Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:02:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemcic studenta :D  (Pročitano 21887 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Ma, tvrdi pazar seljanka.
Sve bi da se muskarci oko njih lome, dok one lagano zamahuju svojom
dugom ispeglanom kosom, a osecam da je neka prosecna.  Smile

Окачи слику па ће да проценимо ко је просечан
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Ovako ljudi.    Imam problem i mislim da je najbolje ga prestaviti strancima koji ce se potruditi da daju objektivno misljenje.    U pitanju je jedna devojka i mislim nisam zaljubljen, ali odbijanje me je bas pogodilo, sto znaci da mi radi sujeta.    Anyway ovako je sve bilo.    Pre nedelju dana sam izasao sa nekim drustvom i medju njima je bila ta devojka.    Isprva mi se nije dopala nekako ne izgleda nista narocito sta ja znam, ali ubrzo smo poceli da se zezamo ono da igramo itd itd.    i sve je nekako delovalo da ima hemije izmedju nje i mene (to su mi i drugi rekli).    Nismo mnogo pricali vise smo se zezali i igrali i na kraju smo se ono zagrlili i pozdravili ono klasicno.    Zatim sam otisao na neku zurku preksinoc i ona je bila tu.    Ono zezanje od proslog puta se ponovilo i svi su opet mislili da smo zajedno premda nismo.    Pre nego sto je trebala da ode sa drugaricom rekao sam joj kao ajde sedi jos malo vidis da je svima lepo i posle sam otisao do njene drugarice da je ubedim da ostanu i ta drugarica mi je ladno samo rekla ,,imas moj blagoslov" i naravno skapirao sam za sta.    Krenem tu ja u napad, nesto malo price i pokusao sam da je poljubim i nije htela i poceo malo o tome da pricam i opet nije htela.    Kao lepo se zezamo ali bolje da smo drugari sta ja znam.    Potom me je pitala da li sam ljut i reko sam joj da nisam, ali bio sam poprilicno hladan prema njoj i pomalo debil posle svega.    Ali najzanimljivija cinjenica u svemu je ta sto ja s njom nisam puno pricao, nego vise smo se zezali i sta ja znam.    Danas smo culi preko fba tj pustio sam joj poruku u kojoj sam se izvinio zato sto sam bio hladan i debil posle odbijanja.    I rekao sam joj da kapiram zasto nismo se smuvali jer se ne poznajemo jos uvek dobro i ona je to potvrdila, ali i rekla je da se lepo provela sa mnom.    Mene zanima sad da li da pokusam kod ove devojke ili da odustanem? Nisam imao dugo devojku, a ova mi se cini da je ono ok i pristojna.    Mislim sto se mene tice ne smatram se ruznim niti nezanimljivim, trudim se i na fizickom planu (teretana treninzi i to) i na psihickom (citam dosta knjiga sada gotov ispitni rok pa eto imam vremena).   

Uvek pokusaj ko ne pokusa nece dobiti, hrabri pokusajvaju a najbolji uvek uspeju!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:02:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.