IN < - Problem sa win11 - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: corradoG60 :
Posto niko ne moze da resi problematiku ajde da probam i ovde, imam najvise nade u @celavi1 da ce uspeti da resi, a i zna covek kad j apostavim pitanje da tu bas i nema neke pomoci ako ja to ne resim

Dakle problem je sledeci, imam 11-ticu na tri laltopa i na desktopu i na poslu i kuci, i na svakom je isti problem, kad prikacim eksterni HDD on ocita u device manager-u se vidi, kao i hdd sentinel-u ali u my computer ga ne vidi, ne mogu da vidim podatke, i to se desava sa vise hardova. ne sa jednim. USB-ove cita normalno bez problema. Da napomenem, hardove sam stavljao u rasponu od 250gb do 2tb, svi hardovi su sa 100 posto helta, stavljani su i sa razlicitim fiokicama, i kablovima, menjano kombinovano, bios flesovan, reinstalirana jedna masina cisto da se proba e sad jedino sto nisam uradio je da nadjem dugu verziju sistema, ali skoro je bio update, tako da mislim da nije ni to u pitanju
Autor: chelavi1 :
Vidi li ti te diskove u sistemu, pod disk manage?
Mozda im samo treba dodeliti drive letter? 
Autor: corradoG60 :
Citat: chelavi1 28. Jan 2022, 09:54:49

Vidi li ti te diskove u sistemu, pod disk manage?
Mozda im samo treba dodeliti drive letter? 


Vidi, a nemam opciju za ubacivaje letter-a. vidi i bios, i meage, i satiel, ali nema opcija za dodavanje
Autor: fredikruger :
vratis se na xp i nemas problem 
Autor: chelavi1 :
Koliko vidim, ovo je poznat bug na win11:
https://itechhacks.com/fix-external-hard-drive-not-showing-up-windows-11/
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana