Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa INCREDI MAIL-om  (Pročitano 5743 puta)
18. Jul 2004, 10:07:36
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Imam veliki problem, "nicim izazvan" sa incedi mail-om. Do juce je lepo radio i juce bez ikakvog razloga jednostavno vise nece da se pokrene. Kada pokusam da ga pokrenem samo ikonica blicne kao da sam je pokrenuo i nista dalje, nece da se pokrene. Probao sma i direktno, ne preko ikonice da ga pokrenem i opet ista stvar. Na kraju sam kopirao folder, nadajuci se da cu tako sacuvati bazu mail-ova, pa sam onda uninstalirao program, instalirao ga ponovo i OPET NECE da se pokrene. Ne znam sta da radim, totalno sam po*izdeo. Tu imam ogromnu bazu mail-ova i to veoma bitnih mail-ova, a sada zbog glupog incredi mail-a ne mogu da im pristupim i ne znam kako da ih sacuvam. Ajde dajte neki konstruktivan savet kako da sacuvam mail-ove. Sam incredi mi nije vazan i necu vise ni da koristim to govno, ali moram nekako da sacuvam mail-ove. Ajde pomagajte.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Pokusaj da pretrazis taj Incedi-ev folder imali neki fajl koji se zove "Inbox" ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad neces da slusas sta ti se govori kad uzimas to sranje, sad ispastaj  Smile
Normalni i odrasli ljudi vazne mailove ne cuvaju u nekom takvom djubretu od programa.
Skini ono drugo djubre sto je dodatak za Outlook da imas sve mogucnosti kao Incredi pa vidi mozes li u takav outlook importovati poruke... ali sumnjam.
Mozes naci gde cuva poruke, to narezati na cd, i na nekom svezem kompu instalirati djubre pa prekopirati to i iscitati foldere...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nema ni jednog file-a pod imenom inbox, to sam odmah gledao.

Probao sam da ceo folder incredi mail kopiram preko mreze na drugi racunar, preko postojeceg foldera tamo, ali nije uzeo ni jedan moj mail, sto znaci da verovatno on cuva poruke negde van foldera. Da li postoji sansa da ti ili neko drugi instalira taj program i pokusa da vidi gde se cuvaju poruke? Drugo, o kom dodatku za outlook pricas i da li postoji sansa da neki program importuje mail-ove iz incredi mail-a, posto oputlook to ne moze?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne mora da se zove inbox, samo vidi ima li neki ogroman file.
A o cemu pricam obicno ces postici da saznas kad posetis sajt incredimaila.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Koja je verzija te šarene laže .. ?
C:\Documents and Settings\(tvoj User Name)\Application Data pa vidi ima li ovde nešto taj Incredi mail od fajlova .. ili pak u lokal settingsu za tvoj user ..
C:\Documents and Settings\TvojUserName\Local Settings\Application Data ..
a možeš i ovde da vidiš ima li nešto ..C:\Program Files\Common Files

Pa srećno .. da je neki drugi program u pitanju skinuo bih ga i instalirao ali to što se tebi već desili desilo se meni pre 2 godine .. i nema šanse više da g instaliram .. sory ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Hvala ti. Znao sam ja da to nije neki vrhunac kvaliteta od programa, ali to sto mi se upravo desilo sa njim mi se NIKADA PRE ni sa jednim drugim programom nije desilo. Znaci niti sam bilo sta radio na njemu, niti sam cak bilo sta drugo instalirao ili uninstalirao, cak nisam imao ni neku havariju na kompu, znaci NISTA sto bi izazvalo nesto ovako. Onda iz cista mira jednostavno program nece da se pokrene - UZAS.

Uspeo sam juce da pronadjem gde se nalaze mail-ovi ili gde bi bar trebali da se nalaze, posto tamo izgleda nema vise nicega, odnosno on je sam po sebi uspeo da obrise celu moju bazu mail-ova. Sve u svemu ne mogu da verujem, ali dobro ovo ce mi makar biti nauk da to govno vise nikada ne koristim.

BTW, posto vec dobijam novi komp, koji mail client je najbolji, pa da kada sam vec izgubio sve mail-ove, pocnem bar sa novim kompom iz pocetka kako treba? Ovih par dana koristim kao prelazno resenje mail client iz opere, ali mi se neste ne svidja preterano, tako da njega ne bih bas koristio. Sta mislite o outlook-u? Njega sam pre incredi mail-a koristio i nije mi nikakve probleme pravio, sto ne znaci da ih nebi kasnije pravio. Nesto trece?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Evo instalirao sam Incredi Mail i poruke ti se nalaze u (C:\Program Files)\IncrediMail\Data\Default Identity\Message Store\ s tim sto mozda nije folder "Default Identity", nego mozda "Bad Habbit" ili kako vec ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Skini mozilla t bird i uzivaj.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@Zoki

Hvala ti, pronasao sam kasnije i ja to isto, ali kao sto rekoh u prethodnom postu, tamo nema nicega nazalost, tako da sam definitivno ostao bez mail-ova. Smile

@SF

Zbog cega mislis da je to program koji treba da koristim? Nemoj oov shvatiti kao provokaciju, nego me bas zanima. I jer to nezavisan ptogram ili je u okviru opet browser-a i tako dalje?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.