Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:40:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Djevojkom  (Pročitano 16428 puta)
20. Apr 2011, 01:25:27
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
Upoznam se sa djevojkom preko jednog druga slucajno. A od tod druga je ta djevojka kuma. I Kumina najbolja drugarica je od ovog druga djevojka. Ovo treba prvo da skontate.
I prvu noc onako ja bio pijan upoznao se a njemu bilo krivo nije mi neki drug i napricao svasta na mene i lazi i istine koja nije bas fina.

Zaljubio sam se u tu curu 20 godina je i meni i njoj, otisli smo 3 puta na kafu pricali bili citav dan skupa. Svasta su joj napunili glavu da sam kao mafijas i tako slicnom a u tome nema pola istine.
Taj drug je ljubomoran na mene i svastajoj prica na mene.
Kada me upoznala rekla je da se uvjerila da sam super da nisam debil
Da li imam sanse da budem sa tom curom, dopisivali smo se 15 dana preko sms-a posle jednog vidjanja sve bilo super mazio je ljubio u kosu samo se nismo poljubili. I kada sam otisao kuci poslala mi je ovakvu poruku

" Ej, samo da ti kazem. Danas mi je stvarno sa tobom bilo super. Ne mislim vise da si neki debil Smiley ! Nadam se da cemo moci da budemo prijatelji, jer ja te nikad necu moci gledati drugacije.Mozda ti ne ocekujes nista vise od prijatelja, al eto..Hvala danas sto si me oraspolozio i sve to. I nemoj vise nikad ni najmanje da se trosis na mene, jer ne volim da se osjecam bilo kome duznom. Cujemo se :* "

Eto to je poruka, curu sam gotivio sa dopunama i pomagao je sa novcem vodio na kolace jer mi je stalo do nje svidja mi se a ona je u teskoj finansijskoj situaciji.
Sta vi mislite da li cu ikada moci doci do nje sudeci po ovoj poruci?
Svidja mi se i na sve sam spreman zbog nje !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
1. bash imash dobre drugove  Smile

2. ja bih rekao da te ta devojka malo zavlachi (zato shto joj kupujesh kolache i dopune i.t.d.   Smile ) .  nemoj da odustajesh , ali nemoj ni da navaljujesh kao blesav , niti da joj pokazujesh da si zaljubljen . izadji s njom ponekad , 1-2 u mesec dana . pokazi da si zainteresovan , ali da imash i druge opcije .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 
Kako ja vidim ovu poruku devojka ti je rekla da priče kako si mafijaš nisu razlog zašto ona ne želi da budete zajedno,  da te kao prijatelja ceni. Znači ne želi da ti bude devojka i zato ne želi da ti bude išta dužna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Kako ja vidim ovu poruku devojka ti je rekla da priče kako si mafijaš nisu razlog zašto ona ne želi da budete zajedno,  da te kao prijatelja ceni. Znači ne želi da ti bude devojka i zato ne želi da ti bude išta dužna.
+1

Samo da dodam na ovom sto je simka rekla da jednostavno brate takvi drugovi ti ne trebaju a ni takve devojke koje ce da slusaju carsijske price
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
Ok brate nije mi drug znam ja da mi on glumi druga. Al ona je dosla iz male sredine da studira ovamo i nikoga ne zna samo ima tog kuma i on joj je sve ovde.  A on patoloski lazov i uvelicava stvari hvali se. CUra je predobra ja ti kazem ona ne zna nista ovde a mnogo je siromasna brate zao mi je a svidja mi se toliko da bi joj sve dao !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
A od tod druga je ta djevojka kuma. I Kumina najbolja drugarica je od ovog druga djevojka.

paja je drug... a vi ste kum Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
Buraz nije mi do zajebancije, jesi skontao ili da objasnim jos. Znas kako bi mi fino dosao neki savjet sugestija bilo sta .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ajde da probam da ti objasnim filozofiju odnosa prijatelj-momak. Prijatelj moze da je izvodi, da placa pice, dopune ili sta vec(jbt, platio si joj dopunu  Smile Smile ) i opet nece dobiti nista vise od zagrljaja i poljubca u obraz. Momak ce doci, oborice je sa nogu i "zavrsice poso"

Pogodi koji si od ove dvojice  Smile

Pazi, ne kazem da nemas neke sanse ali po ovome sto si rekao minimalne su. Trazi drugu za devojku, ako je ova iz tvoje price tako "fina" zadrzi je za prijatelja ali nemoj da se nadas nicemu i niposto nemoj da dozvolis da te iskoristava da joj placas dopune
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Lepo ti je devojka napisala da nema nameru sa tobom da se spetlja, iako je promenila mišljenje o tome da si, citiram, ''kreten''.  Smile

Možeš da:
a) je cimaš i dalje,
b) sediš i čekaš da se predomisli,
c) zaboraviš.

Naravno, ti sad očekuješ neki ubergiga savet kako da je oboriš s nogu i budete srećni do kraja života uz povoljne kreditne kamate, ali cvrc. Nije ti ovo Rajfajzen reklama.

To ne postoji. I niko ne zna šta ti treba da radiš na osnovu ovoga što si ispričao. Ne znamo ni tebe ni nju ni okolnosti. Možda se ona sve vreme smarala dok je bila s tobom, samo joj bilo neprijatno da kaže. A možda se ludački zaljubila u tebe, samo ne sme ništa da realizuje od tog kuma. Ne znamo. Ne znaš ni ti.

Zato je moj predlog da joj staviš do znanja da ti se dopada i da bi želeo da se još malo bolje upoznate, ali suptilno. Ne da je smaraš sa ''Ti si mi sve, oblačiću moj'' porukama i 101 ružom. To je džiberski; da ti je devojka pa pomoz' bog, ovako bi samo ispao paćenik ili manijak. Not cool.

Proceni svoje šanse, strpljenje, ulaganja, resurse, vreme. Saveti i sugestije su kul i to sve, ali odluka mora biti tvoja.

I batali to sranje o parama, to je džiberski. Ako ćeš da je kupuješ parama koje ona nema, onda, da prostiš, i jesi džiber.

Sve ovo pada u vodu u slučaju da želiš da budeš njen sponzor, a ona tvoja roba. Ja uvek zaboravim koliko je to rasprostranjeno, u mom Veselom Sokačetu gde živim nema toga, jebi ga.

'Ajd živ bio.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
OK skontao sam ja sta si htio reci. Ja sam nju napao ima momka jednostavno kad sam je vidio odmah mi se svidjela.
Mogu biti sa drugim al nisu te zanimljive nikako. Probacu to sto ste rekli da se vidim 1 2 puta u mjesec dana pa cemo vidjeti.
Al ja bi htio da budem sa njom i radicu sve sto je u mojoj moci valjda ce pasti na kraju.
Imam para nije mi to jebo to dopune i te sitnice, al upravu ste.

Po ovoj poruci ja mislim da su mi sanse minimalne al moram pokusavati.
SImiojn ti si zensko ti znas kakve ste vi, da li cu upaliti kod nje a sve cu probati. Moras mi dati savjet sta da pokusam ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:40:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.