Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:18:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem koji me muci  (Pročitano 8059 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Wildfire S
Hvala na savetima izbacicu govedo iz zivota

Ne verujem da ćeš išta uraditi povodom ovoga.  Smile

Iako bi to bilo svakako najbolje za tebe.  Smile

Thanks for playing.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko ja kapiram, izmedju njih nije bilo necega. On joj je bio drug, rame za plakanje. Nisu bas bili pred oltarom. A posto iz ovih ili onih razloga joj on ne odgovara, ona je nasla drugoga i finito...

Ovaj sada hoce da je natera da bude s njim, a prisila nikada nije dobra, posebno u vezama.

Apsolutno nemam razumevanja za ljude koji svoju opsednutost kriju iza "ljubavi" i duplih naloga Smile

« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 12:36:41 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Koliko ja kapiram, izmedju njih nije bilo necega. On joj je bio drug, rame za plakanje. Nisu bas bili pred oltarom. A posto iz ovih ili onih razloga joj on ne odgovara, ona je nasla drugoga i finito...

Ovaj sada hoce da je natera da bude s njim, a prisila nikada nije dobra, posebno u vezama.

Apsolutno nemam razumevanja za ljude koji svoju opsednutost kriju iza "ljubavi" i duplih naloga Smile



Aj pusti taj dupli nalog ...uhvatila ga muka  Smile Smile

Ne mora dabude fizickog kontakta da bi se u vazduhu naljusilo neko "obecanje"da tako kazem. postoji i ona faza muvanja, "svidjam ti se -svidjas mi se" faza, gde se ocekuje taj momenat ...kako to kazemo danas " njusimo se"  Smile
I to "mi smo drugari nja nja nja" i ona faza" ja cu da ti nudim ribicu a ti budi moj drugar" je podlije i bezobraznije od kresanja pa sut karte. Meni licno.
Zenska je izvesno vreme koristila svoje cari,jasno videla da je ovaj prso za njom, i onda odlucila da se vise ne igra. Aaaa ne ide to tako Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Zaljubio... oce to...

Cim nece da se vucara s njim, odmah je kurva, govedo, stoka, pitaj boga s kim se jabala...

A on tako divan... mirise cvece pod drvetom...  Smile


Reci cu samo - nije ni cudo sto su pored takvih zene danas same Smile

@ anea ... nije stvar u tome ... zna se kad NECE onda mi JASNO I GLASNO KAZE NECU I KRAJ .
ova se samo poigravala,a kada si stavio "ruzicaste" naocare tesko mozes da "vidis realnost" jedino ako ih neko slomi tj ako se "skinu" iste.
Igrala se samnom i ja nisam znao na cemu sam sa njom.

@ sandra
Ali...koliko jakontam on je bio joj ok dok nije nasla boljeg (starijeg) bolje receno. Sta je tu ok?

naravno tako je i bilo!

@anea
Ovaj sada hoce da je natera da bude s njim, a prisila nikada nije dobra, posebno u vezama.

nikoga nisam ni silio da bude samnom niti cu ikada to raditi (hoces-hoces,neces me ..ima koja hoce).

@white
joooj jeste tesko izbaciti nju iz zivota tj udaricu joj ogranicenja (jbg mnogo imam koristi kao prijatelj od nje(veliki krug ljudi je oko nje koji mi moze pomoci u svemu))

tako da mi ne preostaje nista vise nego da lepo uzmem ricinusovo ulje,spremim kupku i platim kuravu (ali nista sex samo prica)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nema veze, šta je bilo - bilo, svi smo ponekad ispadali budale. Evo ja prva.  Smile
Samo je važno da više ne gubiš vreme na devojku koja to ni najmanje ne zaslužuje. Wink
« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 12:44:14 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80

Aj pusti taj dupli nalog ...uhvatila ga muka  Smile Smile

Ne mora dabude fizickog kontakta da bi se u vazduhu naljusilo neko "obecanje"da tako kazem. postoji i ona faza muvanja, "svidjam ti se -svidjas mi se" faza, gde se ocekuje taj momenat ...kako to kazemo danas " njusimo se"  Smile
I to "mi smo drugari nja nja nja" i ona faza" ja cu da ti nudim ribicu a ti budi moj drugar" je podlije i bezobraznije od kresanja pa sut karte. Meni licno.
Zenska je izvesno vreme koristila svoje cari,jasno videla da je ovaj prso za njom, i onda odlucila da se vise ne igra. Aaaa ne ide to tako Smile

bas tako ... zavela pa sutnula ko krpce  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
So what?

Gde se skuplja pomoc? Smiley


Citat
Igrala se samnom i ja nisam znao na cemu sam sa njom.


O, znao si ti jako dobro... samo lakse je kriviti druge... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Ma ko je jebe Smile
ups . Smile.mozda ovo nisam smela da ti napisem  Smile
Pici dalje...svi smo mi "pali" (dobro ja nisam nikada  Smile ) ali eto, razumem vas koji jeste  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ma idem dalje nema vise nazad Wink Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Postoji sansa da pocne da se muva oko tebe kad je otkacis, jer manipulator nece da ti dozvoli da imas jasnu sliku kako stvari stoje. Onda nemoj slucajno da se zajebes da omeksas, nego poslusaj sezov savet, bio skoro u odvalama, mrzi me da trazim, pominju se neke hilti busilice i hidraulika  Smile
Nasao :
Citat
neko u vezi te kcuke sto ti dala tacan broj pa te jebavala cudi me da nije prala kosu il farbala drugaricu,al polako desice ti se i to,ta riba te drzala u rezervi batice,samo se cekao pogodan trenutak da se posvadja sa momkom il da se negde opije,odma bi dobio picku,znci to svorenje je takvo da ne moze bez patke a uvek ima neku rezervnu kombinaciju,to su one sto prepricavaju o tome ko ih je bolje jebo i ko ima vecu patku,one zive za nju to je njihova ikona,znaci odsad iskci taj osecaj za neku neizvesnost i mastanje o snosaju vec odgovaraj tehnicki i automatski na poruke,kad dodje jebi dzukelu,a onda je jebi opet sve dok dolazi i jebi tehnicki bezosecajno tj udaraci ko pneumatski cekic na hiltiju,budi jebeni fucking machine
« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 13:20:50 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:18:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.