Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa logovanjem na Conquiztador..  (Pročitano 6182 puta)
13. Sep 2010, 19:39:55
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Vec desetak dana imam problem da se ulogujem na Conquiztador, i to preko svih mogucih pretrazivaca na kraju sam u tome i uspeo sa Operom ali sa njom se samo ulogujem ali ne mogu da udjem na stranu gde je chat i ulazak u igru.Koristio sam ccleaner za ciscenje memorije, flash plejere reinstalirao nekoliko puta ali i dalje ne moze i ako net radi sasvim dobro i na ostale sajtove ulazim bez problema.Administratore sam vec pitao kazu da je sa nalogom sve u redu ali izgleda da i nije.Svakome ko zna nesto o ovome hvala unapred.Nazalost nije do racunara, jer imam jos jedan u kuci a nije ni do naloga jer mogu da udjem na njega preko adsl kod druga.Ali nesto sam razmisljao i setio se da sam ranije na jednom drugom nalogu (napoleon84) imao ful ban i neko vreme nisam mogao da udjem na kviz.Zanima me da nije nekako stavljen ban na ip adresu i da ne vidi svaki put kao da ulazim na taj banovan nalog pa zato nesto zeza.Stvarno nikako ne mogu da ukapiram o cemu se radi. A opet od tog bana pa do sada sam dosta meseci igrao na novo otvorenom nalogu i nije bilo problema i ne znam zasto bi to sad bio problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Apple iPhone 6s
Postavi screenshotove sta se desava kada pokusas Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Kao prvo hvala sto si uopste odgovorio nesto. Uradio sam screenshotove sa svih browsera redom. I da mislio sam da mi nije zakljucana ip adresa ali izgleda da i to nije jer sam danas platio petsto dinara za mesec dana da mi daju ip adresu a ne onu javnu ali isto se desava i dalje ne mogu da udjem na sajt.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Concuiztador 2.JPG
(113.64 KB, 1366x742)
Conquiztador.JPG
(48.31 KB, 1366x742)
Conquiztador 3.JPG
(75.68 KB, 1366x742)
COnquiztador 5.JPG
(46.28 KB, 1362x749)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Od Opere zaboravih prvu stranu..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

5.JPG
(85.58 KB, 1113x753)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.61
mob
Apple iPhone 6s
Verovatno ti je neki virus sjebao dnsove..

Otvori spisak konekcija, zatim desni klik na propreties na onu koja je aktivna... zatim pronadji Internet protocol (TCP/IP) i navedi ove DNS servere u Use the following DNS servers:

8.8.8.8
8.8.4.4

Probaj pa mi kazi da li funkcionise...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Uradio sam ovako i nista ako si ovo mislio

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.JPG
(38.37 KB, 683x444)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.61
mob
Apple iPhone 6s
Da, to sam mislio...
Iskreno, ne znam sta bi drugo moglo biti problem ako ni nakon te promene ne radi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Mada ima mogucnosti da je virus jer bas nekako pre desetak dana ulogovao sam se u igru preko chroma i kad sam poceo duel sve se zamrzlo i pojavile se slicice belih deda mrazova na ekranu a onda se ugasio lap top i jedno vreme nisam mogao da ga upalim da kad sam ga upalio pisalo je da je pretrpeo ozbiljnu gresku, skenirao sam racunar i nasao virus i obrisao ga.Mada kad igram kviz obicno otvaram i neke druge sajtove i ko zna na sta sam naleteo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.0
mob
HTC 
Preko Darkway nekako ulazi na sajt preko svih pretrazivaca, ali mi trazi javascript, skinuo sam neku verziju ali izgleda da to nije to. Svaka pomoc bi bila dobrodosla Smiley Zahvaljujem se moderatoru celavom, covek ima sto ideja i jedna ce upaliti Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

java.JPG
(72.74 KB, 1242x756)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 217
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia Lumia 1020
Najbolje resenje ti je da reinstaliras windows. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.269 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.