Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:25:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa roditeljima  (Pročitano 14830 puta)
25. Dec 2012, 09:09:31
Clan u razvoju


LOVE IS IN THE AIR ♥

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 22
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia 
Ja sam Milica , imam 14 godina i imam ozbiljne probleme sa roditeljima :help: .  Moja mama meni ništa ne dozvoljava , dok ona misli da mi sve daje .  Svi moji vršnjaci izlaze , druže se, ali ja samo sedim kući i učim .  Sada sam osmi razred i u šestom i sedmom sam na kraju godine imala prosek 5. 0 a sada ću na polugodištu osmog verovatno biti vrlo dobra . .   :( Moja majka od mene zahteva da ja budem vukovac, ali ja sam racunala ,pošto smo imali probni prijemni i sa najgorim odličnim prosekom 4. 53 imam oko 82/3 poena . .  tj iz škole nosim oko 58 poena.  I jedna stvar koja me posebno nervira jeste što sve krijem od mame , zato što nam odnos i nije baš najbolji a kad ona sazna od nekog drugog šta se desilo onda poludi .  I ona uopšte ne razgovora sa mnom već se samo dere na mene :!: Ja njoj ništa ne govorim iz prostog razloga zato što se plašim njenog odgovora i njene reakcije .  S ve moje drugarice su sa svojim majkama izgradile super odnos . . .  :? Da , Novu godinu sam trebala da slavim sa društvom ali mi naravno neće dozvoliti , ona mi samo kaže ako ne budeš imala uspeh koji budeš trebala da imaš a to je 5. 0 nećeš nigde ići pa ni na malu maturu  :shock: .  Ako možete na bilo koji način da mi pomognete , biću vam zahvalna  :[115]:


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 25. Dec 2012, 11:02:36)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Dakle da rezimiramo...tvoja majka zeli da si dobar djak, i dere se na tebe sto je lazes pa onda ona saznaje od drugih koji joj to sigurno sa osmehom natrljaju na nos, vice jer si do sada bila 5.0 a sada si vrlo dobra...bla,bla.

Nema sta uzorno si dete. A tvoja majka je jedna zla vestica maceha.



Al' kad bi se gadjali traktorima.

Dakle, tvoja mama je jedna sasvim normalna zena koja verovatno zna te tvoje drugarice kao buduce male fukse koje imaju diiiivne roditelje kretene cim izlaze sa toliko godina.
Ja bi te vezala za radijator i tukla. TUKLA. Da, dobro si procitala. Ne "vikala" kao tvoja mama nego te TUKLA varjacom, kutlacom, oklagijom i ne znam sve cime. Da popravis prosek, da ne trazis da izlazis dok ti ne bude vreme i da podhitno pridjees toj majci sa iskrenim stavom, kazes joj da li si i sta si sve lagala i da je zamolis da pocnete iz pocetka.

Izlazci nisu za devojcice dok ne budu 2. ili 3. razred srednje. Ili posle mature. Sve ostale koje sreces pre toga doba po gradu su male fukse koje se jebu za 200 dinara. To nijedna majka nece za svoju cerku.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Слажем се са Сандром осим овог задњег. Са 13-14 година вероватно не мисли да излази у фолкотеке до 5 ујутру, него у неке кафиће на сокић до 10-11 увече...Бар смо ми тако радили  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Pa nesto cisto sumnjam da ona misli na sokice limunice.
A drugo, ko zna sa kime ide, ko su te "drugarice" i sta keva zna o njima.
Jer verovali ili ne, mi roditelji koji hocemo da znamo, znamo broj gaca koje drugaricina keva nosi a ne kakvo je to dete.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12

Ja bi te vezala za radijator i tukla. TUKLA. Da, dobro si procitala. Ne "vikala" kao tvoja mama nego te TUKLA varjacom, kutlacom, oklagijom i ne znam sve cime.
Smile

A dobro de, ne zeli ova bas konstantno da izlazi do 5 ujutru i da banza po diskotekama nego cisto malo bolji odnos sa majkom i da se manje dere na nju i bude malo manje strozija. Nije bas ni resenje da konstantno sedi zatvorena kod kuce bez obzira sto je osmi razred.

