Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa dlakama na donjem delu tela  (Pročitano 3807 puta)
28. Mar 2008, 23:08:33
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
Imam veliki problem, dlake na polnom organu mi pocinju da budu bijele i to sada negde vec oko 15 dlaka je bijelo....To traje vec godinu imam 17 godina da nije neki problem sta vi mislite !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 3Gs
hm... prvi put cujem za tako nesto... moguce da je u pitanju nedostatak nekih proteina, eventualno hormonska neka promena, ali prilicno cudno..

evo sta sam izguglao:

Citat
My pubic hair is turning grey

Question

For the last six months I have noticed that my pubic hair is rapidly turning grey and straightening. It’s now 70 per cent grey. I am very worried about this and wonder what the reason could be. I eat relatively healthily and wonder if this could be stress-related. I am 26.

Answer

This is certainly a puzzling symptom that you describe. The only disease that I am aware would cause straightening and greying of hair is an illness called Kwashiorkor, which is due to a deficiency of protein in the diet. It is most commonly found in Africa, where the protein content of the diet of many people is often very low. Children who are most affected because their rapid growth means their need for protein is relatively high. As well as being markedly underweight, affected children also experience muscle wasting, skin problems, mouth ulcers, lack of appetite, diarrhoea, and anaemia.

The hair changes of kwashiorkor, which are loss of pigmentation associated with the hair becoming fine, sparse and straight, is usually noted in scalp hair; changes in genital hair are not noted in medical records. Although you appear to be of slight build from the information you have sent us, there is nothing to indicate that your diet is particularly at risk of a protein deficiency, so I am unable to say specifically what the cause of your hair changes are. I do not know of any other specific reasons for the problem you describe so it may well be worth going and having a chat with your own GP about this one.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
slaba sam sa engleskim ja ne znam sta je ovo ali ja sam zabrinut !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 3Gs
Najkrace receno, lik je pitao zasto mu je naglo osedelo oko 70% pubicnih dlaka.. Doktor kaze da je to prilicno cudan simptom i jedina bolest koja bi mozda mogla da izazove takve simptome je neka Kwashiorkor koja se uglavnom javlja u Africi, uzrokovana nedostatkom proteina u ishrani.. Prateci simptomi su propadanje misica, problemi sa kozom, pukotine na usnama, nedostatak apetita, proliv i anemija. Takodje, osobe su prilicno neuhranjene... Tako da, najverovatnije nije to.. A i nisu zabelezeni ispravljanje i "sedenje" dlaka u tom predelu...

Ako kazes da je samo 15-tak dlaka, moguce je da postoji neki drugi razlog... mnogo banalniji.. ali ne mogu da zamislim sta bi to moglo da bude..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
JBg brte prvo je bilo 3,4 dlake a sada mnogo njih ne znam ali  nije za salu ..Nikome se nisam obratio glupo mi pa sam ovde potrazio savet !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 3Gs
JBg brte prvo je bilo 3,4 dlake a sada mnogo njih ne znam ali  nije za salu ..Nikome se nisam obratio glupo mi pa sam ovde potrazio savet !

Ne znam... nikada nisam cuo za tako nesto... mozda je najbolje da odes kod lekara.. Wink
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
Glupo mi mnogo, da cuje lekar i da pocne da s cepa od smeha..VAljda neko jos nesto zna ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung galaxy s3
Glupo mi mnogo, da cuje lekar i da pocne da s cepa od smeha...
Eh pa lekar i služi da pomogne , da sasluša... Sigurno neće tako da odreaguje...
Btw Nikada nisam čuo za ovako nešto... Nadam se da će biti ok...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
Ima li neko na forumu od doktora !!!
Ili da mi date mail
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Pazi, sve dlake na telu su mrtvo tkivo...pa i one na testisima...
Zasto je kod tebe doslo do te promene nemam pojma...da je kosa u pitanju rekao bih da staris..i sedis.. Smile
Moguce da je doslo do nekih hormonalnih promena...al' 15ak dlaka nije nista...
Ovako, nemoj to da te brine...dlake na i iznad testisa "traju" tek nekoliko meseci, uglavnom u zavisnosti od higijene, pa najbolje da ih sve uklonis, sacekas da izrastu nove i vidis ima li promena...

Mada moram priznati, nekim devojakma bi to bilo simpa  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.