Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:43:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro Evolution Soccer 2014  (Pročitano 28808 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Igram ovo i nije lose, ali gol iz kornera, slobodnjaka (koje retko izvodim i, uglavnom, su na sredini terena), sutem sa distance ili iz trka zavrsi u levi ili desni ugao, posle centarsuta je nemoguce. Jedino sam tri gola dao van sestnaetsterca. Prvi put kad sam posle 20 i kusur tekmi iz trka sa desne strane malo iskosa sam bio i sutnuo u raslje gornji desni i dva gola kad igrac primi loptu na grudi, pa onda sledeci potez kolenom i onda sam je namazao i to je to. Zicer je isto tako ne moguce dati. Sve lopte kad sam u setsnaest idu golmanu iznad glave gde kad skoci i isrpruzi ruku odbrani ili se desi da ga udari i udje u gol, ali to je veoma retko. Zatim, svaki lepsi sut, iz mesta ili i trka, ide preko gola ili golman lagano pravi paradu i hvata gde god lopta letela plus su sutevi previse mlaki koliko god se trudio da sut bude ubitacan i da lepo pocepa mrezu. Lob moze, ali i tu treba da se potrefi tacna razdaljina izmedju igraca i gola, inace, u 16 moze da ode u precku. Ja za pet godina igranja pesa nisam pogodio toliko precki koliko u ovom na jednom mecu. Jedini pravi sut koji vredi iz slobonjaka je bio sam nekih 20-25 metra kada sam onu strelicu namestio tacno pored desne stative, a golman je bio potpuno na levoj strani, i to bi u realnom zivotu uslo tako da golman ne bi ni trepnuo, a kamoli pokusao da odbrani. No, ovaj je kao spajdermen, supermen poleteo i napravio paradu da je pao gornjim delom tela pored gola, a noge su mu bile na gol liniji. Rezime da u ovom pesu ne moguce dati gol iz nekih potpuno realnih pozicija korne, slobdnjaka, centar suta, lep gol sa 20 i kusur metra nego samo lobom, iz neke kontre, iz ugla gde gosa sam ubaci loptu u mrezu, iz nekog zicera koji se zadesi da retko prodje. Imam pogodjene brdo precki i gomilu promasenih sansi iz raznih, ociglednih, pozicija za gol zbog kojih sam gubio pobede ili remije. Nadam se da ce sve to ispraviti oficijalnim pecom za narodnu verziju.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Gol iz kornera, slobodnjaka (koje retko izvodim i, uglavnom, su na sredini terena), sutem sa distance ili iz trka zavrsi u levi ili desni ugao, posle centarsuta je nemoguce. Jedino sam tri gola dao van sestnaetsterca. Prvi put kad sam posle 20 i kusur tekmi iz trka sa desne strane malo iskosa sam bio i sutnuo u raslje gornji desni i dva gola kad igrac primi loptu na grudi, pa onda sledeci potez kolenom i onda sam je namazao i to je to. Zicer je isto tako ne moguce dati. Sve lopte kad sam u setsnaest idu golmanu iznad glave gde kad skoci i isrpruzi ruku odbrani ili se desi da ga udari i udje u gol, ali to je veoma retko. Zatim, svaki lepsi sut, iz mesta ili i trka, ide preko gola ili golman lagano pravi paradu i hvata gde god lopta letela plus su sutevi previse mlaki koliko god se trudio da sut bude ubitacan i da lepo pocepa mrezu. Lob moze, ali i tu treba da se potrefi tacna razdaljina izmedju igraca i gola, inace, u 16 moze da ode u precku. Ja za pet godina igranja pesa nisam pogodio toliko precki koliko u ovom na jednom mecu. Jedini pravi sut koji vredi iz slobonjaka je bio sam nekih 20-25 metra kada sam onu strelicu namestio tacno pored desne stative, a golman je bio potpuno na levoj strani, i to bi u realnom zivotu uslo tako da golman ne bi ni trepnuo, a kamoli pokusao da odbrani. No, ovaj je kao spajdermen, supermen poleteo i napravio paradu da je pao gornjim delom tela pored gola, a noge su mu bile na gol liniji. Rezime da u ovom pesu ne moguce dati gol iz nekih potpuno realnih pozicija korne, slobdnjaka, centar suta, lep gol sa 20 i kusur metra nego samo lobom, iz neke kontre, iz ugla gde gosa sam ubaci loptu u mrezu, iz nekog zicera koji se zadesi da retko prodje. Imam pogodjene brdo precki i gomilu promasenih sansi iz raznih, ociglednih, pozicija za gol zbog kojih sam gubio pobede ili remije.

