Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Nokia X3 02  (Pročitano 2217 puta)
28. Maj 2012, 12:53:37
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia X3-02
Pre nekih mozda mesec dana mi je upao u WC solju, osusio se ali je posle normalno radio.
Sinoc sam usla u stanje memorije i tu je zakocio, izvadila sam bateriju, ponovo je vrtila, ukljucila telefon i pisalo mi je da nema SIM kartice u telefonu.
Ponovo sam ga iskljucila i vratila karticu, sada je kartica u redu ali ne mogu da primam poruke niti da udjem u bilo sta vezano za poruke.
Kada hocu da udjem da pisem poruku pise "Memorija cuvanja poruka nije spremna", kad hocu da udjem u konverzacije isto tako.
Sta to moze da bude?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Moze da bude samo servis... imao sam  i ja slican slucaj, samo je kod mene sve radilo u početku a kasnije je prestao da radi... sve u svemu, treba da ga odneses u servis jer ako moze da se popravi oni ce znati da urade. Ima telefona koji mogu da se spase od vode a isto tako neke nemogu zavisi koji je deo otisao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Ericsson t10
ISkopah slucajno ovu temu, meni se javlja isti problem na Nokia Asha 300

Javlja mi da memorija cuvanja poruke nije spremna, kada pokusavam da udjem u poruke...
Sad to mi se desilo maltene iz cista mira, jedino sto ga je eventualno izazvalo da to radi je da sam slao poruku u momentu kada mi se ispraznila baterija i izgasio telefon. Ili je eventualno memorija preopterecena jer sam imao dosta neizbrisanih poruka...

Nadam se da je neko u medjuvremenu uspeo da resi ovaj problem bez servira  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.