Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:26:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 86 87 89 90 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prizivanje duhova. . .  (Pročitano 211942 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Znaci spec. kamere koje koriste za snimanje paranormalnih akrivnosti su lazne? Ili su snimci lazni?
A sta je sa snimanjem zvuka?Gledala sam u emisijama da su ostvarili kontakt, jel i to nije tacno?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
okanite se tih zajebancija....ne ceckajte..ono sto nepoznajete....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung S7
ti ces da nam kazes...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa naravno... tko ce drugi... Smile
al' tebi je to dzaba pricati...znam te ja... Smile ti si naumio da prizoves
neku kurvestinu-duha pa da ti malo da pi*** svoje nevidljive... Smile
« Poslednja izmena: 18. Nov 2012, 22:42:06 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung S7
..................................................
..................................................
..................................................
.... NOT Funny ............................
..................................................
..................................................
..................................................
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
jbg ako ti prizivanje du'ova nije zabavno .. Smile
sta ces onda na ovoj temi Smile

znas kako se to priziva..Smile treba ti jedan sto ...koji ima tri noge...
takve stolove je danas tesko naci...Smile
ti nadji onaj koji ima  cetri noge i jednu iscupaj ..i baci je kroz prozor...
jer sto mora bit na tri noge..obavezno...pitaj brunu langera Smile

trebas da napravis jednu kruznicu...f - pola metra...od kartonske kutije...najbolje su one od lcd televizora...
i xxl kondoma...ako se odlucis za xxl kondomske kutije...i kondome mozes da iskoristis...
napuni ih vodom i baci na nekog prolaznika Smile
i treba da ispises abecedu u suprotnom smjeru od smjera kazaljke na zidnom satu...Smile
znam sad se pitas kakve veze ima dal je sat zidni ili rucni..ima..razmisli malo...
pogledaj kako je okrenut zidni sartt a kako rucni..tj polozaj njegov Smile
a sem toga zidni sat stoji na zidu a rucni na ruci... Smile

treba ti jedna vostana svijeca...to mozes kupit na pijaci kod cigana...jevtinije je..
oni pokupe vosak sa groblja...malo rastope vosak..i uvalaju ga u svijecu...
a duhovi su cesto nna groblju..pa je bolje kupiti od cigana svijecu...

treba ti i jedna igla i metar konca...maslinastozelenog Smile

i treba ti par rijeci..koje ti stvarno ne mogu reci..te rijeci sam saznao od jednog druga...
kojem je te rijeci rekao jedan crni mag  na samrti... Smile a obecao sam da ih necu reci nikome... Smile


uzmes za kraj konca na kojem je na suprotnom kraju igla... bolje je da je sa velikim usima..
(ako si kratkovoid..da mores bolje proturit konac)
protrljas pre toga iglu od kosu...ako si celav..mozes i od medjunozne dlake..nema veze Smile
potrebna je odredjena kolicina elektriciteta Smile koja ce da privuce
nadnaravne sile..koje se nalaze u cesticama vazduha... svukud oko nas...Smile
i onda  izgovaras te rijeci...i zavrtis iglu...po kruznici 6-7 puta...i smiris ruku...i postavis je u centar kruga...
i postavis pitanje duhu...ako si ciste duse i ako se nisi noc prije puno puta samozadovoljavao.. Smile
javit ce ti se dobar duh..Smile
ako jesi... puno puta se ogrijesio... javit ce ti se
neka duh -bludnik ili neka kurvestina nevidljiva... Smile .....i trebas njih da se pazis Smile
one samo misle na ku***... Smile
uglavnom ce ti prvo dati znak da je tu..recimo ugasit ce svijecu...
cut ce se cvrkut pticica ili zubor potocica..il' muzika neka...
ili mozda cak i  sapt mnostva ljudskih glasova...u daljini..Smile

nemoj se bojat...postavi pitanje..da li je tu...
onda upali svijecu...i vidjet ces kako se iigla pomjera po kruznici...a to ustvari duh odgovara...Smile
moras da pazis sta ces da pitas...da ne naljutis duha...
znaci ne smijes da ga pitas recimo koje duzine mu je penis i jel on duh zato sto mu se zena
je******  sa komsijom.... zato sto mu je mali penis... Smile jer onda moze da popizdi..i da ti prevrne sve po kuci...
da otvara i zatvara vrata i ladice,...da ti polupa case...da ti trese krevet..apa ce ti mama mislit da opet drkas..Smile
pa ce te isustat Smile

znaci normalna neka pitanja postavljaj Smile
gdje si s...ta mai ..imas sta da zarolamo...i tako  to...Smile

a te rijeci (koje ti ja ne mogu reci)
ja mislim da mozes naci i na net-u...ima toga puno...
jbg ima jos par nacina..ali su vise extremni i potrebno je prinjeti neke zivinske zrtve... Smile
il' moras naci neku glupacu... koja ima menzes...i njenim tim otpadnim fluidima ispisati slova..i tako to Smile