Inace, Milice, ako zelis da popravis odnos sa majkom pocni od ovoga...

Citat
I jedna stvar koja me posebno nervira jeste što sve krijem od mame , zato što nam odnos i nije baš najbolji a kad ona sazna od nekog drugog šta se desilo onda poludi
Ne mozes ocekivati da ona ima neko poverenje u tebe i bude manje strozija ako je lazes i krijes stvari od nje...

I ni ja kao i Sandra ne verujem da ti je majka bas "zla vestica" i sigurno ti ne zeli zlo sa tim sto ti prica i zasto ti se dere(iako joj dranje nije bas previse pedagoski nacin). Skoro svi tinejdzeri mnogo preteruju sto se tice i njihovog odnosa sa roditeljima. Ne verujem bas da se "breca" na tebe cim kazes "Zdravo" pa verovatno skoro uvek mozes da joj se obratis ako imas neki problem pristojnim tonom i da ocekujes makar neki odgovor pa da je i saslusas sta ima da ti kaze. Ne mozes ocekivati bolji odnos a da i ti uopste ne radis na tome i da je konstantno lazes o stvarima pa da zena ni nema poverenja u tebe...
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 14:12:45 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mislim da je ustvari tvoj cale problem.
if you know what I mean... Smile

cale ti ne jebe dovoljno dobro kevu hocu reci... 
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 14:18:22 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung GT-S7580
Шта ти то има да кријеш од мајке.. само оцене?


Citat
Izlazci nisu za devojcice dok ne budu 2. ili 3. razred srednje. Ili posle mature. Sve ostale koje sreces pre toga doba po gradu su male fukse koje se jebu za 200 dinara. To nijedna majka nece za svoju cerku.

 Smile

Само ћу рећи.. јадна твоја деца..  Smile

Па шта фали врло добром просеку, Сандра? Сваком се може десити.. и ја сам једном био.. што не значи да су одма' требали да ме лемају.. зар није логично да деци не може сваки предмет сјајно да иде у школи.. да га не разумеју?

Ово за кучке не капирам.. то што деца у основној школи желе мало и да живе, а не само да иду у школу и уче је лоше? Стварно страшно..  Smile


1deki

Ја не видим да се он негде помиње.. разведени или га нема, јер би се и он сигурно питао.. али разговор са девојчицом од 14 година ти је на веома добром нивоу..  Smile


IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
сенџи д бос Smile Smile

никако не би волео да ми је сенџи кева Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 14:45:03 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
da Lazare, tako razmisljaju amateri poput tebe.
sasvim je jasno da je keva u toj kuci dominantna alfa zenka pred kojom svi cvile i puze. (zato se otac ni ne pominje)
i sasvim je jasno da majci fali nesto pa isteruje na detetu.
za pretpostaviti je da su razlog njenog nemira
1. nedostatak sexa sto dovodi do isfrustriranosti
i/ili
2. nedostatak obrazovanja pa leci svoj kompleks na detetu koje 'mora imati sve petice..'

izvinjavam se sto sam direktan ali ja ne mogu da kucam na poslu nesto u 15 redova sto mogu sabiti u 5 reci..
mogao sam joj reci da ode i gleda crtani, ali to ne bi pomoglo njenom problemu jel da? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Djetetu fali motka.

Bila je odlična predhodnih 7 godina, a u 8-om u kome se poklanjaju ocjene je odlučila da je njoj dosta i vrlodobar.
Obzirom da imam u kući njeno goište i da znam šta uče i koliko uče, mogu samo jedno da kažem: iole normalno dijete, sa normalnim radnim navikama, koje redovno ide u školu, uredno donosi domaći, pristojno se ponaša, ne može, a da ne bude odlično.

Njoj je ovo završni razred i sad treba da zapne, da popuni sve rupe u znanju koje ima, da spremi maturu i prijemni i da upiše željenu školu.
Ono što propusti da nauči sad platiće sa kamatom, ako upiše iole pristojnu srednju školu.

Što se izlazaka, sporta i druženja tiče - ako se dobro organizuje imaće vremena za sve. A izlasci poslije 10 sati, sem ako su neki rođendani, stvarno nisu za dijete od 14 godina.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:25:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.