Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa neprijatnim mirisom sekreta  (Pročitano 24086 puta)
26. Nov 2009, 18:21:06
Pocetnik


Baxuz nada svim baxuzima :)

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Nokia 7373
 Vec tri nedelje imam problema sa ovim, nakon normalmog ciklusa proslog meseca imala sam gljivice, koje su izazvane antibioticima koje sam pila.  Posto nigde nisam nasla bilje vaginalete koje mi jednimo pomazu kada je to u pitanju, cekala sam da same prodju.  I ako je to bilo mucno morala sam da trpim.
Kada je to prestalo, sledio je jos jedan normalan ciklus, i kada mi se taj zavrsio, krenuo mi je gnojni sekret, izgleda kao mladi sir kako objasnjavaju ginekolozi, ali bez ikakvih bakterija u mokraci i bez ikakvog svraba.
Traje mi vec tri nedelje, i u pocetku se nije toliko osetilo, ali u poslednjih nekoliko dana ne ide mu u tolikim kolicinama, istusiam se i posle dva sata preko farmerki osetim, a da sam ih tog dana skinula sa zice i obukla! I to nije da se ja trpiujem vec mi je i sestra to rekla i vrlo mi je naprijatno zbog toga a ne znam kako da se resim toga.  Tusiram se milion puta na dan, i trudim se da ga uklonim ali ni to ne pali! Kako da ga se resim?
IP sačuvana
social share
Zasto ja uvek moram da ispadnem najgora??? Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Katastrofa.  Smiley 1 Smile
Zasto ne odes kod ginekologa?
Peri intiman deo cajem od zalfije ili kamilice, a dobra je i soda bikarbona.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Pravac kod gishe, da pijes lekove, nisi se ti oslobodila tih gljivica, vratile su se u gorem stanju...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ono što meni ne ide u glavu je to da neko rešenje za ovakav problem traži na forumu.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 21:46:37 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
HTC Sensation
Ukoliko jesu gljivice mazi kansen kremu(ili kanesten,isto je),ali ipak prvo kod ginekologa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Posto nigde nisam nasla bilje vaginalete koje mi jednimo pomazu kada je to u pitanju

kakve crne biljne vaginalete  Smile  za kandidijazu izazvanu anti-bioticima samo anti-mikotici sirokog spektra .. uvek imaj u kuci Nystatin mast i Nystatin vaginalete, ginekolozi kazu da najbolje deluju kod mikoza od lekova .. kao preventiva kod sirenja ozbiljnije gljivicne infekcije, ako je recimo vikend a ti hoces da poludis od svraba ili bola .. onda naravno kod ginekologa u ponedeljak da on kaze svoje misljenje i promeni terapiju ako smatra da treba.

Ako si sklona mikozama, to moras reci svom ginekologu, da ti nadje adekvatne veginalete i zapamti za ceo zivot- cim popijes prvi antibiotik - to vece odmah prva vaginaleta. Tako dok ne ispijes anti-biotok i jos dva dana odozgo.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2009, 02:19:44 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Baxuz nada svim baxuzima :)

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Nokia 7373
Pa problem je u tome sto kada sam bila na nekoj terapiji, nisam smela da kombinujem Nystatin, pa mi je doktorka prepisala biljne koje su mnogo bolje!
Pa od ponedeljka cu ici na pregled, posto je doslo do infekcije, i rekao mi je ginekolog da obavezno idem...
Da mi se nesto ne bi dogodilo, ali stvar je u tome sto sam danas opet dobila antibiotike da pijem, i opet ce mi se pojaviti gljivice!
Za tu kesten ili kako vec kremu sam cula preporucila mi je jedna devojka. Hvala! Smiley
Bambina, stvar je u tome sto cu ja svakako otici kod lekara, ali moram razmeniti misljenje sa nekim, jer ima i mnogo boljih nacina da se to resi... Smiley
IP sačuvana
social share
Zasto ja uvek moram da ispadnem najgora??? Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Najbolji način je kod lekara, nisu to stvari za zezanje. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Baxuz nada svim baxuzima :)

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Nokia 7373
Hvala na savetu... Smiley
Cim ugrabim priliku pravac kod lekara, ne bih ni ja da ovo ovako ostane Smile
IP sačuvana
social share
Zasto ja uvek moram da ispadnem najgora??? Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
savetujem takodje da odes kod lekara jer to ume da postane opasno. trebalo bi da odes sto pre jer postoji vise stadijuma do kojih kandida moze da se "odomaci" pa da ti bude jako tesko da je se resis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.