Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:47:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Проблем са девојком  (Pročitano 8531 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
Posteno si je izvozao, svaka ti cast.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
mi smo pomogli onoliko koliko smo mogli,ostalo je na tebi...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Млад си деран батали то и уживај има времена за дуге и озбиљне везе, није она богом дана да ти у својих 16-17 година толико патиш због ње.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
brate znam....nece mi se u te devojke vala nesto mnogo jer je manji grad Smile HVALA!!!
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
E pozdrav svima ja sa sashin drug sada sam slucajno vidjeo ovu temu, i poznata mi je cijela njihova situacija. Ali tu sad postoji jedan problem kada su se oni upoznali djevojak je bila toliko pukla za njim da kada mu je rekla samo jednu pogresnu rijec on bi joj rekao zbogoma ona bi uplakana trcala za njim i molila ga da mu oprosti takvih situacija je mnogo bilo. . . . Naprimjer mene je prije jedno mjesec dana kad se on bio naljutio na nju mene je zvala na telefon i plakala i molila me da joj dam njegov novi broj. . . . . I klela se u sestru citiram: jao izvini molim te dje se zaljubih djavo me odnio pa sad da patim ovoliko i da se blamiram. . . Ehh. Ovo je ljubav. . . . Znaci to su bile njene rijeci prije mjesec dana , a sada ja ne mogu da je ukapiram i sasha krivi sebe da je on kriv za sve a ustvari ja mislim da nije on nista kriv, nego da je ona kriva jer se poigrava sa njim! ! ! !


i zato ti druze moj kazem da zaboravis na nju nije vrijedna tvoje patnje naci ces i bolju i ljepsu od nje i posle ces se kajati sto si toliko plakao za ovom. . . . . Moj savjet ti je da polako pokusavas da je zaboravis nemoj vise da je pominjes da joj provjeravas racun da zivkas aca dalibora sta ona radi sa kim izlazi itd. . . . Ako joj je stvarno stalo do tebe i ako te voli ona ce se javiti (a cisto sumljam da ce se javiti)! ! ! Zato brate moj idi provodi se muvaj druge djevojke i ako ti se ne dopadaju samo muvaj uzmi im broj pa se dop. Samo radi nesto. . . . Juce si mi rekao za onu djevojku i ne cujem da si joj poslao poruku. . . . . Znaci posalji joj poruku nije jos mnogo ovdje ide za koji dan vidi da se smuvate na brzaka samo da nesto radis. . . . . . . . . . . . . . Ti imas 17 god a ovo ti je prva ozbiljnija veza zato poslusaj me trebas da imas jos mnogo djevojaka nemoj da se sjekiras zbog ove jedne! ! ! ! ! ! ! ! A ovo sto ti mi pricamo shvatit ces tek kada budes nasao drugu. . . . . . . . . . . Pozdrav svima! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !    i onaj spot je extra  :d potresao me malo :p



[Edit by B@mbin@: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 20:03:17 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Accipere quam facere praestat iniuriam

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20078
Zastava London - United Kingdom
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 
Opušti se još si mlad a kad izađeš iz Kolašina vidjećeš da ima i ljepših i boljih od nje.Ide ljeto prijatelju moj pravac Budva pa lovi  Smile
IP sačuvana
social share
Scientia est potentia
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
nece bit Budva nego Becice Smile:D:D:D a Problem je resen....zaboravljena,poslo sam MILOSE poruku,ako oj dodji da ti pricam ili da prosetamo,nije lose....ali od one mi nema nis u glavi vise Smile:D ajde pshiolozi hvala vam.... i dje su mi moderatori da daju jedan,ajde Smile LOCK!
« Poslednja izmena: 30. Apr 2008, 16:39:50 od sasaman »
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
HEHHEH ,,nadam se da je rijesen problem'' A ne mogu sad u 7 dodji kod mene....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
hehe...rijesen je rijesen....valjda  Smile....ajde na bilijar da idemo ako moz u 7h...da ti pricam itd!??/
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
Jedno ti je sigurno shefe da ne treba da je zoves prvi. Jesi malo uprskao stvar, ali nista strasno kao sto mnogi na tvojoj temi to zele da naduvaju.  Ljubav nema granica prema tome ako joj je stalo do tebe u narednih npr 2 nedelje mora da stigne neki znak za tebe od nje. Ako nista ne bude, nastavi da zivis zivot kao i do sad, pa ako posle neocekivano od nje stigne nesto, na tebi je da li ces da zapocnes nesto opet sa njom. Sve najbolje, ciaoS   Forza ACMilan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:47:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.