Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa licnim identitetom, komunikacijom, mozgom...nesto od toga  (Pročitano 16851 puta)
05. Avg 2010, 02:05:11
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
MacOS X
Browser
Safari 4.0.5
Imam veliki problem imam sa sastavljanjem (razumljivih) recenica  u razgovoru. . .  Smile mnogo je pocelo da mi smeta u poslednje vreme. . . Mislio sam da kako budem stariji to ce se samo ispraviti od sebe, cak mi se cini da kako sam stariji problem je veci, mozda zbog toga sto upoznajem vise ljudi. . . ne znam. . . Izbegavam da pricam u drustvu, da prepricavam neke situacije i price jer to dosta lose radim. . . tako da nesvesno izbegavam i ljude, a nisam neki zatvoreni tip osobe, volim da se druzim i da upoznajem nove ljude, odusevim se kad cujem kako neko lepo prica i sastavlja recenice. . mozda nekom smesno deluje ali nije. . . izbegavam i devojke kojima se svidim, jer stvarno mi bude glupo u bilo cijem drustvu jer obicno cutim da ne bi poceo neku pricu koja iako je stvarno zanimljiva ja je interpretiram u mnogo dosadnom obliku. . . ili me niko ne razume pa me gledaju ko debila. . . desi mi se ali vrlo retko da objasnim nesto i da to deluje normalno i sam sebe iznenadim i pomislim da mi se vise nece desiti situacija da zabagujem. . . ali desi se opet. . .

googlao sam malo, nasao sam neke seminare ili sta vec o komunikacijskim vestinama, ali to su sve programi vezani za marketing, posao i tako to. . . do cega li je problem nemam pojma, ako neko strucan zna ili zna nekoga ko bi mogao da zna kako da resim ovaj problem veliki verovatno bi mi promenio zivot. . . na bolje. . . mnogo bolje

isao sam kod psihologa u Krunsku (zavod za z.  zastitu studenata) i izvesni doktor Marko me tako reci nije posteno ni saslusao nego mi je dao Bromazepam  i jos neke kapsule da pijem (i to posle prvog mog odlaska)!!!!! bez ikakve dijagnoze on me baci na lekove. . . tako da ovim putem obavestavam studente koji planiraju da posete ovu ustanovu da je najbolje da zaobidju doticnog Marka jer blage veze nema. . .

P. S.  ovaj tekst bi zvucao mnogo drugacije da ste me slusali uzivo kako vam objasnjavam. . . tesko da bi me neko razumeo. .
Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Problem je sto mnogo malo pijes
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
ovaj tekst bi zvucao mnogo drugacije da ste me slusali uzivo kako vam objasnjavam. . . tesko da bi me neko razumeo.

 Smile baš sam hteo da kažem da tečno pišeš ...

čekaj, jesi probao da vežbaš jbt ? Kad si sam kući ?

i što kaže Dr. Jasikasi, jel bolje kada cirkaš ?
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Vezbaj, kada si sam ti razmisli o cemu hoces da pricas i onda naglas ispricaj pricu npr zamisli dogadjaj i opisi ga naglas  Smile

Koliko imas godina? Vremenom se stekne samopouzdanje u takvim stvarima. Imao sam druga koji je bio smusen u pubertetu pa je posle to prenebeknuo kroz jednostavno druzenje sa ljudima, mada bih ti ja savetovao da ipak prvo probas ovo prvo sto sam ti rekao tj vezbu

Citat
doktor Marko
lepo zvuci, mada cu morati na doktorske ali mi se svidja Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Ma nema on problem sa govorom..vec ima strah da ispadne glup u drustvu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ma nema on problem sa govorom..vec ima strah da ispadne glup u drustvu.

pa to se dešava svima... ih... da sam dobio dinar svaki put...  Smile

scena iz "Rana" - "Brate, ti bi morao kod logopeda"
 Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 02:17:09 od Дулаћ »
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
 Smile Smile

Prva pet puta boli..posle sve nekako dodje na svoje mesto
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
MacOS X
Browser
Safari 4.0.5
Kad pijem samo sam pricljiviji ali problem ostaje isti. . . sagovornik me tesko razume ili ne nalazim zanimljive teme. . .
Imam 21 god. . .
Pa verovatno sam par puta ispao glup u drustvu, a retko pametan. . . pa me mozda i jeste strah. . . ali mislim da je sa razlogom. . .    :oops:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Kazes da imas problem sa sastavljanjem recenica i uopste sa izrazavanjem...Razradi malo, u kom smislu? Gramaticki ne sastavis dobro, upetljas se u sopstvene misli pa pricas nesto zbrda zdole, zbunis se, mucas, to sto pricas nema poentu? Konkretno koji je problem? Smile
I jesi siguran da je to neki veliki problem ili ti se ponekad desi pa si ti to malo preuvelicao?
Meni se isto iljadu puta desi da pricam kao da sam mutava...Brzam, ne razmisljam o tome sto govorim a ne razmisljam ni o tome sta zelim da kazem, i eto ti gluposti onda Smile  Nisam sigurna koliki je problem i da li odmah zahteva neke seminare, strucnu pomoc ili sta vec. Dovoljno bi bilo da vezbas, i samo razmisljaj o tome sto pricas, naravno citaj sto vise da bi ti se sam recnik obogatio - a citanjem ti se potpuno nesvesno neke stvari ugradjuju u mozak. Mozda ti i to moze pomoci, m?
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 02:24:41 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Probaj ovo sto sam ti rekao. Kada si sam vezbaj govor naglas  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.