IN < - Problem sa VPN-om - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: corradoG60 :
E ovako posto se ja javljam samo kad su neki bas teski problemi, i kad je veoma tesko da se rese. Dakle sledeci problem koji imam je:

Postoji kucna mreza koja je napravljena uz pomoc cele opreme paketge rutera i swicera, internet je SBB-ov, dakle sve radi savrseno, VPN se namesta za netflix itd.. dakle placen je VPN u pitanju je (NORD VPN) e sad problem nastaje kad treba da povezem SKY televiziju (Nemacka televizija) na taj NORD i da postavim kao da je ruter(taj od SKY-a) u Nemackoj a ne u Srbiji (Zahtev klijenta) Ne mogu nikako da podesim da to radi, tj, ne mogu da nadjem gde se i sta ukucava da bih ukucao IP adresu te televizije (Televizija je sa nekog njihovog da ga nazovem rutera koji je povezan na net) i ja nadjem IP adresu koja je dodeljena od strane paketge rutera i nemam gde da je ukucam i da dam poziciju da je Nemacka.

Dal zna neko resenje neko koje moze da pomogne. Elelm postoji jos jedan problemcic u svemu tome, da se ne stavlja cela mreza da je u Nemackoj, posto sve radi preko wi-fi, pocevsi od sporeta, frizidera, ves masina, video nadzora, svetla itd da ne nabrajam sad. da se ne pomeraju getway-evi da ne moram sve da programiram opet jer je to posao od 3 meseca.
sto jednostavnije resenje po mogucstvu. Hvala  napred svima
Autor: CheckMyBrain :
"Postoji kucna mreza koja je napravljena uz pomoc cele opreme paketge rutera i swicera"

Koji su vendori modeli ?
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo