Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:50:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Проблем са девојком  (Pročitano 8532 puta)
29. Apr 2008, 13:00:33
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
slusajte,dugcak je tekst ali POMOGNITE  Smile : izlazim sa devojkom 1 godinu...izlazio 1 godinu tako reci...15-16 dana pre godisnjice se posvadjamo zbog mojeg sranja i raskinemo,ja sam trcao za njom,crtao grafite na nase mjesto gde sjedimo,jer imam smisla za slikarstvo, posvecivao svaku utakmicu fudbala kad igram njoj,molio je da se pomirimo,sastavljao joj pjesme i pisao na taj isti zid....a ona rekla da joj se svidja neko drugi itd,rasprcala to,a to je rekla da je brze zaboravim(mom bratu priznala,da mi ne kaze,ali brat je brat) i odbijala me i odbijala...i dan pre godisnjice se pomirimo na neke jade znaci jedva nekako,i kad smo se pomirili ona i mene prizna da je lagala za drugog!!!...poljubcima je navedem na sve da pristane i na godisnjicu se posvadjamo jer sam bio nervozan jako zbog problema u kuci itd...i ona mi pruzi sansu jos jednu...i taj dan kad mi je pruzila ja sve userem...bio sam ljubomoran na to jer je rekla da joj se drugi svidja,i gomilu problema i svega  i  napravim najgoru gresku u zivotu i reko sam joj da ide sa njim sta me zajebava odje,i reskine samnom,i ja posle pola sata joj se izvinim itd i kazem da nisam mogao da se kontrolisem i da se nece  ponovit...ali dzabe....danas mi je rodjendan,reskinuli smo pre 5-6 dana...ja je obozavam ,i pitao sam je svaki dan da se pomirimo,ali dobijam odgovor:"NE" ili "NE interesujes me vise"....previse je VOLIM,,,obozavam je,ali to je bio moj trenutak slabosti kad sam rekao,ali do pre 2 mjeseca ja sam njoj pruzao sanse svaki dan,100 puta mi je rekla idi hvataj se za bivsim itd. ali izvini se i bila je u problemima znam i ja oprastam sve,i sve sam oprostio sto je napravila.....ja nemogu da zivim bez nje...sjacam se kad smo od 9h do 6:30h ujutro svaku noc  ostajali pa onda u skolu,pa u skoli zajedno,kod mene u sobu, pa kod nje,pa sve je bilo...bila je pukla zamnom,i cekala je 3mjeseca da bude samnom dok se ne okonca veza sa bivsom,pa me je voljela ihah,plakala ako oci da izadjem nedje,ne odvaja se,zvala me svakih 1sec...pravise me voljela,to nisam NIKAD osjetio,i tako sam ja puko za njom bio! ali tek sad pokazujem koliko!....sve smo prosli zajedno,mene je zao sto to nece biti sa drugom devojkom,necemo moci do ujutro itd sto je bilo sa ovom...a zelim sa ovom da budem,,,nemogu da je prebolim....i molim vas za POMOC kako da je prebolim ili nesto da uradim,uzaludno volim,kad je ne interesujem,sve je moja graska boze!!!,imam 17 godina(danas napunio)...zvuci djecje,ali odrastao sam i mnogo sam prosao,i zivim u Kolasin u CG(nije bas veliki grad)...sta da radim kad je volim,ali nema sanse izgleda...danas sam je pitao i rekao joj da razmisli i da sam se promenio i da cu bt njezan itd,ali dobio sam odg.:"ne interesujes me wise"! ...neumijem je preboljet,gledat cu je svaki dan uskolu posle raspusta ovoga od 10 dana...kad god je vidim nedje ona je sracna,i puna zivota...a ja se nemogu nasmijat na moj rodjendan..a bio sam uvijek najveseliji i lud momak i pun humora!ali necu dozivjeti vise ono sto sam sa njom(sobe,da me voli neko tako,da me zivka,da brine,da pazi,da mi neda nidje,da ostaje do jutra,da bjezi da bude samnom,svaki slobodan trenutak da je za mene),sa nikim to necu moc dozivjeti!!!   Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 20:05:07 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
VIP 
Mnogo mi je zao!!!razumem te u potpunosti!!!!I ja sam se nasla u takvoj situaciji ali nisam jurila zam tim deckom!!!Dobro malo sam mu dosadjivala tek da zna da umirem za njim,ali on se nije obazirao na to!Otisao je u srednju a j ostala "sama"!!!slusaj moras biti pozitivan!!Sve sto osecas prema njoj moras da izbacis iz sebe!!! Iako si musko placi,to je najbolje resenje!!!placi dok je ne izbacis!Mladja jesm od tebe ali to neznaci da nemam iskustva i da nisam prozivela ovo sto si ti!!!Bice toga iha haj!!!Evo jucesam videla tog decka zbog koga sam htela iseci vene a sad znam da nije vredan toga i nista nisam osecala prema njemu prilikom tog susreta!!kao da sam prosla pored stranca!!!Nadji drugu,neka ti bude uteha ali i ne rame za plakanje!!proci ce to Veruj mi PozZ Smiley
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
