Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:44:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problematičan zglob  (Pročitano 5221 puta)
18. Sep 2012, 02:02:49
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Da se ne ponavljam,prije 2 godine sam  izvrnula zglob,već sam pričala na nekoj temi,bila sam kod čovjeka koji 'namješta kosti' , bila na 6 tretmana u sklopu fizikalne.. Koristim,doduše ne baš uredno Gavez gel,nosim steznik ,vježbam sa flašom,pazim na izbor obuće i slično,ali na svaki veći napor ili promjenu vremena,meni noga strada.
Često se desi da mi utrne nakon par minuta,iako ne sjedim mnogo drugačije,nisam zglob dovela u neku čudnu poziciju..Ono što me zanima je sledeće,pošto ne vjerujem da mogu skoro da izdejstvujem fozikalnu,kojim trikovima da se služim da smirim zglob,problem je i to što sam sklona gojenju a dolazi zima,ako se ne budem kretala,vježbala na spravama,nakon kojih me isto boli noga,ima da budem k'o krompir  Smile

« Poslednja izmena: 18. Sep 2012, 02:03:29 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Nadji vezbe kod kojih neces toliko koristiti stopalo,posto tesko da postoje alternativni lekovi za to...
Kakvu si povredu imala?Da li je istegnuce/pucanje ligamenata?
I da,manje jedi,moras da se zrtvujes,jbg  Smile
Ja muku mucim sa kolenom,a lekari i dalje ne znaju da li je problem ligament ili meniskus...Los trip,ali "bakinih" lekova za zglobove i ligamente nema.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Istegnuće,povreda u sred sobe,previše je debilno ali se ipak desilo tako  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Istegnuće,povreda u sred sobe,previše je debilno ali se ipak desilo tako  Smile
Znaci ligament...Nije to previse ozbiljno,samo ne razumem sta si radila kod tog "kostolomca" onda?  Smile
Ako imas taj problem stalno i ako puno smeta,sto se ligamenata tice mozes da znas sta i kako tek posle snimka magnetne rezonance  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
oni su meni u hitnoj snimili nogu i rekli da je skočni zglob zeznut,ali nije cijeli skočni,nego manje od toga

kod kostolomca..zato što sam debil pa slušam razne savjete  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
problem je i to što sam sklona gojenju a dolazi zima,ako se ne budem kretala,vježbala na spravama,nakon kojih me isto boli noga,ima da budem k'o krompir  Smile

Pa dobro bre, jel ti to glavni problem il to sto ti vec 2 godine zglob nije kako treba?  Smile

Drugar imao pre nekog vremena poblem sa nogom(ukrstili mu se nervi u stopalu i jedva je isao) i bio na dva tretmana kod jednog coveka u Kragujevcu privatno i to mu je pomoglo. Covek radi na ono, pare na ikonu, i svi koji su bili kazu da dosta pomaze. Ali i to je verovatno od slucaja do slucaja a vecina tih ljudi su zaista vise "Kostolomci" koji umeju da nameste kosti i nista preko toga. Za sve ozbiljnije bi trebalo da se stvarno obratis lekarima. Ako vec dve godine imas problema sa tim stvarno bi trebalo da to isproveravas ozbiljnije kako znas i umes...

Do tada mazi taj gel redovno, nosi steznik i nemoj da naprezes zglob previse. To bi znacilo da nema previse trcanja, skakanja i ostalog i da nadjes vezbe koje ne ukljucu naprezanje tog zgloba. Radi trbusnjake, radi vezbe za oblikovanje ruku ili pak i neke za noge koje ne naprezu taj zglob previse i to je to.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
bila sam kod doktora i normalno lagala da je povreda svježija da bi me poslali na galvanizaciju  Smile

i ne trčim nego brzo hodam,ali me nervira što ovako brzo utrne  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Ccc, nije lepo lagati.  Smile Smile

Pa jel ti rekli jos nesto osim da je skocni zglob malo zeznut i sta ti tacno rekli da treba da uradis? Meni to stvarno izgleda kao nesto ozbiljnije cim ti toliko prilikom naprezanja smeta...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
u hitnoj su snimili,posle sam bila do bolnice da vide šta i kako,poslali me na 10 dana fizikalne od čega su 2 propala na vikend a 2 na prvomajske praznike  Smile

posle toga mi je moj doktor rekao za steznik i gel,ne Fastum jer je bzv i da vježbam sa flašom. e sad,svaki manji napor platim pošteno  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Odi ti to lepo proveri jos jednom. Uzmi uput kod doktora za kod specijaliste, kazi mu u cemu je stvar(da imas problema vec duze vreme i da ti prilikom svakog manjeg napora trne), nek ti snimi ponovo i nek ti kaze sta i kako. Nije ti to za zajebanciju ako ti stvara bas toliko problema...

Btw, ako bas hoces neko privremeno smirenje probaj da stavljas na zglob "konjsku mast". Dosta je dobra za te bolove usled istegnuca.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:44:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: zglob Problemati

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.