Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:19:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa devojkom.Pomoć!!!!!!  (Pročitano 8144 puta)
27. Feb 2009, 19:50:58
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Moć je kontola uma.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
E ovako imam 18 godina i bio sam sa jednom devojkom iz moje škole odprilike nekih godinu dana.
Ludo smo se zabavljali,sexa nije bilo (i bolje, čućete kasnije),stalno smo vreme porvodili zajedno,išli smo u isti razred,posle škole bi išli u razne kafiće i tu provodili vreme. Svi iz škole su nam govorili da smo sladak par,ali mi nismo ništa govorili roditeljima.

Druge cure su mi se stalno nabacivale,u fazonu ostavi je šta će ti ona,ali nikada nisam ni pomislio na to da je ostavim. Ona je isto tako osećala prema meni. Međutim šta se desi u međuvrmenu. Ja pošto sam ludo bio zaljubljen u nju, a i ona u mene,sam popustio u školi i to dobro. Onda su moji otišli u školu,da vide ocene. Kada sam ja došao iz škole moji su me počeli ispitivati,pa šta se sa tobom dešava,koji je razlog tvojih loši ocena,jesi li upao u loše društvo,piješ li,pušiš li i na kraju ono najgore dorgiraš li se. Ja nisam hteo da moji znaju za moju curu pa sam im rekao da sam upao u loše društvo.

E šta se onda dešava moji su mi zabranili bilo kakve izlaske,tako da sam samo mogao u onome vremenu dok je trajala škola da je viđam,ali to opet nije sprečilo moju pažnju i ljubav prema njoj,ali samo počeo bežati sa časova,pa sam nakupio negde oko 15-ak neporavdanih. I na kraju razrednik zovne moje roditelje ponovo u školu,i tu je bio kraj,moji sazanju za curu.

Ali to nije kraj priče,šokantno je ono što me čekalo na povratku kući. Kada sam ušao u svoj stan,majka i otac su me čekali smrknutih pogleda. Ja sam im se omdah obratio sa rečenicom "mogu sve da objasnim"
Otac je povikao šta ćeš da objasniš sunce li ti tvoje,sedaj ovde odmah. Seo sam i preplašeno ih gledao. Majka je smirivala oca,koji je na kraju otišao u drugu sobu,a majka mi je počela sa objašnjenjem. Pitala me je li tvoja cura ta i ta (ne želim da iznosim informacije),ja sam rekao da jeste,ona me je onda pitala koliko se dugo zabavljamo,ja odgovorih oko 1 god. Onda mi je rekla šokantnu vest,da je moja cura u stvari moja rodica,tačnije od tatinog brata ćerka (ali pošto on i otac nisu u dobrim odnosima,slabo sam ih ikada i viđao (nikada)). Ja sam prebledeo.





Onda sam otišao na spavanje i razmišljao jedno 5 sati o svemu tome,da bi na kraju sve završilo sa jednom činjenicom " pa i to se dešava ljudima". Sutradan u školi svi su me čudno gledali,sve dok nisam sreo nju nisam znao zašto me gledaju (mislim očigledno je zašto me gledaju tako čudno),ali moji nisu nikome pričali,ipak je ona ta koja je rekla sve drugarici, a ova drugo ,a ova druga celoj školi.

Od tada svi me zezaju,nemam mira u školi nikako. Nisam izašao iz kuće 3 meseca,ne znam šta da radim,sav sam u depresiji,ona se prepisala u drugu školu zbog te situacije.
Zato vas molim za bilo kakav savet.
Hvala
IP sačuvana
social share
Ma sve je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ја сам мислила да се ово дешава само у серијама неке шкљ хрватске продукције.  Smile

Елем... бићемо озбиљни:
Не видим какав би савет могао да добијеш, осим да се избориш са том депресијом.  Smile

У сваком случају, не преостаје ти ништа друго него да је заборавиш (видиш, то о заборављању ње ниси ни споменуо, у ком стадијуму се сад налазиш?). Тј. да ли су и депресији због тога што је то са њом тако несрећно испало, или што те сви у школи зезају?

Како год било, мораш на то ставити тачку, и почети да се поново враћаш у свој стари живот.
То што те у школи зезају можеш решити само на два начина:
1. да промениш и ти школу и
2. да их потпуно игноришеш.

