sto novi decko dodje u diskoteku....pa ona popizdi..pa ga ispsuje i nacrni..pa kad konacno pusti na vreme ona popizdi na svog novog decka zato sto je ne cima i ne salje joj poruke kad cuje njihovu pesmu... Inace to se sve desava u njenom rodnom gradu, a ona sedi pored mene u Beogradu...
Itd...
Da ne bude sad da ocrnjujem...
Moja poenta je da su joj takvi problemi najveci zivotni problemi, zbog kojih je spremna da pizdi danima i da stvara uzasnu atmosferu po kuci... Ja to jednostavno ne volim... Jebi ga... mozda sam ja cudna....
Sto je najgore ja je uvek saslusam u nadi da ce to da ceni...a ne razumem je....ali je ne osudjujem i ne komentarisem...
Ocigledno joj to nista i ne znaci...
A na stranu to sto je dosla da studira.... i sto bi to sto je popadala ispite trebalo da joj bude veci problem...

Ma nista se od toga mene ne bi ticalo i ne bi me nerviralo da se ne stvara uzasna atmosfera po kuci kadgod je nadrndana.... Zamislite kako je kada se sa nekim izbegavate ceo dan u 20 kvadrata....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung c100
Veruj mi ne deluje kao neko ko ima velike probleme u zivotu....
Jednostavno je samozivo, ljubomorno i sebicno stvorenje....
U stanju je da mi lupa vratima i da me budi iako zna da spavam i da taj dan imam treci po redu ispit i da ne mogu da se naspavam vec danima...
Mislim da je problem prvenstveno u tome sto je jedinica i sto nije navikla ni vazduh ni sa kim da deli...
Uzasno je neprijatna prema ljudima....cak i onima koje ne poznaje...
Recimo razdrala se nekoj babi u prevozu zato sto je zgazila...itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
Nije to neki problem.Nadji drugi stan.U tom stanu za svaki slucaj budi sama  Smile  il' nadji cimera  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisi ti za zivot u zajednici Smile
a jesi li ti bas toliko ispravna u svemu ovome? Smile
mislim,koliko si ti dobra cimerka?
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.