Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:38:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa razmisljanjem  (Pročitano 37037 puta)
27. Jan 2017, 21:47:09
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Prije nekih 10ak dana sam izasao iz veze gdje sam bio veoma emotivno povezan sa tom osobom. Veza je trajala nekih pola godine. Iako to nije neki dug period, za mene je ovo najduza veza u kojoj sam trenutno bio. Vise nisam ni 'tako' mlad, uskoro ce 26. godina. Nije ni prva veza, a vjerovatno ni poslijednja u kojoj sam prekinuo sa djevojkom.

Ali imam jedan problem. Nikada do sada nisam imao ove osjecaje koje sada imam. Nikada prije se nisam zaljubio u nekoga. Ona je bila prva. Stvorio sam neku zavist za njom.

Pocelo je sve na ljeto. Ona je meni prisla, sto mi se jako svidjelo. Bila je veoma otvorena osoba! Znali smo citavu noc provesti zajedno samo pricajuci. Smrzavali smo se kraj rijeke, ali nam je vazno da smo bili zajedno.

A onda sam saznao nesto o njoj. Da je imala momka i da je sa njim u vezi dvije godine. Meni je to smetalo i nisam htio da se petljam. Ali dobio sam uvjerenje od nje da ju on maltretira i da ona jedva zeli da izadje iz te veze. I rekla mi je da ce to uskoro da uradi. I ja sam joj povjerovao. I to je trajalo nekih mjesec dana, da bi na moj rodjendan on saznao da se nas dvoje 'muvamo'. Nedugo nakon toga, oni su prekinuli.

Dakle, bio sam sa zauzetom djevojkom koja je pod svaku cijenu htjela da se rijesi 'ludjaka' koji joj je presjekao i vjerenicki prsten, koji ju je mjesecima tjerao u plac. Ali me je uvjeravala da ce da prekinu. A svjestan sam da ne bi prekinuli da on nije saznao za mene.

Nedavno, imao sam veliku svadju sa djevojkom. Naime, saznao sam da se dopisuje sa tim bivsim i da se planira sa njim da vidi. Vjerovao sam joj da joj on samo nedostaje i da hoce da zavrsi neke stvari sa njim jer nisu bas najbolje zavrsili. Ali bilo je vise od toga. Danas su ponovo u vezi. Za cudo, to mi ne smeta. Bio sam izuzetno emocionalno vezan za nju, poslijednjih pola godine sam njoj posvetio, zapustio i sebe, i prijatelje i roditelje. Dao sam joj sve i jos malo, a za uzvrat sam trazio samo da bude iskrena. Nije mogla da bude iskrena od prvog dana, i mnogo puta sam ju uhvatio u malim lazima. Sad mi je zao sto nisam prekinuo ranije, kada je sve to pocelo.

E sada, gdje je tu problem? Problem je sto prva djevojka koja mi se svidjala, jos nekada davno, prije 10ak godina, me je na neki nacin sjebala na dobrih godinu dana. Izasli smo na sladoled, opet je bilo vrijeme oko mog rodjendana. Prije toga smo pricali dugo vremena, bezvezni djeciji razgovori. Ja sam imao 17, a ona 16 godina ako se tacno sjecam. I kada smo pricali, ja sam rekao da mi se svidja, i da bi htio da budem sa njom. Ona mi je rekla da joj se isto tako svidjam, ali da joj se neko drugi vise svidja i da ju sacekam, jer bi ona da pokusa sa tim drugim likom. Naravno da nisam cekao, od tada nisam ni rijec s njom progovorio.

Slijedeca djevojka koja mi je relativno nesto znacila mi je pravila fizicke probleme.  Ona je bila 3 godine starija od mene i moja prva djevojka sa kojom sam imao seks. Ja sam osoba kojoj brzo dosadi jedno te isto, tako da sam prekinuo sa njom jer mi nije nista drugo bila nego prilika da naucim nesto. Ruzno zvuci, i jeste ruzno, sta da se radi kada je tako. Pocela je da prijeti mojoj familiji, da iz Beograda dolazi u BiH da me vidi. Bas je bilo nezgodno to vrijeme. Srecom pa sam krenuo na faks ubrzo pa smo izgubili svaki kontakt.

U medjuvremenu, na faksu sam upoznao jednu djevojku koja nije skidala pogled sa mene na predavanjima. Sa nekim mojim razmisljanjem, osjecajem neobaveznosti, prisao sam i bili smo zajedno par puta. Nista ozbiljno. Ali me je ta osoba pocela da uhodi, da mi salje poprilicno uznemiravajuce poruke. Srecom sve je prestalo kada je nasla nekog momka.

E sad dolazimo do problema. Pocinjem da mislim da sam ja problem u svemu ovome. Oduvijek sam bio poprilicno iskrena osoba i obicno kazem koje su mi namjere. Pitam se zasto uvijek privlacim osobe koje mi naprave neki problem? Ili ja sam sebi pravim problem jer me privlace takve osobe? Razmisljam iskreno da odem do psihologa/psihijatra i da popricam sa njima malo o svemu. Nedavno sam i posao izgubio zbog bolesti, pa sada trazim neki razlog da navece zaspim i ujutro se probudim. Osjecam da tonem. Znam da ce taj osjecaj da prodje, ali  kad?

