Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:47:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa papagajem  (Pročitano 17651 puta)
03. Feb 2007, 22:20:01
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ovako pisao sam u jednoj temi o mom papagaju pa cu biti kratak,dobio sam ga od komsinice jer ona ima novog,a sa ovim nije znala sta da radi i meni ga je poklonila.Papagaj je mnogo naplasen i mislio sam da cu uspeti da ga pripitomim,on se malo navikao ali jos je plasljiv.Papagaj je star oko 3 godine,sve je bilo u redu do pre neki dan,bio je sav veseo i miran,i kad sam se vratio iz skole ja vidim da on ne moze da stoji na jednoj nozi,ali posto ima obicaj da to radi mislio sam da nije nista.Ja posle nekoliko sati primetim da on ne moze uopste da stane,posto pre podne nisam bio kuci nisam znao sta se desavalo.Ali kuci je bila sestra i kaze da je dosla kevina prijateljica i dovela malu klinku koja ga je sigurno mucila i on se negde povredio.I evo sve do danas nije mogao da stane,veoma se muci cak nekad i padne.I evo do pre nekih sat vremena ja da vidim sta radi kad vidim on cudno stoji i na drugoj nozi,i hteo je da se popne na drugi "sprat" i padne dole i vidim da sad ni na drugu nogu ne moze da stane,ne smem da gurnem ruku jer on krene da mase krilima i plasim se da se jos vise ne povredi.Jedva se popeo na prvi "sprat" i sad tu jedva stoji sav se klima.Da li je ovo neka bolest ili se on povredio sam,sta mislite ima li pomoci  Smile

edit:
evo sad ne moze vise ni da stoji,morao je da sidje cak dole i sad je tu spava i ne moze uopste da stoji.Plasim se da je ovde kraj  Smile
« Poslednja izmena: 03. Feb 2007, 23:34:13 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
bas mi je zao  Smile , ne razumem se u ptice, nikad nisam imala papagaja, ali bi verovatno  mogao da ga odvedes kod veterinara, jos je mlad....a tu klinku povuci za usi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Nalupaj kevi te klinke samare ... vodi ga do veterinara , mozda moze sa necim da mu ucvrsti nozice da mu zarastu, i ne plasi se sto mase i lupa krilima , ne mozes ga povrediti, samo nezno i sve je ok Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ok hvala vam,nego ne znam da li je povredio ili slomio noge,ili ipak je to neka mozda bolest.Ajd kad prenoci da vidim sta ce biti,jadnik eno spava dole na stomaku,morao sam dole da mu prospem hrane i da stavim vodu da se ne penje.A nisam rekao da je ta klinka bila sto je imala ovog papagaja,koja je i meni poklonila njega  Smile navikla sad na svog novog koji je jako pripitomljen i voli da se igra pa je htela malo ovog da muci  Smile,a ovog sto je meni dala je toliko naplasila.Pisao sam u  jednoj temi,oni su njega uvek drzali prekrivenog i nikad nisu kontaktirali sa njim.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
oni su njega uvek drzali prekrivenog i nikad nisu kontaktirali sa njim
strasno  Smile izivljavanje. veterinar ce najbolje znati sta je, naravno ako si u mogucnosti da ga odvedes, a trebalo bi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 

Ljupko detence , zelim joj puno srece u zivotu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
Ljupko detence , zelim joj puno srece u zivotu ..
i ja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
pokusaj da mu das nekako vitamin c, nek bude u nekom cosku malo zaklonjen... odvedi kod veterinara, iako mislim da mu je povredjena noga.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson W610
Veterinar za papagaja...

Sudska zabrana prilaska za klinku..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
jos je tu lezi,ali posto znam koliko su komsinica i cerka dobre,resio sam da zovnem njenog muza i posavetujem se sta da radim i saznao sam da on ustvari ima 6 godina,a ja koliko znam zivotni vek tigrica je 6-7god.Tako da ne verujem da ima neke sanse da se izvuce,ja sam mislio(tako mi je i rekla komsinica)da on ima 3god pa rek'o sto mu ne pomoci.Ne znam sta vi kazete da ga odnesem kod veterinara,sta da platim grdne pare kad on moze sutra da ugine,a novi je 350-400 din.Ne znam meni je toliko zao da ga gledam da bih ga pustio,ali ne mogu,a i on se muci jadnik,gde da ga dam da ga se jednostavno resim jer mislim da mu nema pomoci. Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:47:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.