Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem kod downloada kompletnog flash sajta hitno!!  (Pročitano 1280 puta)
13. Nov 2007, 01:59:10
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ljudi vec 3 dana pokusavam da skinem flash sajt www.savasumanovic.org.yu . Potrebne su mi slikarove slike sa sajta za izradu diplomskog rada koji treba da bude zavrsen za 15 dana  Koristim web zip(probao i black widow isto i jos neke programe) i nikako ne mogu da skinem sajt u potpunosti. Probao sa sa svim podesavanjima web zipa da prati url na sve strane i sve moguce kombinacije skidanja. Prilikom skidanja sajta u mogucnosti sam da skinem samo uvodnu animaciju velicine 230 kb. Problem prilikom skidanja nastaje zato sto se iz te uvodnee animacije putem skripti ucitava jos oko dodatnih 20 swf fajlova,koje prikazuju odgovarajuce sadrzaje koje su mi zapravo potrebni. Problem je sto je url skriven pa nemogu da pristupim direktno. Da li neko ima ideju kako ovo da resim unapred zahvalan samo pozurite diplomski mi je za 15dana. Please help
« Poslednja izmena: 13. Nov 2007, 03:06:55 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Ukratko.. hvataj sceenshotove...
Imas kako se to radi u temi - Najcesce postavljana pitanja!
« Poslednja izmena: 13. Nov 2007, 02:03:28 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Street fighter hvala na trudu listam dati link 35 minuta i nisam pronasao nista upotrebljivo.Da ti napomenem da na exploreru imam instaliran softlink swf catcher i kada odem na zeljenu stranu i kliknem catch stalno mi se i jedino pojavljuje catcovanje pocetnog fajlla od 235 kb.Taj fajl sam decompajliro u flash decompileru i u flash scriptama nasao imena oko 15 sfw fajlova od datog sajta.Kada sa im direktno pristupio skinuo decompilirao opet nista bez slika.Moje misljenje (znanje  flasha je skromno)ds se mozda poziva od nekudaslike iz neke baze podataka mozda.Sajt je extra zasticen tako da stvarno nemam resenja kako da skinem te slike.Neki savet please
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Ne vidim sta tu nije jasno...
Da li mozes pocupati flash.. mozes.. mozda uz mnogo besporebnog mucenja...
Lepo "uslikas" sliku sa sajta i svi zadovoljni..
Kao u ovom objasnjenju sto se uslikava desktop
Ima gomila besplatnih screenshot programa, to je samo primer ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Postujem dupllo posto je pola 4 a ja bih da legnem, a pretpostavljam da se opet neces snaci, cim ti to do sad nije palo napamet nego si se lomio sa flash fajlovima bez ikakve potrebe...

Skini UltraSnap .. navikao sam na njega... http://www.mediachance.com/ultrasnap/download.htm

U attachmentu ces naci zipovan video tutorijal kako da odradis posao.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
screenshot.zip (1738.52 KB)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6131
Strava zasticen... Hahaha! Nista nije dovoljno dobro zasticeno da ne moze da se razvali...

Ako ti je bas stalo do flesha, pokusaj NeoDownloaderom, jer njime mozes skinuti svaki fajl sa extenzijom koju odredis, sa bilo koje adrese... Ja sam uspevao njime cak i tamo gde nisam nicim drugim...

Mada ako bas nemas "bolesnu potrebu" za flash fajlovima, Print Screen tipku na tastaturi, a i programe za uzimanje Screen Shotova, su napravili bas za tebe (i druge ljude koji ne citaju copyright nego uzimaju bez pitanja, predpostavljam)...
« Poslednja izmena: 13. Nov 2007, 06:21:59 od dejanb »
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Ako info za slike vuce iz baze, moze da skine sta 'oces i opet ih nece imati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
skinute slike hvala jos jednom Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.163 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.