Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:58:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prljav veš pred televizijskim kamerama  (Pročitano 11402 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ali... iskreno... da nema te i slicnih emisija, kako bi saznali medju kakvim ljudima zivimo?

*voznja GSP-om nije vazeci odgovor Smile

Do djavola, ukrade mi argument... Jel moze chekanje u redu da platish telefon u vreme penzije kad te penzioneri nece pustiti preko reda nego zamahuju cegerima na tebe, a ti chak i ne idesh na njihov shalter jer postoji poseban shalter na kome se samo uplacuje da ljudi koji samo treba da plate neshto ne bi chekali u redu?

Ili odlazak kod lekara? Ili komshija sa sprata koji tuche dete za svaku sitnicu? Ili milicija koja nishta povodom toga nece da uradi? Ne treba mi TV. Dovoljno je samo da pogledam oko sebe imash prljavog vesha koliko ti dusha ishte a niko nije voljan da ga opere.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Gledala sam i ja tu emisiju  Smile

Nemam komentara, odvratno je, degutantno, ne znam u cemu je bila poenta svog tog 'razotkrivanja'.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nemam komentara, odvratno je, degutantno, ne znam u cemu je bila poenta svog tog 'razotkrivanja'.
Mislim da je poenta da se digne rejting, jer je činjenica da ljudi ne žele da gledaju nečiju sreću i blagostanje, nego nesreću, sramotu i bedu.

Sigurna sam da, recimo, u ''Trenutak istine'' ne bi pustili nekoga ko iza sebe nema barem neke bljuvotine.

I svaki put kad gledam ''Svadba 48 sati'', nikad ne očekujem da tu bude neko normalan, po nekom rezonu - ko bi se iole normalan tako blamirao pred milionskim audirijumom.

Ali je ta emisija koju sam opisala u prvom postu svakako nadmašila sve moje pragove tolerancije ka ljudskom idiotluku.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2009, 15:50:26 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pa znam sve to, ali nekako ne mogu da vjerujem da bi vecina nacije zadovoljno pljeskala na ono sto su culi konkretno u toj emisiji  Smile

Ok, reklama je reklama, dobra ili losa, ali valjda postoje neki skrupuli i granice majku mu  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ali valjda postoje neki skrupuli i granice majku mu  Smile
Očigledno da ne postoje.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ehhh znalo se u Titovo vreme, porodica nije tvoja briga  i sve su to nasha deca Smile
Ja sam iskreno ochekivao takve scene u velikom bratu, ali tamo svi pokazuju koliko su naivni i nevini. Shto bi rekao Radovan III: "mislio nema ni jedne rupe, niti s*re niti p*sha"
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
''...a ono šuplja k'o sito''.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ali... pazi.. ima jedna dobra stvar u svemu tome...

Javnosti je stavljeno na znanje da prosecan gradjanin ili onaj ispod proseka i danas smatra da je normalno i prihvatljivo da tuce ili dobija batine od svog partnera, te da majke proveravaju da li je snajka nevina i najvaznije... da se i dalje smatra da je devojka sama kriva za silovanje...

To daje mnogo bolji uvid u to kako obican covek razmislja nego bilo koja preplacena socioloska studija, te pruza osnovu od koje treba da se krene...

Npr. opljuvani Tito i njegovi kompanjerosi su smatrali da narod treba opismeniti... za deceniju je broj nepismenih sa 70-80% spao na 7-8%
To je bilo vaznije od gradjanskih i drugih sloboda... ili pitanja teritorija...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Naravno, to je upravo i idealni način da zaista saznaš kakvi ljudi žive u tvojoj zemlji. Naročito u onim vukojebinama za koje vrli sociolozi i antropolozi teško da su i čuli.

E sad, kad te to i takvo saznanje sablazni, to je već druga stvar.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 u svakom drushtvu postoje i najbolji i najgori i srednji . ali samo se u judeo-liberalizmu namerno forsiraju najgori da bi se ostatku naroda pokazalo kako je to neshto "normalno i prihvatljivo" - odnosno da bi se prosek celog naroda povukao na dole  Smile .

 upravo stoga americi postoji poplava tih emisija gde se velicha ono najgore (opra ,springer i sl ... ) a kao shto vidimo to dolazi i kod nas - pre svega na pinku koja je najpopularnija tv stanica u tzv obichnom narodu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:58:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.