Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa virusom na SE w810i  (Pročitano 3560 puta)
19. Avg 2006, 14:48:54
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70
Imam jedan malo zesci problem sa mojim w810i. Neki dan sam ubacio neku aplikaciju u kojoj je bio jedan malo zezsci virus. Od jednom su poceli da zablokiraju one glavne tipke (tipka za potvrdjvanje(glavna i sporedna), tipka za vracanje komande i "c" tipka) i zakazala je lampa. Ponekad je znalo da proradi, ali samo kratkotrajno. Otisao sam na opravci i reko mi je da treba samo flesovti telefon i to je sve. Na kraju je ispalo da je taj virus nagrizao EPROM cip i da se on mora promjeniti. Bio sam kod istog majstora i uradio je to. Jedno je vrijeme je radilo bez problema, a posle je opet pocelo. Kaze on da se telefon mora nositi u Beogradu i sevise centar Sony Ericsson. Sad mene interesuje, ako znate, koliko ce da mi to kosta i da li se to moze uopste popraviti?Treba mi hito odgovor!

Pozdrav

(01. May 2007, 10:40:09)
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 15:09:14 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Citat
Na kraju je ispalo da je taj virus nagrizao EPROM cip
Prvo: jedva da postoji jedan poznati virus za Java telefone i do sada je već provaljen u detalje(čak više i ne čini štetu).
Drugo: još nisam čuo da bilo koji virus na bilo kom telefonu može da pobriše ili kako ti kažeš "nagrize"  Smile Smile Eprom chip pobogu ... naročito ne na java telefonima.
Ako je ovo istina onda imamo posla sa najopasnijim virusom za mobilne telefone koji se ikada pojavio. No sudeći prema likovima koji u većini slučajeva i pišu ove viruse(kad oni nikad čuli za ovaj virus) onda sam u stanju da tvrdim da ti tvoji serviseri nisu dobro doručkovali pa su im moždane ćelije spale u pete .... kakvi bakrači, kakvi virusi koji nagrizaju čipove po telefonima, aman bre ... šta su pili ti serviseri?!? Prilikom nestručnog flešovanja ti spalili eeprom i onda opet tebe .... ops. viruse okrivljuju za štetu!!!
Sve što ne znaju da reše odmah uporedjuju sa virusom?!?
Citat
Neki dan sam ubacio neku aplikaciju u kojoj je bio jedan malo zezsci virus
Daj molim te postavi tu aplikaciju ovde ili je pošalji na moj e-mail da vidimo o čemu se radi zaista!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
W810i nema operativni sistem i za java telefone postoji samo jedan virus koji je nestao,inace je on samo slao mms poruke na druge telefone i skidao kredit.Tako da ti to nesto sanjas,a znaci fleshovao si i opet se to desava,virus nagrizao  EPROM cip hehehe Smile Smile(ovo jos nisam cuo)izgleda taj tvoj majstor da te je dobro opeljesio i uzeo ti pare na gluposti.PA da uzeo ti pare i ispricao ti bajke o virusu i sad te salje u BG,stvarno nisi normalan sto nisi otisao kod nekog normalnog servisera ili odmah u BG.A to koliko ce da kosta ko zna mozda te je on samo slagao ad je to taj EPROM cip,mozda ti je on fleshovao i zeznuo nesto,a mozda je i kod fleshovanja pokvario taj cip da bi dosao da mu ostavis jos neku kintu,pa sta da ti kazem idi u BG i vidi ko zna koliko ce da kosta,a ko zna i sta se pokvarilo.Sve u svemu dzabe si bacao pare,ko moj drug pukao mu ekran na 6230 i otisao da zameni i kaze mu majstor da je otisla graficka kartica i da mora da da 70evra za opravak 20 za novi ekran i 50 za graficku hehe  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC desire s
Ja mislim da ti serviseri nisu dobro flashovali fon, poslusaj ciglu, covek ti je lepo rekao, nema sanse za takvim virusom koji nagriza, pa nije to kiselina. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70
Evo aplikacije, mada on kaze da je to jedan update za nadogradnju software-a.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 16:20:34 od Liquid_Snake »
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
PA ja sam ovu aplikaciju imao na k750i i odlicno mi je radila,lepo zakljucava sam mi je bilo glupavo jer moras svaku sliku ili melodiju zakljucas posebno.Hehe mom k750i nije nista bilo a probao sam sad i na 6630 i nisam video nista.Tako mislim da si lepo pukao kes na glupost to je sigurno bio sw u pitanju imao si neku stariju verziju koja je zezala i taj koji ti je fleshovao upropastio ti je telefon jer je to nestrucno radio.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70
Kako da ja samostalno vrsim flesovanje telefona? Imam USB kabal. Samo mi treba upustvo i software? Gdje mogu da skinem software?
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Mislis da update sw,pa mozes sa sonyericsson sajta,izaberes tvoj telefon i sve to i skines jedan fajl mislim da je tezak 30mb kad to uradis prikljucis telefon i pokrenes to sto si skinu i pustis da se skida i to se sve radi preko interneta znaci moras da imas brz internet,jer ako ti pukne veza moze svasta da se desi.I to se skida  oko 30min,uputstva imas na sonyericsson sajtu,aj pozz Smile
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 20:03:23 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Evo aplikacije, mada on kaze da je to jedan update za nadogradnju software-a.
"update za nadogradnju software-a"?!? Kada je taj počeo da se bavi servisiranjem mobilnih telefona?!? Tj., kada je video/dodirnuo u svom životu prvi mobilni telefon? Sinoć???
Ovu aplikaciju sam ja takodje postavio u sekciji o SE telefonima i mnogima radi savršeno. Služi za zaključavanje foldera, SMS, imenika ... ili čega već i nikome nije do sada spržila eeprom čip! Smile

P.S. 'bote @Liquid_Snake, kako te je samo "ošišao" taj serviser. Smile Prvom prilikom mu razbij njušku(zakon ovde ne pomaže)! Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fileprotect.jpeg
(5.45 KB, 125x155)
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 19:06:29 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Liquid_Snake sto se nisi javio ovde na forum i postavio pitanje pre nego sto si otisao kod tog debila,meni stvarno nisu jasni ti sto rade tu,ustvari i jesu tu su sve zaposleni oni sto su zavrsili osnovnu i pola srednje skole pa zato tako i misle.Sad idi kod tog pa mu se tako n..... mame i vidi da ti vrati pare nekako  Smile,ako je moguce sve je moguce ako se hoce,ali ne verujem.Pozz Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.174 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.