Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 16:52:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem zvani Vojvodina  (Pročitano 1274 puta)
19. Jan 2008, 13:13:32
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li mislite da ce za nekoliko decenija polako doci do podele na Vojvodjanje i Srbe iz Vojvodine kao sto se danas desava u Crnoj Gori.
Mislim da je vec polako prisutna neka vrsta podele a samim tim sto Vojvodina ima svoja obelezja polako pocinje dobijati svoju drzavnost sto se meni ni malo ne dopada.
Jednog dana Srbi iz Vojvodine ce vikati Vojvodjanima da je Miletic bio Srbin isto kao u Crnoj Gori za Njegosa, a u otcepljenju e im pomoci upravo doseljenici iz Crne Gore i Madjari koji su slika i prilika siptara u Crnoj Gori. Vec danas se oseca neka vrsta netrpeljivosti izmedju Srba juzno od Dunava i severno od Dunava i sva sreca da ima dosta bosanaca i krajisnika koji to nikada nece dozvoliti inace bi ovo bio ogroman problem.

Pod hitno treba da se ukine izvrsno vece Srpske Vojvodine jer je to jedna obicna rupa bez dna, a sto se tice da je Vojvodina zamajac Srbije to je jedna velika zabluda jer je zamajac Kostic i Miskovic koji drze vise od pola zemljista Srpske Vojvodine.

Istorija se samo vrti u krug tako da je ovo sasvim moguce jer ovek ce biti budala kao sto je Canak da zavade sopstveni narod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
koje si ti ispisao gluposti ne mogu da verujem
IP sačuvana
social share
Podrzavam Simijon kao kandidata na predsednickim izborima 20.1.2008.

i zato Tomislav N. preventivno objašnjava kako, časna reč, nikoga ne mrzi – zna, vragolan, da mu to nemrzilaštvo do sada nije bilo ni među prvih hiljadu prepoznatljivih karakternih osobina, ni njemu, a kamoli stranci mu, u čijem vrhu ima pregršt takvih vedeta za kakve bi Džeri Springer Šou platio suvim zlatom. - Teofil Pancic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Поприлично глупости си овде написао али донекле има истине. Пре свега староседеоци Срби који памте други светски рат и злочине мађарских фашиста никада неће подржати такву глупост нити ће икад рећи једну лепу реч за ненада чанка. Што се тиче црногораца истина је да има неко фамозно удружење како они себе називају ''аутономаши'', али то су благо речено будале.
Пре свега ненад чанак који заступа идеју независне војводине или ти војводине републике није никакав староседеоц, његови су дошли из лике. Он је најобичније говедо, лезилебовић и нерадник.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung D780
Da li mislite da ce za nekoliko decenija polako doci do podele na Vojvodjanje i Srbe iz Vojvodine kao sto se danas desava u Crnoj Gori.
Mislim da je vec polako prisutna neka vrsta podele a samim tim sto Vojvodina ima svoja obelezja polako pocinje dobijati svoju drzavnost sto se meni ni malo ne dopada.
Jednog dana Srbi iz Vojvodine ce vikati Vojvodjanima da je Miletic bio Srbin isto kao u Crnoj Gori za Njegosa, a u otcepljenju e im pomoci upravo doseljenici iz Crne Gore i Madjari koji su slika i prilika siptara u Crnoj Gori. Vec danas se oseca neka vrsta netrpeljivosti izmedju Srba juzno od Dunava i severno od Dunava i sva sreca da ima dosta bosanaca i krajisnika koji to nikada nece dozvoliti inace bi ovo bio ogroman problem.

Pod hitno treba da se ukine izvrsno vece Srpske Vojvodine jer je to jedna obicna rupa bez dna, a sto se tice da je Vojvodina zamajac Srbije to je jedna velika zabluda jer je zamajac Kostic i Miskovic koji drze vise od pola zemljista Srpske Vojvodine.

Istorija se samo vrti u krug tako da je ovo sasvim moguce jer ovek ce biti budala kao sto je Canak da zavade sopstveni narod.

Au stvarno koliko gluposti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Пре свега ненад чанак који заступа идеју независне војводине или ти војводине републике није никакав староседеоц, његови су дошли из лике. Он је најобичније говедо, лезилебовић и нерадник.

ne pricaj napamet. canak je iz vrlo obrazovane porodice, a roditelji su mu univerzitetski profesori. on sam je vrlo skolovan.

kada je Josif ukinuo privilegije srbima u vojvodini svi su sklonili njegove slike i stavili karadjorsjeve po kucama, plasim se da ako centralna vlast pokusa nesto slicno, da ce ljudi krenuti da sklanjanju srpske zastave i stavljaju vojvodjanske
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 688
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson w200i
sva sreca da ima dosta bosanaca i krajisnika koji to nikada nece dozvoliti inace bi ovo bio ogroman problem.


Ja nešto ne mislim da je to sva sreća. mislim da su oni ti koji kvare onaj Vojvođanski šmek i zbog kojih vojvodina nije ono što je nekad bila
IP sačuvana
social share
Partizan Šampion


Meðunarodna zajednica je kao klima- ne možete da je priznate ili ne, veæ da se adaptirate.
Živeti pod nebeskim pravilima možeš na nebu, ali na zemlji moraš da rešavaš konkretne stvari
Ako danas ne uspemo, jedini razlog smo mi sami!
Reforme su uvek plivanje uz vodu. Reforme su uvek sukobi sa mentalitetom, nasleđem, interesima, entropijom i inercijom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Пре свега ненад чанак који заступа идеју независне војводине или ти војводине републике није никакав староседеоц, његови су дошли из лике. Он је најобичније говедо, лезилебовић и нерадник.

ne pricaj napamet. canak je iz vrlo obrazovane porodice, a roditelji su mu univerzitetski profesori. on sam je vrlo skolovan.

kada je Josif ukinuo privilegije srbima u vojvodini svi su sklonili njegove slike i stavili karadjorsjeve po kucama, plasim se da ako centralna vlast pokusa nesto slicno, da ce ljudi krenuti da sklanjanju srpske zastave i stavljaju vojvodjanske


Ајде сад прочитај шта сам ја написао па онда шта си ти одговорио... Какве везе има његова диплома факултета са тим што је нерадник и што је пореклом из лике???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Crnogorac je oduvek bio "pica sa vise lica". S tobom su dok im se isplati- protiv tebe kad drugi ponudi vise.
A i Srba u Crnoj Gori je  procentualno mnogo manje nego u Vojvodini. Ipak , ko se smatrao Srbinom taj je ostao da bude Srbin cak i Milovoj Gori, iako to nije lako.
U licnoj karti pokrajine Vojvodina stoji da Srbi cine preko 70% stanovnistva, Madjari oko 15% a ostalo spada pod "razno".
Da bi se Vojvodina odvojila, potrebno je da Srbi glasaju protiv Srbije.
Sta ti mislis kolike su sanse da se to desi? Male , zar ne?
Srbi iz Vojvodine nisu isti kao Srbi iz Beograda i Sumadije recimo. Disciplinovaniji su, sporiji, neenergicni ali ipak su nasi.
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Ja nešto ne mislim da je to sva sreća. mislim da su oni ti koji kvare onaj Vojvođanski šmek i zbog kojih vojvodina nije ono što je nekad bila

ja mislim da ne kvare. u vojvodini ima za svakog mesta.
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 688
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson w200i
nisam mislio da oni nisu dobrodošli u Vojvodinu, nego da se zbog njih gubi ona poznataslika Vojvodine i Vojvođana.
IP sačuvana
social share
Partizan Šampion


Meðunarodna zajednica je kao klima- ne možete da je priznate ili ne, veæ da se adaptirate.
Živeti pod nebeskim pravilima možeš na nebu, ali na zemlji moraš da rešavaš konkretne stvari
Ako danas ne uspemo, jedini razlog smo mi sami!
Reforme su uvek plivanje uz vodu. Reforme su uvek sukobi sa mentalitetom, nasleđem, interesima, entropijom i inercijom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 16:52:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Vojvodina zvani
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.