Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Probali da svuku drugaricu da bi je slikali  (Pročitano 19455 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
kazite koji su da se spustim do grada i pobijem kretene..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6233
Tako je to kad volovi treba da vaspitaju decu.

Kada klinac koji ide u 7. razred pravi ovakve gluposti onda treba postrojiti roditelje, vaspitace, nastavnike i skolskog pedagoga, koji su trebali da ga prate i da naprave coveka od njega, i videti sta su radili prethodnih 13-14 godina i za cega ih svi mi koji nesto radimo placamo (dobro, ne placamo roditelje).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7 Edge
sve su to znaci poslednjeg vremena!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
katastrofa!!! treba ih prebiti da poplave,nece im vise pasti napamet!!!

Ma dobro. Cela država nam se raspada, pa nije ni čudo što ne deca više nisu normalna.

Ljuba Tadic: 'ajde vozi. Nije ovo najgore što nam se događa. . .

@borkes
drzava se i raspada,jer se ne kaznjava kretenluk i bezobrazluk od malih nogu...
onoj devojcici kojoj se takve stvari dese i jeste najgore...

hm...i onda kazu-nije lepo kad se devojcice potuku...ni vatanje za dupe,ni ovo maltretiranje i slikanje nije normalno,to je uvreda,maltretiranje i svakako treba kazniti sve one koji to rade,jer niko nema prava da to radi dok ne dobije dozvolu od osobe kojoj to radi...bez kaznjavanja,sutra ce napraviti jos vecu glupost u tom pravcu...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leben Ist Kampf

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 727
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 6120
...ima tu i nase krivice...samo pogledajte "Sex ~ Erotika ~ Lepotice" i videcete gomilu slika pravljenih telefonom...
U svakom slucaju ja bi njih u centar nisa sa sve tablom oko vrata na kojoj bi pisalo : ja sam manijak koji je hteo da slika golu drugaricu!!!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Pipl, ta spika da je krivo "drushtvo i drzava" je glupost... Pa kada sam ja bila 7. osnovne (a to je bilo vreme najzeshce krize), nikada nikome ne bi pala na pamet ovakva idiotarija... Tada se znao neki red.
A danas su deca kao pushtena sa lanca... Takav jedan nivo nekulture ja chak ni na filmu nisam videla. Choveche, kada sam ja bila O.S., nisi smeo popreko da pogledash djaka iz starijeg razreda, a sada ako nekome odgovorish, rizikujesh da dobijesh nozem u stomak...
Razumem ja da roditelji imaju svojih muka i problema, ali ako si vec reshio da imash dete, vaspitaj ga...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 241
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
@ сви они који прозивају родитеље

Ипак мислим да огромној већини нису родитељи рекли: "Иди сликај сад другарице (девојчице) из школе!" кад су им купили телефоне. А, с друге стране, скоро никога од нас нису ни учили сексу и тако то, па лично могу да разумем зашто им нису рекли ни да је не сликају.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Chekaj, pa ko treba decu da nauchi nekim osnovama kulture i lepog vaspitanja? Shkola ili roditelji?
Vidish, kada sam ja krenula u prvi osnovne, ja sam vec tada znala da ne treba prekidati drugoga u pola rechenice, da treba poshtovati starije od sebe, znala sam shta je OK a shta nije... Nije me shkola, a ni "drushtvo" nauchilo da treba da poshtujem druga/-icu iz shkole... To su fundamenti, to su osnove, to je ono shto se ponese iz kuce...
Samo me zanima kakvi su ochevi tih mladica... I kako njihovi ochevi tretiraju njihove majke...
Ipak mislim da sve potiche iz porodice.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
А, с друге стране, скоро никога од нас нису ни учили сексу и тако то, па лично могу да разумем зашто им нису рекли ни да је не сликају. Smile

"Ucili seksu"?? Ovde nije u pitanju nikakav seks, nego nasilje, koje sasvim slucajno ima konotacije koje samo neki ljudi vide kao seksualne.

Ne smes nikom na silu da svuces ni jaknu ili kapu. Naravno, to sto je u pitanju ves samo otezava situaciju, jer se ljudi stide da budu nagi a uzasno ih ponizava kad im to radi neko drugi, a narocito grupa muskaraca zenskoj osobi, a narocito napaljenih kretena kojima je testosteron skoro na maksimumu.

Oni moraju da budu kaznjeni za to sto su cinili. Premestanje u drugu skolu jedino je korisno u smislu toga da se njihovo destruktivno dejstvo na ostale ucenike prekida, ali oni apsolutno moraju da budu kaznjeni za to sto su devojcicu povredili (fizicki ili dusevno).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@DSpider
to nisu deca 1. razreda osnovne,vec ucenici 7.razreda! Zaista ne vidim kakve veze njihov postupak ima sa roditeljima i pricom o sexu,kad su dovoljno odrasli da vrlo dobro znaju da nikako nije u redu to sto su uradili!!!
Nema opravdanja za takvo ponasanje!
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.