Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:55:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem koji me muci  (Pročitano 8056 puta)
20. Maj 2011, 02:32:27
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Zao mi je sto moram da se pojavim kao anonimus,u pitanju je ipak PRIVATNOST jedne osobe tj vise njih u prici i molim da svi koji budu citali daju ISKRENE odgovore znaci TROLOVANJE i SPAMOVANJE prijavljujem odmah moderatoru DA SE ZNA!!!! U pitanju je diskrecija, a ne "prosipanje u javnost" tako da VAS sve molim za savet i da se "stavite" u moju poziciju posto je u pitanju Ljubav i Sreca a ne zezanje i sprdacina.

Upoznao sam jednu curu koja je "starija", i lepo smo razvili pricu.Nekih par meseci potom sam joj prvi put izjavio ljubav i ona je to "iskulirala" kao i svaka "iskusna" cura...nece da se "mlati" sa momkom koji je "tek usao u zivot".Ja sam se bas zaljubio u nju ali nisam ja neko ko zeli da se provodi za vece, jeb***mliga dal mi je takav gen ili stagod nikada nisam ispoljavao potrebu za "gomilom seks sema" i raznih "orgija" i sponzoruse i sve kako to ide danas ovim putem koji ide... Vise volim jednu kvalitetnu vezu nego 100 losih sema,tako da samo taj "fazon sam i furao i furam" tj splet zivotnih okolnosti me je naterao da brzo sazrim,shvatim da za mene nisu "splavovi i slicne ludorije" nego nauka,posao i porodica (zena i deca) i postanem odgovoran covek a ne dete (adolescenciju sam preskocio bukvalno(opet duga prica i dosta tuzna ali to nije tema ovog takozvanog problema).Da se ja vratim na temu ipak :

Izjavio sam joj ljubav i napisao veoma opsiran mail.Ona je ostala zatecena(uvek bila sa "dripcima" nikad sa "dobrim momcima" ali nije mi pridavala veliku paznju ali vise me nije gledala kao balavca koji juri oko nje samo da bi je zaskocio i otisao...
I tu smo opet nastavili druzenje,medjutim sve smo bili bliskiji jedno sa drugim ali postoji nesto sto nas veze neka neobjasnjiva sila i nesto sto bukvalno nas spaja i to nas dvoje osecamo,ma koliko puta da se zestoko posvadjamo (a bilo je svadja) sto bi svaka druga meni nabila nogu u dupe i zvala "ljude" da mi odrze predavanje o lepom ponasanju,mi smo postajali sve blizi i nase druzenje sve bolje i kvalitetnije i jace....jace cak i od njenih svih prijateljica i prijatelja,znaci postali smo odjednom nerazdvojni i mnogo smo provodili vremena zajedno .. ali vise vremena nego ona sa "momkom" (nije imala momka mesecima dok smo se druzili i nadje nekog) medjutim provodi vise vremena samnom...
Izdesavale su se neke stvari i taj decko pokaze da nije "gospodin pravi",a ja odradim "posao" onako kako se nije ni nadala (nije u pitanju sex) nego pomogao sam kad je bilo najteze i bio sam u celoj toj prici sa njom....Pre par dana mi kaze da zna ko ima koje mesto u njenom srcu znaci (opet meni nelogicno sto mi to prica),i odjednom izgleda da je ljubomorna...Drugarice njene "ne daju broj" ne zbog zezanja nego zbog nekih problema koje imam pa da mi rese nego sve moram preko nje a ona ne da brojeve kao da cu ja da nesto sa njima pokusam (opet mi je nelogicno sa njene strane). I sada cekam da dodje i da razgovaramo sami o svemu pa i da se postavi tema MI u celoj toj prici kao par a ne prijatelji (inace svi misle da smo zajedno i sve njene drugarice znaju o meni i "smeskaju se" kada me vide sa njom) (opet meni nelogicno i sta ona ima kome da prica o meni(nisu samo bliske prijateljice u pitanju nego i neke dalje)).Ali to cu da raskusuram sa njom kada se budemo videli i kada budemo malo sami ...
Medjutim to nije kraj problema ,tj problem je "prijatelj sa strane" neko sa kime se ona potajno vidja i neko bez koga ona "ne moze" tj ... imaju samo sex i dobro prijateljstvo.Meni to nije smetalo do sad(nisam ni znao ali kako sam ja to saznao ostace stroga tajna i sve to nosim sa sobom u grob) tako da sa moje strane ostaje cisto medjutim ja sam se do usiju zaljubio u nju i bukvalno ne mogu da budem bez nje(@bambina znam da patetisem),a koliko vidim ni ona nije cista u vezi samnom.Medjutim meni sada smeta "prijatelj" za koga znam da nece da "digne sidro" a bogami ni ona nece da "bude bez njega",a ja imam nameru da budem u ozbiljnoj vezi sa njom (mozda bih se i ozenio otkud znam) ali opet...znam da ce ona da i dalje bude sa tim tipom i kada se uda i kada bude bila "majka" i sve ... i to me mnogo ali mnogo boli i jede iznutra jer je ja volim i zelim da budem sa njom i sve ali opet ne mogu da predjem preko toga ... Razumem ja sada da ona se vidja sa nekim dok je sama ali pobogu da sutra u braku nabija rogove ceo zivot a glumi kako je "srecno udata" pa to ne mogu da predjem ...Zato i neznam sta da radim jer je jako jako komplikovano i zaista mi je tesko i da ovo pisem i iznosim prljav ves ali ja nemam izbora jer je u pitanju mozda i moja sreca otkud znam,jer ipak ako pristane ja znam za to i nece mi biti "DO JAJA " znajuci njenu tajnu....Da je drugi tip u pitanju onda ko ga sisa (a bio je u pitanju i drugi tip) ali ja ne volim da delim sa drugim ono sto je moje i ne volim da "uzimam tudje" i znam da je nebih prevario ....Nadam se da ce mi neko pomoci jer zaista neznam sta da radim posto mi je "ukrala srce" i nikada nisam bio "zaljubljeniji" nego sto sam sad i mislim da ako bih morao da je se odreknem tesko bih sve to podneo posto smo zaista postali bliski.Ja cu da razgovaram sa njom u vezi svega i videcu sta ona ima da mi kaze,a odmah i da se zahvalim na odgovorima (pazljivo cu ih procitati) tako da cu da vidim sta cu i kako cu dalje....Hvala jos jednom  Smile

« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 02:33:22 od vecaradovanovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
SPAMOVANJE prijavljujem odmah moderatoru DA SE ZNA

da se zna, dupli nalozi se kaznjavaju banom  ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Iskreno... i neće ti se svideti... ali tražio si...  Smile nema tu 'leba.

Jebava se okolo a tebi priča priče za malu decu o ''druženju''. Za tvoje dobro, pod hitno bataljuj, da ne postane još gore. 3 dana kafana pa 3 meseca teretana, posle toga ćeš biti k'o nov.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Nokia 6220
Te sto prave reorganizaciju u srcu kad god im nesto treba, ili kad se osecaju povredjeno, terati sto dalje( da ne budem vulgaran). Ako si ozbiljan, nemoj da trazis nista manje. Trenutno ispadas vo.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos jedna tema kako naterati nekoga da bude u vezi sa mnom\zaljubi se u nekoga.

Nikako.

Znam da postoji ona izreka "ne jebe lep, vec uporan", ali nesto ne vidim da se pokazala istinitom u praksi. Medju nizim slojevima, svakako... ali...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
a koji su to nizi slojevi? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
"ne jebe lep, vec uporan"

to se ne odnosi na jednu osobu vec na kvantitet. sto vise zena startujes - povecavaju se sanse da ce ti jedna rasiriti noge...jer i zenama, zaboga, treba sex.

a za OP-a:
i meni mirise da nema leba tu koliko god se ti zaljubio.
a cak nisam sve ni procitao.
ustvari, nisam procitao ni trecinu... Smile
al primetio sam da ti je pravopis los. pises sve zajedno. ne ide to tako...
« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 10:44:06 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Apple iPhone SE 2020
a koji su to nizi slojevi? Smiley

Oni sa TDI sto se 'ebu ko stuke... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
hahaha sponzoruse i ostale njima slicne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:55:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.