Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa kladionicom - kako da pomognem sebi?  (Pročitano 4842 puta)
21. Jun 2014, 22:42:07
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Zdravo i dobro vece!

Hteo bih da Vas pitam kako da pomognem sebi da vise ne idem u kladionicu?
Ne znam sta me vuce tamo. Kad udjem u kladionicu ljudi koji me okruze mi se ni malo ne svidjaju, osecam kako ne pripadam tom sloju ljudi i kako ne znam sta radim tu, ali nesto me vuce da kad god imam neke pare odem i spiskam sve na tiket koji naravno puknem. Posle se grizem i nerviram sto sam slab i sto nisam karakter.
Danas sam recimo od bake u selu dobio 500 din. i stavio na Nemacku protiv Gane da ce da pobedi iz 1-1 (poluvreme pobednik, kraj pobednik) i bilo 0:0. A jos to nije bio jedini mec na tiketu.
Ne trazim reci utehe vec konkretan savet za pomoc.
Da li meni treba odvikavanje u vidu neke ustanove, posto ja kad nemam para realno i ne idem u kladionicu, ali to nije resenje.

Koje su metode da kad imam para ih ne potrosim na kladionicu?

Hvala na svakom odgovoru!

Puno pozdrava!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Ја мислим да је најбољи начин да излечиш себе од одласка у кладионицу то да престанеш да идеш у кладионицу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Mislim da je problem to sto ne znas gde da potrosis pare kada ih imas.  Smile
Da li sam u pravu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
SonyEricsson k750i
pa iznerviraj nekog mafijasa, on ce da te kokne i onda neces moci u kladzu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Пази овако, коцкари, озбиљно загрижени и пасионирани зависници од коцке - не осећају да имају проблем. Овај дечко дефинитивно није тај случај. Што нас враћа на почетак: или је глуп или је још глупљи. Глуп је ако не може да трпи да има паре него осећа незадржив порив да их потроши (што јесте за психијатрију) у кладионици, а још глупљи је ако има потребу да потроши САВ новац који добије (шта, не може да се одигра тикет за 200 кинти него мора све паре које имаш?).

Све у свему, препорука аутору теме: престани да идеш у кладионицу и то је то. Не болујеш ти од алкохолизма па да не можеш од бола у глави да функционишеш ако не уплатиш тикет.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Hvala, vasa rec mi mnogo znači. Probaću da se kontrolišem u buduće i ne odigram tiket ni za 200 din, a kamoli za 500.
Nije to pravilo, ne potrošim uvek sve baš što dobijem, potrošim i deo a deo sačuvam za neki provod ili neku knjigu ali opet me NERVIRA ŠTO IDEM U KLADIONICU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Brate jesi lud da prestanes odlicno si gadjao ovo prvo kolo samo nastavi!
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Серхио... јеботе. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Ugasio sam utakmicu Nemacka - Gana posle prvog poluvremena iznerviran. A volim da gledam fudbal.
Serhio, pa i nisam dobro gađao. Sve vreme pričam kako GUBIM, a ne dobijam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Sve pogodak do pogodka,ajde ne zezaj stisnes mooda i singlas ili dublove i eto love,i zapamti nikad sa svim parama odrediš budžet za kladjenje i udri...

12. 06.  22:00 Brazil - Hrvatska   1
13. 06.  18:00 Mexico - Cameroon   1
13. 06.  21:00 Spain - Netherlands   0-2
14. 06.  00:00 Chile - Australia   1
14. 06.  18:00 Colombia - Greece   1
14. 06.  21:00 Uruguay - Costa Rica   X
15. 06.  00:00 England - Italy   1
15. 06.  03:00 Ivory Coast - Japan   1
15. 06.  18:00 Switzerland - Ecuador   1
15. 06.  21:00 France- Honduras   1
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.