Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:36:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa umnjakom  (Pročitano 2840 puta)
23. Avg 2009, 05:16:37
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy S3
Mojoj devojci raste umnjak, ali nekako ukrivo, pa se bol preneo na ceo vrat, grlo, uho, usnu duplju i zlezde na vratu.... E sad problem je sto ona ima popravni u ponedeljak i utorak, pa ne moze na operaciju.... Da li postoji neko alternativno resenje koje bi makar tih dana, na par sati umanjilo ili uklonilo bol, kao sto je neki zubarski anestetik ili nesto tog tipa, ali da moze da se kupi u apoteci, jer nedeljom zubari ne rade, a u ponedeljak ili utorak ne bi bilo vremena za bilo kakvu intervenciju.... Molim vas za pomoc i odgovor sto pre....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i najlepse kad je prestani, okreni se i nestani...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 538
Zastava Banovo Brdo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung S5670
i mene je umnjak boleo prilikom rasta, jer nije imao mesta gde da se siri.
Neshvatam zasto skoro svi prave famu oko vadjenja umnjaka, meni ga je moj zubar izvadio kao da je neki drugi zub u pitanju, samo sto je neophodno da se pre toga snimi . Bilo bi pozeljno da se, nakon, bar jednu sedmicu koriste antibiotici kako se ne bi inficiralo. Eto , meni je jako brzo sve zaraslo, a vec sutradan nisam ni osetila da mi zubic nedostaje  Smile 

Tako da za prvu pomoc, bih preporucila analgetike, a cim to ispolaze, pravac kod cika zube  Smile
IP sačuvana
social share
“Kada svoj zivot merim ljubavlju,
Shvatam da sam nezamislivo bogata.
Volela sam duboko.
Volela sam strasno.
Iz nedavnog izazovnog perioda budjenja
Nekako sam uspela izroniti  da osecam jos vise,
Dajem jos vise, volim jos vise…”
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Brufen...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Imam i ja ovaj problem, trenutno.  Smile

Dva su mi izrasla normalno, dok treći (u donjoj vilici) kanda nema mesta, i raseca mi desni svojim izbijanjem.
Ovako me ne boli, ali ne d'o bog da jedem na tu stranu...  Smile

Kao da mi neki žilet stoji u ustima, i povremeno raseče. Najlepše mi je kad naduvam obraze, onda ništa ne osećam, i idem tako po ceo dan, pazim samo da me neko ne vidi, svašta može da pomisli.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Neshvatam zasto skoro svi prave famu oko vadjenja umnjaka

i bolje sto ne shvatas veruj mi  Smile  to su zubi koji mogu da ti naprave takve jezive probleme sa zdravljem da je to van pameti .. a da ne pricam o tome sta sve moze da se desi ako zubari ne znaju sta rade, a mahom ne znaju sta rade .. umnjake i zube u gornjoj vilici treba da vade iskljucivo maksilo-facijalni hirurzi  Smile

za bolove - kafetin, brufen 400, nimulid
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:36:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.