Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa MSI bluetooth adapterom  (Pročitano 6974 puta)
10. Nov 2005, 21:11:08
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Pre dve nedelje kupih MSI adapter po preporuci kolega forumasha i radio je super. Onda sam kasnije tog dana pokusao da se konektujem na net ali je prijavljivao da je zauzet port. Deinstalirao sam bt i nista. Ponovo ga instalirao i stavio najnovije drajvere za modem..nista. Odnesem komp u servi i oni srede. Posle pokusam - net radi, komp salje preko bluetootha ali kad saljem sa moba dobijem poruku Unable to connect.
Zasto se ovo desilo i kako da popravim? Da li je uzrok mogao da bude Logitech usb joypad koji su moj brat i njegov drug ubacili "na zivo" kad nisam bio kod kuce (par sati pre instalacije bt-a)?

(01. May 2007, 10:54:54)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
Joypad ne bi trebao da bude problem. Probaj da preinstaliras bt, ali onda moze da se desi da ti ponovo ne radi net.. Ako vec ne moze oba odluci sta ti je vaznije - prebacivanje fajlova ili net...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Vazniji mi je Net, naravno. Videcu kod drugova ako i njima nece da radi ond cu da reklamiram.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
Inace, jeste da mnogi pricaju da je MSI najbolji, ali ja poznajem nekoliko ljudi kojima je upravo MSI crko, a neki "noname" adapteri rade bez problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
mob
Nokia E71
Ako ti je prijavljivao gresku 633 ili slicno uradi sledece.Klikni M-router desnim misem,properties i stavi da budu sve prazne kucice.Sad bi trebalo da radi,ali ti nece raditi blu tut,dok ponovo ne stikliras odredjenu kucicu gde da trazi blu tut.Kazi nam sta imas, verovatno ISDN povezan preko USB porta jel da?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Ne, imam klasican 56K dial-up. Modem radi lepo ali kada sa mobilnog saljem nesto na komp na telefonu dobijem poruku da ne moze da se konektuje. A sta je M-router?
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
mob
Nokia E71
M router su ti ona dva siva trouglica na tool bar-u,koje dobijes kad instaliras pc-suite.Pretpostavljam da imas Nokiu.I da jos jedna stvar kad instaliras drajvere sa MSI cd-a posle toga treba da konfigurises BT i bez obzira i ako ne razumes stikliraj sve usluge koje ti ponudi da moze da radi taj blu tut.Ja sam probao neke da izostavim pa nista nije funkcionisalo.Vrlo pipavo.Uostalom prati uputstvo a ako ga nemas mozda mogu ja da ti ga posaljem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Imam uputstvo ali nemam pc-suite (kako to da nabavim i cemu sluzi?). A kad sam prvi put stiklirao sve usluge nije radio modem (blokirao je prt na koji se kachio). Uputstvo sam dobio na cd-u ali je shturo.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
mob
HTC wildfire
pcsuite[nokiin sajt] sluzi za konekciju izmedju tel i kompa a imas ovde mobimb on ti je dosta manji od pcsuita pa skini prvo njega i vidi da li ti pomaze nesto
http://forum.burek.com/index.php/topic,60584.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
pc suite si trebao da dobijes na cd-u uz telefon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.