Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:31:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 93 94 96 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prizivanje duhova. . .  (Pročitano 213375 puta)
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
hahahahha dobar si... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
bio mi jednom problem da spalim neku plastificiranu traku koju mi jedna šnajderka ušila u jaknu. napipavo ja kroz postavu džepa al mi se sve nešto nije dalo da rasparam. imadoh loše raspoloženje i bes duže vreme. jedared u napadu pocepam džep i izvadim tu plastificiranu traku koju mi je ušila i uvračala nešto. polih je zipo benzinom i zapalih. i ona nešćede da izgori. potroših celu kanticu da bih je spalio. na kraju ostade neka istopljena plastična fleka. kad se osušila izlupah je kamenom i rastavljenu zakopah u zemlju. dejstvo protiv vradžbine je brzo delovalo a trava i ostale biljke su je skroz rasformirale tokom godina. sad spašavam vešticu koja je imala preveliki ego i sujetu.
ispoklanjah ciganima neku sumnjivu odeću koju sam podobijao na poklone, mržljelo me da idem u crveni krst, a onu zagađeniju iscepah i natopih vodom te bacih.
nije teško biti fin.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
vidim ja kakav si ti...  Smile

ja ynam sta se desilo. tvoji roditelji su skloni strahu od vracara ,vraceva itd. ta zena je prema tome dosta ravnodusna ,sigurno si joj rekao nesto pa je ona zakljucila da ti treba to usiti da te zeza. jer je vidjela da nisi prevazisao roditelje.
to sujevjerje si i pokazao na djelu kasnije.Srbi iz Srbije se boje pravljenja psihickih problema, jer nisu dovoljni ,misle da je taj covjek "proklet". haha bzvz. Sa izuztekom Beograda, ljudi to tamo rade, jer su kulturni. to je nacin da se kulturan covjek zastiti. umjesto tuca i raznih gluposti gdje covjek uvijek grijesi. ja sam nesto uradio u svijetu zato se sad ti problemi tesko pšrave, problemi o kojima sam govorio.
znas... to je nesto sto one prvo gledaju. jesi li prevazisao roditelje.  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
nisam. malo je gore no što izgleda. jednom mi je neka žena što se udala za radomirovog pašenoga, al ne onog što radi u austriji, nego onog drugog što živi s one strane brda što je provalio u kuću onih iz kanade što ne dolaze kući jer im skupa karta zato što snajka potroši sve na modiranje, a onaj novi zet se propio, e pa ne ona najveća nego ona pored onog što krade lubenice, e pa ona mi je ukrala i isekla čarape i zakopala pored kapije. koliko sam čuo to je služilo da padnem s nogu u krevet. kako sam kao mali bio u istočnom kultu, naučio sam kako da poklopim zaštitom. e sad ona pati a meni žao. al šta da radim, ne smem da se mešam. i tako, ćutim, pijem, gledam, razmišljam i pitam se čemu sve ovo. najgore mi što znam da svako zašto ima svoje zato a ja ne znam zašto. eto lepo su mi rekli da onom drugom lopovu ne nanosim štetu, a ja hteo da mu izazovem moždani udar jer krade kao jajara. ajd da ukrade nešto skupo, nego sve nešto sitno pa me nervira. pa ja ajd da pokušam, a sad kad sam se uzdigao, to ne smem da radim pa dobih žestoku opomenu. umalo da izdahnem na najgluplji način. eto Božijom voljom preživeh. i dalje sedim ćutim, pijem i razmišljam čemu sve to i zašto iako svako zašto ima svoje zato a ja se nerviram što neznam zašto al manje nego prošli put. a nervira me i zašto neki ljudi ne vide da nije lepo to što rade. i nervira me ova leptirica što mi proleće ispred monitora. i nervira me onaj rovac što mi umalo pade na glavu, životinja me preseče kad videh kako skače i trči prema meni. i posle ljudi kažu vole prirodu. eto više nigde bez sprejova protiv insekata i otvorenog plamena. ebeš puške i noževe kad ne možeš da ih naciljaš. zato samo nafta, sintelon lepak i lmx sprejovi jer su jeftiniji.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
ocistimo srbiju od gottaga!!  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Jul 2017, 14:53:00 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
nemožemo vam me uskratiti !

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
jese ti to meni smeješ ?

 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
duhovska posla  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 93 94 96 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:31:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.