eto ...sretno.. Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Znaci spec. kamere koje koriste za snimanje paranormalnih akrivnosti su lazne? Ili su snimci lazni?
A sta je sa snimanjem zvuka?Gledala sam u emisijama da su ostvarili kontakt, jel i to nije tacno?
Ne mogu da kazem da su sve lazne, isto kao sto ne mogu da kazem da su sve istinite.  U vecini slucajeva sto sam ja video, mogu ti reci da su snimci montirani.  Video sam par privatnih snimaka od prijatelja koji aktivno ovo pokusavaju, i oni su uspeli da imaju dva snimka, ali sada, kvalitet nije najbolji.  Ako ljudi ocekuju ne znam HI DEF snimak, ne verujem da ce ga naci, bar ne skorije.  Mozda ako tehnologija bude uznapredovala.

Zvuk je vec drugaciji zbog toga sto je drugacija frekvencija.  Ne znam koja je emisija, niti mogu da kazem da li je tacno ili nije dok ne vidim.  Sa cim tacno su uspostavili kontakt? 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Znaci spec. kamere koje koriste za snimanje paranormalnih akrivnosti su lazne? Ili su snimci lazni?
A sta je sa snimanjem zvuka?Gledala sam u emisijama da su ostvarili kontakt, jel i to nije tacno?
Ne mogu da kazem da su sve lazne, isto kao sto ne mogu da kazem da su sve istinite.  U vecini slucajeva sto sam ja video, mogu ti reci da su snimci montirani.  Video sam par privatnih snimaka od prijatelja koji aktivno ovo pokusavaju, i oni su uspeli da imaju dva snimka, ali sada, kvalitet nije najbolji.  Ako ljudi ocekuju ne znam HI DEF snimak, ne verujem da ce ga naci, bar ne skorije.  Mozda ako tehnologija bude uznapredovala.

Zvuk je vec drugaciji zbog toga sto je drugacija frekvencija.  Ne znam koja je emisija, niti mogu da kazem da li je tacno ili nije dok ne vidim.  Sa cim tacno su uspostavili kontakt? 


Mislim da je bio u pitnju vlasnik broda koji upozorava na neku oasnost, a aparat /uredjaj je te vrste da snima glasove na frekvencijama koje mi ne cujemo. Tek kad je proslo kroz racunar culo se sta govori.

Dakle , sve je to subjktivan osecaj?
Nervi? Mozak? Jer je to mocna alatka koja moze svasta da napravi, i svasta da si uveren a da to nigde ne postoji.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mislim da je bio u pitnju vlasnik broda koji upozorava na neku oasnost, a aparat /uredjaj je te vrste da snima glasove na frekvencijama koje mi ne cujemo. Tek kad je proslo kroz racunar culo se sta govori.

Dakle , sve je to subjktivan osecaj?
Nervi? Mozak? Jer je to mocna alatka koja moze svasta da napravi, i svasta da si uveren a da to nigde ne postoji.

Moguce je da su uspeli, a moguce je da su montirali.

Pa sad sta smatras subjektivnim osecajem?  Ima zena koje misle da su trudne pa pocnu da pokazuju simptome trudnoce iako to nisu, sto znaci da nase telo, putem naseg mozga i razmisljanja moze da stvori iluzije.  Isto je tako i sa ovim.  Zato kazem kada prizivas moras da znas sta da radis, moras da prestanes da mislis o tome dok to radis, i da se opustis poput meditacije, jer cim ukljucih mozak da aktivno zeli da prizove duha (koristim ovu rec veoma otvoreno) ti sam stvaras tu realnost koju zelis da vidis.  Nije prizivanje za svakoga, jer mnogi zele da prizovu dushe umrlih, a ono sto dobiju ako dobiju nije to sto su zeleli. 

Sako, ovo o cemu ja pricam je nesto sto ne mozes da stavis na papir, i da objasnis recima, to je vise od osecaja,  I bez obzira da li je to stvarno-stvarno ili zamisljeno, ako dovoljno verujes u to, tebi ce biti realno.  Oni koji veruju u boga, veruju u njega jer osecaju to nesto, i za njih je bog stvaran, i oko njih je tu i pomaze im.  Isto tako i za ovo, sve zavisi od mentaliteta, snage, energije i moci tvoje svesti.   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Dakl sve je to hemija u mozgu  Smile

Ja sam jednom tokom meditacije imala momenat gde se pojavilo jako  "svetlo" koje me i poplasilo i trglo iz tog momenta mira. Jasno mi je da nije kontakt onostranog sveta, jasno mi je da mi nisu vanzemaljci ni Ra slali poruke  Smile
Sve ali SVE moze da se objasni brojkama i na papiru Raven. SVE. Sto ne moze - toga nema.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 86 87 89 90 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:26:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.