Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:05:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prljav veš pred televizijskim kamerama  (Pročitano 11404 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Meni su te emisije jako tuzne i ne gledam ih, ne zelim da znam shta ljudi rade i kako razmishljaju, samo se izbedachim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Silovatelj R. S. (52) iz sela Šetonje kod Petrovca na Mlavi na slobodi do suđenja
Silovao trudnu mladu iz emisije „48 sati svadba“
Utorak - 09.06.2009
Ivana (18) i Aleksandar Jevtić (34), poslednji par koji se venčao zahvaljujući emisiji „48 sati svadba“, očekuju bebu, ali i završetak sudskog procesa koji se vodi pred Opštinskim sudom u Požarevcu, i to za silovanje!

Naime, Ivanu je silovao kućni prijatelj R. S. (52) dok je bila u drugom mesecu trudnoće sa tadašnjim dečkom, a sadašnjim suprugom Aleksandrom.
- Za Novu godinu brat mi je došao iz Francuske i želela sam da ga vidim, pa samo otišla u selo mojih roditelja Šetonje. Bila sam dva dana tamo i rešila da se vratim u Jagodinu. Pošto je bio praznik, autobusi nisu vozili do Svilajnca, gde je trebalo da uhvatim autobus za Jagodinu. Pozvala sam dugogodišnjeg kućnog prijatelja R. S. da me odveze. On je pristao i posle pet, šest kilometara počeo je da mi priča kako sam ja loša, šta će meni Aleksandar, da ja mogu da zadovoljim boljeg muškarca. Taj čovek me poznaje još od detinjstva, dolazio je na moje rođendane, na naše slave. Skrenuo je s puta, prepirali smo se, hteo je da bude sa mnom, ja nisam htela. Međutim, u jednom trenutku me je udario po licu. Počeo je da me udara kolenom i prešao na moje sedište. Ja sam vrištala, ali nikog nije bilo da mi pomogne. Pala sam u nesvest i kad sam se osvestila, osetila sam da me siluje. Molila sam ga da to ne čini. Rekla sam i da sam trudna, ali on nije verovao. Kad sam stigla u Jagodinu, nisam smela da ispričam Aleksandru šta se dogodilo, ali on je video da nešto nije u redu i počeo je da me pritiska da mu kažem šta se desilo. Tek sada preživljavam ponovo sve što se dogodilo i strašno mi je - priča Ivana.
Ona je uspela da ipak kaže budućem suprugu šta se dogodilo. Aleksandar ju je odveo kod ginekologa, prijavio slučaj policiji.

- Ginekolog je ustanovio da je silovana i sve te analize smo priložili uz prijavu. Imala je modrice po telu i tragove prstiju po rukama i nogama. Nije ona to htela, to se dogodilo. Jedino mi je žao što je taj čovek na slobodi, a treba da bude u pritvoru do okončanja sudskog procesa jer je priznao delo. On je hteo preko advokata da se nagodimo, da plati, ali mi nismo prihvatili. Kada su njeni roditelji videli kako sam je podržao, shvatili su da je volim i počeli su da me poštuju - kaže Aleksandar.
Ivana kaže da je jedina njena podrška u ovom strašnom događaju bio Aleksandar i da je to učvrstilo njenu ljubav prema njemu. Ivana je 24. maja napunila 18 godina, za dva meseca će dobiti bebu a do tada se nada da će Aleksandar naći posao.
 
Kažnjen zbog zavođenja deteta

Ova čudna ljubavna priča između maloletne devojke i 16 godina starijeg muškarca počela je prošle godine kada je Aleksandar dao oglas da traži devojku na jednoj od televizija.
Ivanini roditelji su se bunili protiv takve veze i nisu verovali da će im tada sedamnaestogodišnja ćerka bežati od kuće. Triput su je vraćali kući, ali ona nije htela bez Aleksandra. Aleksandar je za stupanje u vanbračnu zajednicu sa maloletnicom osuđen tri meseca uslovno i platio je sudske troškove, ali nije odustao od Ivane.
 
„Oženi me ili ću ti baciti vlašku magiju“

- Gledaju nas ljudi na ulici posle emisije „48 sati svadba“, neki priđu i pruže nam podršku. Javili su nam se neki ljudi koji su videli u emisiji da ne mogu da nađem cipele veličine 48, pa su mi poslali. Nisam ni sanjao da ću u kuću dovesti školarca. Ona mi je stalno pretila da će mi baciti vlašku magiju ako se ne oženim njome - priča kroz smeh Aleksandar.
Jagodinci poznaju Aleksandra Jevtića iz vremena demonstracija kada je nosio lutku Mire Marković i borio se za promene. I danas je član SPO, ali nikada nije dobio ni posao ni pomoć od stranke.
 

N. I.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
„Oženi me ili ću ti baciti vlašku magiju“ Smile

to sve ludak, do ludaka  Smile dalje nije potrebno komentarisati, definitivno  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jun 2009, 13:07:56 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Činjenica je da svaki takav šou kod nas, iako u početku sasvim korektan, vrlo brzo se izobliči i počne da se bavi nekim stvarima kojima tu nije mesto... sa te strane jako mi se dopada projekat Vreme je za bebe, i verujem da je prava stvar... da li je gledan i koliko ne znam, ali znam da nije privatna producentska kuca, i da je takvim projektima (kojih nema dovoljno) RTS počeo makar malo i da vrši funkciju za koju je stvoren...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
sa te strane jako mi se dopada projekat Vreme je za bebe, i verujem da je prava stvar

Kuca satic ,a ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kucao ili ne (a želim da osnujem porodicu u skorijoj budućnosti, iako verujem da nemam ni jedan razlog da žurim jer imam 24. godine), mislim da su takve emisije jako dobre i korisne...
Jebiga, i kod nas i svuda u razvijenom svetu svi cekaju idealne trenutke da imaju decu... takvi trenuci ne postoje... pritom ovo pokazuje kako je malo potrebno da dete ima sve uslove, i koliko je taj dogadjaj dobar motivator da se zivot dovede u red..

U poredjenju sa 48 sati svadba koji je zaista postao "parada pijanstva i kica" i gde se maltene ni jedan normalan slucaj dvoje mladih ljudi koji se vencavaju, a u cemu im finansijski pomaze emotion, nije desio..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
jer imam 24. godine),

 Smile

Jebote ,zreliji si od mene ,svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Idealan trenutak.... kad ti dune i kreneš glavom kroz zid  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Citat
jer imam 24. godine),
Smile Jebote ,zreliji si od mene ,svaka cast  Smile
Postoje godine kada je to prednost i godine kada je to mana... tj. ne toliko mana koliko otezavajuca okolnost... kao sto je cudno kad neko sa 35 godina nije zreo i samostalan (a mnogo je takvih), tako je cudno i kad neko sa 18-19 godina to jeste... i tu ne pricam o varijanti, poslali ga otac i majka u drugi grad da studira, oni snose troskove, pricam o tome da mnogo toga padne bas na tvoja ledja i ti si 100/100 nezavisan...
I stvarno mislim da sam spreman za porodicu, klince i sve sto uz to ide.. ali to spreman ne znaci da mi je sve oko toga jasno i da verujem da ce sve da bude boza... prosto verujem da sam dovoljno razuman, sposoban i zreo da ako u tako nesto udjem to bude dobro... retko gresim u procenama ljudi i verujem da ako bih odabrao nekog za brak to ne bi bila greska... sve i da bude, kada ne bih u tako nesto verovao, ne bi nikakvog smisla imalo ulaziti u to...
Sve nas su oblikovale okolnosti.. ali nismo svi od istog materijala Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:05:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.