Ти учини оно што ти је прихватљивије, а онда гледај да се мало активираш, излазиш, упознаш неку нову екипу. И када будеш мало активнији, и будеш радио нешто осим буљио у депресивни плафон, видећеш како ти се враћа снага и како излазиш из депре. Тада си на правом путу да ставиш тачку на ово невероватно (негативно) искуство. Wink
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 21:25:34 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Moć je kontola uma.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
Ja sam šokiran celokupnom situacijom,

1. Svi me zezaju sada
2. Izgubio sam curu u koju sam bio zaljubljen
3. Moja cura=moja rodica (alo gte to ima)
4. život mi je sje. . . .

:help: :help: :help:
IP sačuvana
social share
Ma sve je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
1. За ово прво сам ти рекла већ да имаш две опције.

2. То се дешава, десило би се и теби то кад тад. То сви ми прођемо, па преживимо. Преболећеш временом, просто - то ти је такав животни закон, без одступања.

3. То је стварно вероватно много потресно. И сасвим је нормално да се сада осећаш тотално грозно и у неверици. Али, никакве користи немаш о томе што ћеш о томе цео дан да размишљаш, не? Уосталом, била је то школска љубав, па ако те брини да си починио неки неопростиви инцест - вараш се. Нормално да те је срам и да си збуњен, али мораш то прихватити као лоше искуство, обрадити га и на крају - прихватити. Временом ће све то изгледати мало блаже и не тако страшно као сада, али у том времену мораш чинити нешто, а не само мислити о томе!

4. Овај проблем је заправо само нужна последица ова прва три. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Moć je kontola uma.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
Molio bi vas da me ne zezate,stvarno mi nije do zezancije.
IP sačuvana
social share
Ma sve je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Зезање је обрисано.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Moć je kontola uma.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
Зезање је обрисано.
hvala i hvala na savetima,ali voleo bi čuti i druga mišljenja.
IP sačuvana
social share
Ma sve je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K610i
Sve zvuči kao neka španska serija  Smile

Teško je išta reći u vezi sa tvojim problemom, ali da probam...

Imaš 18 godina, znači četvrti si razred srednje, osim ako nisi ponavljao razred zbog devojke... Razmišljaj o završetku škole sa što boljim ocenama, a posle o zaposlenju ili upisu na faks.

Kukanje i pitanja tipa "šta i kako" ti nikako neće pomoći. Đaci koji te zezaju u školi probaj da ignorišeš, dosadićeš njima kad tad, kada budu videli da njihova dobacivanja nemaju efekta. Sa druge strane, možeš da probaš da pričaš sa njima i kažeš da te ostave, da ti neije lako itd... ako imaju osećanja, ostaviće te... U krajnjem slučaju, možeš uvek da nalupaš par šamara jednom da posluži kao primer ostalima  Smile

Što ćešće izlazi... Nemoj da si zatvoren u kući i odsečen od spoljašnjeg sveta. Idi u grad, klubove, muzeje, upoznaj mnogo novih ljudi... Neće svi da budu u fazonu da te zajebavaju zbog tvoje situacije  Smile , sigurno ćeš naići na ljude koji če te razumeti Smiley

Što se tiče devojke...i njoj je sigurno teško zbog svega (čak je i drugarica izdala... rekla njoj, ova drugoj, ova trećoj...), i mislim da je najpametnije da budete razdvojeni neko vreme, a onda, da probate da imate običan brat-sestra odnos... Ali to je na vama da li će te biti u takvom odnosu, ili će te pokušati da zaboravite potpuno jedno na drugo.

Nadam se da sam ti pomogao  Smile


Edit; bre, bambina je dosta toga istoga rekla... treba da naučim brže da pišem  Smile
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 20:30:50 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ne kaze se dzabe, u dobru su ti svi prijatelji, a u losem samo oni pravi Wink

Zaista skroz cudna situacija, ali prihvati da se desilo sta se desilo i nema nazad, ne mozes nista da promenis, a takodje od bacanja u bedak i slicno nista ne mozes korisno da imas.

Kao sto ti bambina rece, socijalizuj se, izladji van negde, upoznaj eventualno neku novu ekipu i slicno. Depresija nista, ali apsolutno nista pozitivno ne moze da ti donese Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
То стварно није било лепо.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:19:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.