pogresio si i svestan si toga,sto je dobro... pruzila ti je dve sanse,a ti si drugu usrao,i sad moras da ispastas zbog toga... pokusaj malo da oladis glavu,nemoj je kontaktirati neko vreme,nakih nedelju dana,pusti i nju i sebe da se malo ohladite,i onda pokusaj ponovo... lepo joj objasni da si pogresio i zasto si pogresio,reci da ces uciniti sve za njenu ljubav (mada vec dosta jesi) i pitaj je da pokusate ponovo.... ako i dalje odgovor bude negativan,ostaje ti da je polako prebolis,da nadjes drugu,ali ne kao zamenu za tu bivsu,vec kao devojku koju bi mogao voleti isto kao nju... pokusaj to sto si radio s bivsom da radis s novom devojkom..... jeste da ces se non-stop prisecati nje,i stvari koje ste radili zajedno,i dok budes bio s novom svakog trenutka ces misliti na bivsu,ali vremenom ces je preboleti...  videces,sve ce se polako vratiti u normalu... ali ces morati da se naucis da se kontrolises... a,danas,na svoj rodjendan,budi srecan,smej se,trudi se da sto manje mislis na nju,nadji neku zanimaciju koja ce ti odvratiti misli.. i,da,srecan rodjendan!!!
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Moras da shvatis jednu stvar. U coveku se nalaze tri vrste memorije, od kjih je jedna emotivna. Ukoliko se neko nekom nadje u toj memoriji, taj ili ta ce ludovati za njim/njom. Ukoliko si izbacen iz njene emotivne memorije, ni Sv. Petar te vise tamo ne vrati.
Obzirom kako i sta si naveo u tekstu, mogu ti reci samo, mlad si, jos ces voleti, zivi zivot, ne pravi sada gresku sa sobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
hvala vam,nisam ni znao da cete mi pomoci toliko....mislim da necu nista vise da pokusavam...jer da ona zeli da mi ikako oprosti zar nebi sama za nedelju dana se javila,pustit cemo nju,nedelju dana je dovoljno da neko shvati koliko voli,mene je trebao dan-dva...necu je kontaktirati,ako laze da je "ne interesujem" javit ce se sama...pogresio sam,vezao sam se za jednu osobu u svojoj 15-16-17 godini...izlazimo 1 godinu...izasli smo nedelju dana pre mog 16 rodjendana...te obuhvata ona 3 godine:(( ako sam izbacen iz njene "memorije" onda mi je kraj,kao sto je rekao LightSoft*...ako ipak laze da je ne interesujem,mislim da ce se javiti ! mlad sam da me ovako neko usere (da izvinete) ...ali moja greska...obozavam da VOLIM! greska jeste i nije,ipak njoj ce se vratiti to sve,ali bolje da joj se ne vrate...oprostio sam joj milion teskih stvari....ali nije mi uzvraceno...niti cu da trazim da bude uzvraceno....darovao sam mnogo oprostaja,sve ce mi se to dobro vratiti,znam sve....a njoj neka BOG utuvi u glavu da je VOLIM i da me voli ako bog da !
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
VIP 
Ono sto sam ti zaboravila reci je da je ne zoves neko vreme,mozda ce se ona sama javiti!!!A mogu ti reci da si zasrao stvar! sa njene strane je bilo uredu sto ti je pruzala sanse ali stvoje nije,ti si to na neki nacin "iskoristio''!!!A to da je neces preboleti i da sve sto si doziveo snjom nece moci sa drugom nije tacno!!!!Prvo,ako ona vise ne zeli sa tobom bilo sta moj savet ti je da nepokusavas vise nista jer si dovoljno ucinio!!!Mozda tvoja ljubav prema njoj i tvoja zelja da ti se vrati nju gusi,pritiska i zbog toga te odbija!!!Nemoj da je trazis neko vreme,ako te zaista voli i ako hoce da nastavite,potrazicete sama!Ali zato ne budi pesimista!Bez uvrede ali mozda ces nac mnogo bolju od nje u svakom smislu!!!I usput srecan rodjendan!!!Ne dozvoli da te ljubav zakopa,nije sve u sex-u a ni u zenskama!!!Ali na tome se zasniva ljudsko postojanje i zivot!!!Sta da ti kazem,zivi buducnos,ne proslost!!!PozZ Smiley
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
a "tanjica2*" faca si Smile gore sam napisao da davao sam sanse previse mozda,ali zalit na tim necu! kazem sve za ljubav,javljat se necu i to sam napisao u isto vreme kad i ti pa zato nisi procitala moju poruku Smile ako me voli ima moj broj ako ne :"""(
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
poslacu ti posle privatnu poruku! Sada sam zauzet ali dobijas poruku oko 7 veceras!

usput jedan video!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
ja sam ti ko ovaj momak,nemozes se provodit da valja kad si tuzan,nego samo gledas ima li je itd! Smile samo da ova devojka lijepa qq...ali da mi je ovako da zavrsi Smile( zivot bi dao!! !
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


istina je u vrlini i tisini

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
pa srecan rodjendan!
sto se tice tvoje situacije. ako je ona ucrtala sebi u glavi da ne zeli sa tobom, nemas sanse, sad jedino da probas da je prebolis.
muskarci mnogo teze podnose raskid nego devojke, meni je trebalo godinu dana(slicna situacija kao kod tebe). jeste da je tu bilo drugih devojaka za to vreme, ali kada ti ne osecas nista.
i ako odlucis skroz da je zaboravis, nikako nemoj da pristajes da se vidjate povremeno, to je mene ubilo.
spas nadji u drustvu, neki hobi, ali da se ne razmislja mnogo.
moze pivo, ali u umerenim kolicinama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:50:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.