Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:46:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa devojkom.Pomoć!!!!!!  (Pročitano 8154 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia E
zamisli nedao Bog da je ostala trudna Smiley 1 ovo nije zajebancija nego jedna vedra stvar u tvojoj zajebanoj prici

Nisi ti kriv sto nisi znao da ti je sestra a i kako si mogao da znas kad ti niko nije rekao mada malo mi je cudno da vec nekako niste to za godinu dana skopcali ali ajd sad....

To sto te zeza cela skola veruj mi ne znam sta da ti kazem osim da menjas skolu ili grad ili ne znam ni ja stvarno ne znam sta bih ti pametno rekao u vezi toga.

Najbitnije u svemu ovome je da sacuvas sebe da ne skrenes kao sto sam ti reko sve je moglo biti mnogo gore a nije Smile
Ne znam u kakvim si odnosima sa njom ali veruj mi jedina osoba koja te zaista razume sada je ona, pokusaj mozda da razgovaras sa njom ne znam nisam pametan ni to koliko je pametno posle svega, pricaj sa psihologom u svakom slucaju.
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
За ово су родитељи криви.

Инетресантни су ти родитељи који толико грешака направе, а на крају окривљују дјете због лоших оцјена и слично...

« Poslednja izmena: 28. Feb 2009, 01:15:47 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pa zar nemate isto prezime?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
ajd' sad salu na stranu.

Trenutna reputacija tvoja u skoli je losa,ali pak koliko sam shvatio od toga je proslo tri meseca.Najbolje je da porazgovaras sa roditeljima jer to sto te kaznjavaju sad je i 70% njihova krivica,da bi ti sad popravio tvoju reputaciju ce biti iskreno tesko a i treba ce dosta vremena da prodje.U celom tom procesu najvise je pomoglo to sto se ona prebacila u drugu skolu...popravljanje tvoje reputacije je olaksano bez nje ali opet ostaje dosta drugih osoba koje ce duuugo vremena gledati na situaciju istim ocima.Ako je u pitanju sredina (u kojoj zivis) neka mala to ce onda ici malo teze,ali opet ako zivis i nesto vecem gradu onda definitivno bi ti pomoglo da se prebacis u drugu skolu i novo drustvo da izaberes.U svemu tome bi ti verovatno pomogli i roditelji ako bi te razumeli a u ostalom je to i njihova delom krivica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ajd' sad salu na stranu.

Trenutna reputacija tvoja u skoli je losa,ali pak koliko sam shvatio od toga je proslo tri meseca.Najbolje je da porazgovaras sa roditeljima jer to sto te kaznjavaju sad je i 70% njihova krivica,

...90%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Ja uvek stvari postavljam kao da je priča istinita, mada zvuči kao neka španska serija.

U ovom slučaju ti treba jako oštro da raspreviš sa svojim lažljivim ocem zašto te doveo u situaciju u kojoj si. On je kriv 80% a majka 20%. Ti si mlad, pogrešio si što si se stideo da im pričaš o svojoj simpatiji ranije, ali oni su se poneli ko najnezrelija deca na svetu, pa nije ni čudno da bolje nisi naučio od njih.

Nije  neobično da se dvoje ljudi koji su rođaci jednostavno dobro slažu i razumeju čak i ako se u životu retko viđaju. To može da proizvede simpatiju i bliskost čak i ako se ne želi. Ovo što ti se desilo nije greh jer si se suprotstavio kad si saznao uistinu i ja ti se na hrabrosti divim. Ali pošto su zagovnali tvoji bi mogli i da uzmu kašiku u ruke. Nek nađu način da ti pomognu da promeniš ne samo školu nego i grad ili deo grada u kome živiš. Idi daleko da bi se odvojio od priče jer ljudi su odvratni u sviojim bolesnim fascinacijama.

Druži se sa novim društvom, okreni se novim aktivnostima, počni da izklaziš i primećuj devojke. Biće i u tvom životu novih ljubavi, ali rođaku bi trebalo da nađeš i da sa njom razgovaraš zrelije nego što su postuipili vaši očevi. Sigurno je i njoj jako teško i sigurno ona takođe želi zaključak na čitavu epizodu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.48
prosto ne mogu da verujem. to ti je sestra od strica. iz istog ste grada. idete u istu skolu. nosite isto prezime.
ako je sve ovo tacno... 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Moć je kontola uma.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola 
prosto ne mogu da verujem. to ti je sestra od strica. iz istog ste grada. idete u istu skolu. nosite isto prezime.
ako je sve ovo tacno...
njeni su rastavljenji (ali ona se podjedanko viđa i sa ocem i sa majkom),ali ona živi sa majkom i,tako da je ona uzela njeno prezime.
Hvala svima na savjetima,ali džabe.
IP sačuvana
social share
Ma sve je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa zar nemate isto prezime?  Smile

Dobro pitanje...
I nelogican odgovor... prezime se ne moze tako lako promeniti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13

3. Moja cura=moja rodica (alo gte to ima)


ovo se deshava chesche nego shto mislish.

Eto dva moja druga su bili s svojim rodicama (naravno nisu znali da im je rodbina), al kad su saznali, prvih dva dana su bili zbunjeni - a mi smo ih kao i svi drugovi pocheli zajebavat, chisto da ojachamo tu osobu. Onde su njih dvojica pocheli kulirat, chak se i zajebavat na svoj rachun, s rodicama se isprichali izvinili ismejali, sve to kao jedna veliku greshku.

Al opet oni su bili tek 2 -3 mjeseca u vezi....pa ne vjerujem ni da su se bash zaljubili u rodice....

al svejedno pochni da se shalish na svoj rachun, jednostavno prihvati to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:46:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.