Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa n6630  (Pročitano 1661 puta)
03. Dec 2005, 21:45:05
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Ovih dana sam kupio 6630 (skinut sa TIM mreze) i imam nekih problema sa njim. Ultramp3, Smartmovie i bounce mi seckaju naime: Seckaju mi neke pesme na odredjenim mestima u ultramp3, ne znam zasto. Sto se tice smartmovie-a isti slucja, neki snimci a i demo sa krosilicom sto sam dobio zalaguju na kratko u nekim trenucima. Sto se tice bounce-a (koji sam skinuo sa nokijinog sajta iz rubrike za n3650) zalaguje mi na pocektu svakog nivoa posle jedno 6secundi i posle radi dobro.

To je jedan problem, a drugi je to sto sam instalirao blacklist i kada sam ga testirao imao sam problem. Bolckovao sam brata i zvao sa njegovog telefona, ok, program je uradio svoje - odbio je poziv, ali onda kad me je zvao meni je pisalo na ekranu da nemam dovoljno memorije da zatvorim neke aplikacije (a meni nije bila otvorena ni jedna aplikacija), izbrisao sam blacklist misleci da nije dobra verzija i ok. Ali sada i u toku rada mi se desava da mi iskoci taj warning da nemam dovoljno memorije i da zatvorim aplikacija a ja ih redovno brisem i ne kontam zasto !?!??!

Formatirao sam karticu i telefon, izgledao je sve kao novo, stavio sam samo Bounce ali isto kao i pre, zakoci na pocetku svakog nivoa, stavio sam posle i ultramp3 i jednu pesmu i dalje secka. Probao sam da instaliram te aplikacije na memoriju telefona misleci da je do kartice ali bez uspeha.

Takodje sa vremena na vreme mi se povecava i smanjuje brightness Smile

Molim vas pomozite mi sta da radim... nije mi nezgodno da idem u servis jer je u drugom gradu i treba da platim prevoz i izgubim ceo dan. Da li je to hardverski bug ili softverski ??? Da li bi pomoglo da stavim neki drugi firmware, odakle da ga skinem i koju verziju ???

(01. May 2007, 10:54:41)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K700i
Moj ortak je imao slicne probleme, naime kod njega je u pitanju bila MEMORIJA, ali ne mora to da bude i kod tebe, uradi Reset ( prvo backup-uj podatke ), a ako i to ne pomogne e onda ubaci novi frmware ( ako znas ) e ako opet ni prva ni druga ni treca opcija ne upale e onda j*biga, idi u drugi grad sta da ti kazem Smile

pozz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Flash...
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 5527
Zastava Brčko
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple 5
kod mene se desavalo isto to dok nisam skinuo black list i postavio call control ( ima link ovdje) posle se desavalo samo ponekad.sad sam postavio najnoviju verziju softvera i sve je u najboljem redu. stara verzija je bila 4.03.18 postavljena 04.03.05-rm-1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Sve gore opisano su pojave ili ti nus pojave lose otkodiranog ili otkljucanog telefona serije BB5 i tu ima malo pomoci
Mozda pomogne flash novijom verzijom softvera ali u svakom slucaju vise ce pomoci onome ko flešuje taj telefon(70€ cirke cena) nego samom vlasniku.
Savet i to free:
Seriju BB5 telefona tipa Nokia 6630/6680/6681/n70/n90/n91......... treba kupovati samo ako ti telefoni nisu skidani sa raznih mreza ili u odredjenim slucajevima kada su te telefone skidali sa mreze strucnjaci tipa Dejan Kaljevic i njemu slicni.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Moj je skinut sa Tim-a, lepo radi, samo imam jedan drugi problemčić. Naime PC Suite, vidi tel, konektovan je, ali ništa neće da uradi osim da ubaci kontakte...baš mi je bezveze, dobio sam USB kablu, i nebi da dajem 20 evra za blutitut:) (da se neko ne napravi pametan BLUETOOTH)....kako da otklonim ovu neprijatnu okolnost......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Citat
....kako da otklonim ovu neprijatnu okolnost......

Jesi li apsolutno siguran da si instalaciju drajvera za taj USB kabl uradio kako treba?
Normalno pod pretpostavkom da imas odgovarajuce drajvere za odgovarajuci kabl?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
u svim tutorialima, user gide-ima sam procito da se drajveri za USB kablu instaliraju automatski prilikom instalacije aplikacije, a i win lepo pokaze da je 6630 konektovan preko USB-a, da nema drajvere nebi ubacivo kontakte.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li je neko instalirao ezsms fake na 6630?
postoji li negde reg broj n netu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da li nekome radi ezsms fake?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.