IN < - Problem 6680 - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: paky :
Pozdrav 

Dakle skinuo sam s neta programčić za sybian i instalira ga na mmc od mobitela i sad umjesto ikonica imam mrtvačke glave i piše I LOVE YOU  i nemogu formatirat karticu a ni ništa drugo radit na mobitelu  jel zna netko o čemu se radi 

(01. May 2007, 10:53:22)

Autor: kope :
Virus skull
Autor: djole33 :
virus izvadi karticu formatiraj tel a karticu formatiraj odnosno obrisi preko nekog citaca
Autor: X3mE :
Aj' molim te kazi sta si skinuo i odakle da znamo da izbegavamo 
Autor: milan91 :
Evo malog teksta iz magazina Mobi:
Potpuno je drugacije kada je u pitanju ''Trojanac Fontal",on deluje kao koristan program ali,prilikom instalacije,donosi sa sobom i virus."Fontal" se skriva u Kill Saddam By OID500.sis Kada se pokrene instaliranje Trojanac,u operativni sistem stizu mnogobrojni virusi."Fontal"nakon toga iskljucuje program menadzer da bi sprecio deinstalaciju,i menja podatke u sistemu tako da smartphone,kada se jednom iskljuci ne moze vise da se pokrene.Jedino ponovnim instaliranjem Firmwarea.Trojanci Hobbes i Skulls L se prikrivaju u tom virusu Fontal,a mogu se naci i kao antivirusni softveri Symanteci F-Secure.Ukoliko pokupite samo Skulls L od tog trenutka mozete da koristite telefon samo za telefoniranje,a sve ostale funkcije nece biti dostupne.Osim toga Skulls L zamenjuje ikone simbolima lobanje-to je njegov zastitni znak.
Ah namuci se da prepisem ali zato sam na forumu da pomognem drugima.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo