Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa povezivanjem telefona i kompjutera putem USB-a  (Pročitano 5250 puta)
12. Avg 2005, 17:20:02
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Znam da sam dosadan ali moram ovako jer nemam koga da pitam.


Pre pet minuta sam povezao telefon i kompjuter uz pomoc USB kabla. Instalirao sam drajvere jos pre dan, dva a i sada kada sam povezao tel i komp, nasao je novi hardver i ja sam mu rekao da sve automatski instalira i on je to uradio, uredno prijavio da je sve ok, u DEVICE MANAGER-u uredno stoji Wireless communications devices.

I ? Sta sad' ?

Ocekivao sam da se pojavi neki X disk u Total commanderu koji bi bio telefon medjutim nema ga. Citao sam da bi trebalo da se pojavi barem folder sa imenom mog telefona (U Win commander-u) medjutim nema ni njega. Kada udjem u PC Suite Audio..... nesto.... on prijavi "No supported phone connected" .

O cemu se bre radi, kako da pristupim telefonu????????????

P.S. Mnogo se nerviram!!!
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Prvo noisi rekao koji aparat koristiš, a kao drugo nelogičnoi je da se pojavi wireless a vezuješ na USO. Koloko znam engleski wireles je bežičan a USB je komad bakarne žice... Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 3G
Prvo sto treba da uradis je da instaliras NOKIA PCsuite (pod pretpostavkom da imas NOKIA telefon  Smile ),
onda instaliras sve Device-ove koje ti ponudi, kao sto i jesi, onda odes u PC Suite>Connection Manager i odaberes nacin na koji si vezao fon sa kompom
i ide...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Обавезно прочитај наводило за упорабо, тј. начин како се инсталира софтвер, редослед радњи је веома битан у овом случају...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Mobilni telefon i jeste "bezicni" komunikacijski uredjaj (bez obzira sto ga "zicano" povezes s PC-jem).Zar ne  Smile Smile.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Drugo bilo bi logicno da ti se "pojavi" kao neki "pokretni" disk (koji je u stvari tvoja MMC) s prvom sledecom slobodnom oznakom (F,G,H u zavisnosti koliko imas particija,HDD-ova i "optike") u exploreru.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 3G
Odakle vam to za pojavljivanje u Exploreru? Ako ima Nokiu pojavice mu se Nokia Phone Browser u kome vidi telefon itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Pa ja kada ubacim MMC karticu s mog N6600 u CardReader "pojavi" mi se "pokretni" disk sa kojim radim kao s bilo kojim diskom (copy,paste,cat).Isti je slucaj kada NGage "zakacis" na USB dobijes "pokretni" disk (koji je u stvari tvoja MMC).Ne treba ti nikakav poseban program da bi pristupio MMC karti  Smile.E sad ne znam kakav telefon je u pitanju.Ako hoces da pristupis telefonskoj "internoj" memoriji to je drugo i tada ti treba "poseban" program za to (PCSuite,Nokia Browser,itd.) ali za pristup MMC karti ne.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 3G
Ja imam 6670 i ne pojavljuje se novi drive za MMC kad ga vezem preko USB-a, naravno ako imas citac kartica onda se pojavi, ali to je do citaca kartica, a ne do MMC-a iz telefona, jer poenta je da se poveze telefon - u smislu backupa, instalacije software-a, itd, a ne pukog prebacivanja podataka, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Obojca ste upravu, a treba da se pojave sledeće stvari:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(31.07 KB, 262x400)
2.jpg
(47.97 KB, 470x518)
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.235 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.