Ja sam ga pre dve sedmice deinstalirao i uzasno me je razocarao. Grafika je standardno dobra, animacije igraca, pokreti, trcanje, let lopte su sjajni, ali je sve ostalo tj sam gameplay jedno veliko s****. 13 nisam igrao, ali ovakvo posrnuce nisam ocekivao. Za mene je najoblji pes bio pes11. Igram ga od pes 2008 i zbog toga nije pes 6 kojeg nisam, niti cu probati. Nema uopste osecaja kad se sutne da si sutnuo, namucio golmana, nego svaku loptu hvata kao balon. Uzas, ne znam kako su od pes 11 toliko nazadovali. Pes pod njegovom komandom proslog tima je bio super, u odnosu na ovaj. Kakav ce biti pes15, ne znam, ako nastave ovako crno im se pise. Do izlaska oficijalnih peceva onog poslednjeg 1.04 mogao je da se igra donekle, pre njega sam mogao da progutam propuste, posle njega mi se nacisto smrklo, a i sa novim oficijalniim pecom 1.06 je jos gori nego sto je bio po komentarima razocaranih pesoholicara. Nije mi jasno kako su pre skoro deset godina mogli da naprave sjajan pes 6, mnogi pesoholicari ga smtraju najboljim, pa ajde da im verujem posto ga nisam probao. Oni bolje da uzmu ranije peseva od pes 1 do 12 da remake-uju, inace ima da izgube fanove nacisto. Razmisljao sam da kupim pes15 kad je ovaj izasao, jer sam cekao da vidim kakav ce biti 14 kao novi engine, ovo-ono galama ima ovo, ima ono. Posle ovoga ne, pes12 sam zakasnio, pes13 nisam ni igrao, jer bio gori od prethodna dva, pes14 DNO-DNA. Zao mi je onih ljudi koji su se prevarili i kupili original ovog pesa. Meni je muka sto sam ga igrao ovako, a kamoli da sam dao pare za ovo g****. Kad bolje razmislim zasto da dam pare za dvd, za north london, za potpuno drugu igru pesa demo i ful? Meni je odmah sumnjivo bilo zasto nema dema, ali reko otkud znam, demo su hvalili bice neke vajde i od ovog, gore od 13 ne moze, ali ovo je gore od bilo kog drugog Konamijevog fudbala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
I mene je sve to razočaralo,ali najbolji po meni je 2012,a najgori 2011... Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Džabe izbacuju i sad sminkaju igru, bolje da zasuku rukave i odrade do perfekcije sledeci pes u suprotnom izbgubice i ono malo fanova sto igraju ovaj aktuelni. Mnogi danas igraju 13 ili fifu 14. Razovcarenje je vece neg okad su pistili u promet pes 2008 ili pes 11, tako barem pretpostavljam, a i ja tako mislim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
ako imas malo brzeg igraca po strani skoro je nemoguce braniti ulaz sa strane... Smile Odigrao sam dve utakmice i vise necu da igram Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
ja sam igrao tri meseca i nisam mogao da svarim ovu verziju kao pes 11 i 8.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Pes13 je keva za ovo. Nisam ga igrao skoro uopste pretprosle i prosle, ne znam zasto, sad sam ga skinuo i iima da se cepa umesto ovog uzasa. Naterao me je ovaj pes 14 igram p prvu put neku staru verziju dok cekam sledecu. To ne volim da radim, ali fifa mi ne lezi, imam utisak kao da igram winning eleven, boljem i izgledaju pes 2008-2013 nego jedna fifa. Ne znam zasto, ali je tako. Nadam se da ce napraviti pes15 kako valja, moze kao ovaj samo da ga dorade 50% i da bolje odrade mnoge stvari. Pes15 bi trebalo da pojede ovaj sad ako misle da ljude privuku da igraju aktuelno, a ne da prelaze na fifu ili igraju skoro 10 godina isto kao pes 6.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:43:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.