Ako neko ima neki savjet kako lakse zaboraviti onu gore situaciju, i uopste neku rijec ohrabrenja/osude, slobodno. Razgovor pomaze, pa makar bio i online.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nesikiraj se
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
on line pucacina (battlefield 1 ili titanfall2) cuda cini. zaboravices da zene uopste postoje a da ti imas patku medju nogama.
ako ti se ponavlja situacija, ti je privlacis.
ne razumem koja bolest moze da te otera sa posla u 26-oj, to nesto zarazno?
naravno, trebalo bi da prodjes inicijaciju i da pocnes da trazis belo svetlo tvorca. koje lezi u misteriji i tamo ce vecno ostati.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2017, 23:30:18 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
nesikiraj se
Pokusavam  Smile
on line pucacina (battlefield 1 ili titanfall2) cuda cini. zaboravices da zene uopste postoje a da ti imas patku medju nogama.
ako ti se ponavlja situacija, ti je privlacis.
ne razumem koja bolest moze da te otera sa posla u 26-oj, to nesto zarazno?
naravno, trebalo bi da prodjes inicijaciju i da pocnes da trazis belo svetlo tvorca. koje lezi u misteriji i tamo ce vecno ostati.


Znaci da puknem milju na nadogradjivanje PC-a da bih mogao da igram te igre? Zvuci kao zdravo rijesenje  Smile
Salu na stranu, znam da bi neka aktivnost uvelike pomogla sa ovim. Imam previse slobodnog vremena, a onda pocnem da razmisljam. A to boli.  Smile
Dobio sam otkaz jer sam bio bolestan. Ja sam savrseno spreman za rad, medjutim poslodavcu to nije pasalo, jer se ta bolest moze opet da dogodi. Nije nista pretjerano ozbiljno, a pogotovo nije zarazno Smiley

Ovo poslijednje nisam shvatio. Ili barem mislim da nisam najbolje shvatio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 933
Zastava
Citat
Pocelo je sve na ljeto. Ona je meni prisla, sto mi se jako svidjelo. Bila je veoma otvorena osoba! Znali smo citavu noc provesti zajedno samo pricajuci.

A onda sam saznao nesto o njoj. Da je imala momka i da je sa njim u vezi dvije godine. Meni je to smetalo i nisam htio da se petljam. Ali dobio sam uvjerenje od nje da ju on maltretira i da ona jedva zeli da izadje iz te veze. I rekla mi je da ce to uskoro da uradi. I ja sam joj povjerovao. I to je trajalo nekih mjesec dana, da bi na moj rodjendan on saznao da se nas dvoje 'muvamo'. Nedugo nakon toga, oni su prekinuli.

Dakle, bio sam sa zauzetom djevojkom koja je pod svaku cijenu htjela da se rijesi 'ludjaka' koji joj je presjekao i vjerenicki prsten, koji ju je mjesecima tjerao u plac. Ali me je uvjeravala da ce da prekinu. A svjestan sam da ne bi prekinuli da on nije saznao za mene.

Nedavno, imao sam veliku svadju sa djevojkom. Naime, saznao sam da se dopisuje sa tim bivsim i da se planira sa njim da vidi. Vjerovao sam joj da joj on samo nedostaje i da hoce da zavrsi neke stvari sa njim jer nisu bas najbolje zavrsili. Ali bilo je vise od toga. Danas su ponovo u vezi. Za cudo, to mi ne smeta. Bio sam izuzetno emocionalno vezan za nju, poslijednjih pola godine sam njoj posvetio, zapustio i sebe, i prijatelje i roditelje. Dao sam joj sve i jos malo, a za uzvrat sam trazio samo da bude iskrena. Nije mogla da bude iskrena od prvog dana, i mnogo puta sam ju uhvatio u malim lazima. Sad mi je zao sto nisam prekinuo ranije, kada je sve to pocelo.

Brate moj rodjeni, evo citam drugi put i k'o da sam ja pisao.  Smile
Sad se vec plasim da nemam neki blekaut pa se logujem kao iamuser. To bi znacilo da sad pricam sam sa sobom a to nije dobro.  Smile

Ne znam, brale. Savet nemam. Ako uspes da ne poludis - super. Ako poludis, jebiga onda.
Ili mozes dva vinjaka, jedan deprozepam.

Bromazepami ne pomazu. Zaspis lako al' kad se probudis u pola noci onda ces djoku da zaspis do jutra.  Smile

I razmisljanja ti ta nemaju veze sa slobodnim vremenom. Ja sedim na poslu i listam 950.000 redova jebenog XML-a i treba da razmisljam o tome sto listam i ispravljam jer ako nesto zaserem nece da bude dobro, al' jebiga, mozak bas i nece da saradjuje....  Smile

Sve je dobro dok ne pocnes i da sanjas. Ako si dotle dos'o, onda ti spasa nema.  Smile

Okreni, brale, na zajebavanciju. Vrisnuces.

Iz iskustva.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2017, 00:12:06 od Sancus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Sve je u redu sa tobom. Ne ide ti trenutno, osetio si se usamljenim i pomalo depresivnim, to je sve normalno i razumljivo. Svako u nekom trenutku dođe u  sličnu situaciju slabosti. Preći ćeš već preko toga kad shvatiš koliko je besmisleno očajavati.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
pokušavaj jače
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
trebalo bi da postavis duhovne i svetovne ciljeve u zivotu.
onda ce te dnevne brige da postanu manje bitne..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Citat
Pocelo je sve na ljeto. Ona je meni prisla, sto mi se jako svidjelo. Bila je veoma otvorena osoba! Znali smo citavu noc provesti zajedno samo pricajuci.

A onda sam saznao nesto o njoj. Da je imala momka i da je sa njim u vezi dvije godine. Meni je to smetalo i nisam htio da se petljam. Ali dobio sam uvjerenje od nje da ju on maltretira i da ona jedva zeli da izadje iz te veze. I rekla mi je da ce to uskoro da uradi. I ja sam joj povjerovao. I to je trajalo nekih mjesec dana, da bi na moj rodjendan on saznao da se nas dvoje 'muvamo'. Nedugo nakon toga, oni su prekinuli.

Dakle, bio sam sa zauzetom djevojkom koja je pod svaku cijenu htjela da se rijesi 'ludjaka' koji joj je presjekao i vjerenicki prsten, koji ju je mjesecima tjerao u plac. Ali me je uvjeravala da ce da prekinu. A svjestan sam da ne bi prekinuli da on nije saznao za mene.

Nedavno, imao sam veliku svadju sa djevojkom. Naime, saznao sam da se dopisuje sa tim bivsim i da se planira sa njim da vidi. Vjerovao sam joj da joj on samo nedostaje i da hoce da zavrsi neke stvari sa njim jer nisu bas najbolje zavrsili. Ali bilo je vise od toga. Danas su ponovo u vezi. Za cudo, to mi ne smeta. Bio sam izuzetno emocionalno vezan za nju, poslijednjih pola godine sam njoj posvetio, zapustio i sebe, i prijatelje i roditelje. Dao sam joj sve i jos malo, a za uzvrat sam trazio samo da bude iskrena. Nije mogla da bude iskrena od prvog dana, i mnogo puta sam ju uhvatio u malim lazima. Sad mi je zao sto nisam prekinuo ranije, kada je sve to pocelo.

Brate moj rodjeni, evo citam drugi put i k'o da sam ja pisao.  Smile
Sad se vec plasim da nemam neki blekaut pa se logujem kao iamuser. To bi znacilo da sad pricam sam sa sobom a to nije dobro.  Smile

Ne znam, brale. Savet nemam. Ako uspes da ne poludis - super. Ako poludis, jebiga onda.
Ili mozes dva vinjaka, jedan deprozepam.

Bromazepami ne pomazu. Zaspis lako al' kad se probudis u pola noci onda ces djoku da zaspis do jutra.  Smile

I razmisljanja ti ta nemaju veze sa slobodnim vremenom. Ja sedim na poslu i listam 950.000 redova jebenog XML-a i treba da razmisljam o tome sto listam i ispravljam jer ako nesto zaserem nece da bude dobro, al' jebiga, mozak bas i nece da saradjuje....  Smile

Sve je dobro dok ne pocnes i da sanjas. Ako si dotle dos'o, onda ti spasa nema.  Smile

Okreni, brale, na zajebavanciju. Vrisnuces.

Iz iskustva.  Smile

Ah, Petar Bozovic  Smile
Nemam potrebe za tim mislima, i definitivno za njegovo rijesenje  Smile
Svjestan sam da je ovo trenutni osjecaj, samo koliko to znaci kada te sa vremena na vrijeme pukne nesto u glavu. Recimo, sa svojim trenutnim stanjem, ne bih nikada objavio temu. Ali valjda mi je juce bilo potrebno. Sizofrenija mozda? Mozda sam i ja ulogovan pod Sancus s vremena na vrijeme Wink

Sve je u redu sa tobom. Ne ide ti trenutno, osetio si se usamljenim i pomalo depresivnim, to je sve normalno i razumljivo. Svako u nekom trenutku dođe u  sličnu situaciju slabosti. Preći ćeš već preko toga kad shvatiš koliko je besmisleno očajavati.
Mozda je navika. A mozda i skup sranja koje sada izlaze iz mene. U svakom slucaju za ocajem nema potrebe, tu se slazem. Da se ne lazemo, vec duze vremena mi nedostaje neki saosjecajni zagrljaj. Treba raditi na tome.

trebalo bi da postavis duhovne i svetovne ciljeve u zivotu.
onda ce te dnevne brige da postanu manje bitne..
Moj je jedini cilj trenutno da dobijem kes od plate sto mi je prethodni poslodavac duzan, da se rijesim duga, procitam Rasposednuti od Ursule Legvin i da nadjem nesto da si ispunim dan. S obzirom da moja razmisljanja, da si postavim duhovne ciljeve, tek tad bi znao da sam puk'o  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2017, 10:59:21 od iamuser »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
dinastija jbt...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:38:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.