Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privući mu pažnju na žurki  (Pročitano 2141 puta)
08. Jun 2005, 13:56:07
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Žurke se smatraju dobrom prilikom za privlačenje pažnje suprotnog pola, i one to i jesu. Opuštena atmosfera, svi se lepo zabavljaju, imali ste priliku da se super sredite kod kuće pa na žurki možete da blesnete u punom sjaju... Samo, ni to nije uvek dovoljno za privlačenje nečije pažnje - potrebno je i malo akcije (ne brinite, ne mislimo da samo skočite na njega; jeste da bi ga to nateralo da vas primeti, ali pre kao "lujku" nego kao devojku sa kojom bi želeo da izlazi). Dakle: kako iskoristiti žurku za privlačenje baš njegove pažnje?

Prvo se treba pripremiti za žurku - potrebni su vam odeća i frizura kojima ćete zablistati. Frizura ne treba da bude previše komplikovana, jer ako se pokvari, nema šanse da je na žurki ponovo namestite, pa ćete zato cele večeri više misliti na svoju frizuru nego na dečka koji vam se dopada. Što se odeće tiče, prilično upadljivo (ali ne i neukusno) biće ako se obučete u jednu istu boju ili ako imate nešto crveno na sebi (naravno, ukusno uklopljeno uz ostatak garderobe; crveno je boja ljubavi, uz to i topla i optimistična), ili zabavna fora, ako znate za koji tim navija pa se obučete u boje tog tima - tako će vas u startu povezati sa nečim što već voli.

Uhvatite priliku da se zaustavite u nekom delu prostorije gde on može dobro da vas vidi. Zadržite se tamo sami pet sekundi, razmišljajući o nečemu što vam je baš super uspelo. Tako ćete, a da toga nećete biti ni svesne, zablistati od samopouzdanja - on će to sigurno primetiti.

Kad uhvatite njegov pogled, nasmešite mu se. Nema veze ako nikad niste razgovarale s njim - osmeh je prijateljski gest i on će se automatski osetiti prijatnije. Tako će vam biti mnogo lakše da počnete razgovor s njim ili će vam i sam prići.

Poželjno je da unapred smislite nekoliko zanimljivih tema za razgovor.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Raspitajte se šta ga zanima. Ukoliko vam nije sam prišao, slobodno u nekom trenutku priđite vi njemu, sa već smišljenim pitanjem iz neke oblasti koja ga zanima (automobili, sport i muzika su najčešći pogoci - podrazumeva se da morate i vi nešto da znate o onome što ga pitate).

Ako on deluje zbunjeno, možda čak i povučeno, moguće je da je vaš nastup preagresivan; čak i ako mu se dopadate, preagresivan nastup ga može odbiti od vas. U takvom slučaju, usporite malo. U toku razgovora može da pomogne ako koristite njegov rečnik i njegove gestove, naravno, ne previše upadljivo; tako će mu se činiti kao da vas već zna. Jedan od gestova kojim mu možete pokazati da vam se sviđa, pored osmeha i prijateljskog razgovora, jeste da vrtite pramen kose između prstiju - možda zvuči otrcano, ali veliki broj dečaka će na takav gest i nesvesno početi da se "zagreva".

Na rastanku (nažalost, i žurke imaju kraj), ako vam je bilo lepo s njim i ako vam se čini da je i njemu bilo lepo s vama, ne ustežite se da ga poljubite. To može da bude poljubac u obraz (bezbedna varijanta, jer uvek može da se proglasi za običan prijateljski poljubac), ili, ako ste hrabre, i lagani poljubac u usta (obavezno bez jezika, jer je za tako nešto prerano!).

Nakon ovakvog nastupa, trebalo bi da po njegovim reakcijama definitivno znate na čemu ste: da li ste mu imalo interesantne, ili ga zanimate kao drugarica, ili pak želi da bude s vama kao vaš dečko. Ovaj plan je najbolji za "devojke od akcije", mada, i ako ste stidljive, možete pokušati da jednostavno ignorišete svoju stidljivost, jer u ovom planu, čak i ako na kraju saznate da mu se ne dopadate, nema ničega što vas stvarno može izblamirati. Plus ćete i delovati kao "kul" devojka koja zna šta hoće i ne stidi se da pokaže da joj se neko dopada.

Srećno i najvažnije za svaku žurku: lepo se provedite!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
 Smile Sve to lepo i filozofski zvuci,ali u ovim vremenima su se prilicno obrnule stvari...Valjda bi trebalo da se zna ko je musko,a ko zensko?! Iz licnog iskustva znam da ako se nekom decku dopada devojka sam ce naci nacina da dodje do nje i zapocne razgovor,bez obzira koliko je stidan i povucen. Cini mi se da ovakvom pricom gore navodite vodu na svoju vodenicu i olaksavate sebi posao  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@milosava

Stvarno ne mora da znaci ... pocev od sebe,nikada ne bi startovao zensku koja ne pokazuje neki minimum interesovanja.A to nije prebacivanje vode na svoju vodenicu...jednostavno sto se bakcati sa ribama koje su privremeno nedostupne ili sa kojima kontakt iziskuje peterani utrosak energije sa sporim rezultatima.Isto kao i sa pecanjem,ako je vodostaj opao a voda bistra sto bi ja koji dzavo lovio smudja sanse 10:1.Kada mogu komotno da blinkerisem za stuku i da imam za veceru kolko hochu.Jednostavno pi*ka je pi*ka ... a boga mi ima je ko pleve tako da nije ni tako losa idja a se malo reklamira ako bas zeli u promet.... 
« Poslednja izmena: 16. Jun 2005, 02:33:58 od Cyber Cow »
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
 Smile Pa,za *ulazak u promet* nikada nije problem,k... se moze naci na svakom cosku,po izboru,bez obzira sto je omer muskaraca i zena neravnomeran-malo *mrdnes repom*,a oni se primaju kao pubertetlije  Smile Sto je najsmesnije,zbog neravnomernog omera vecina muskaraca danas misli da devojka treba da *pada u nesvest* od srece sto je neko primetio i sto mu se digo na nju,kao da je jedino musko na ovom svetu,pa sad ona treba da se oseca pocastvovanom sto je *izabrana* kao *objekat*.Mosh mislit   Smile 
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
Ma ja kad nesto razmislim, nije ni lose prva prici. Brate prekines ono dugo cekanje, da li ce gospodin skupiti dovoljno snage da pridje ili ce jos taktizirati. Pahoce - hoce, nece......(ma koji to nece)
Sa druge strane, ako nema hrabrosti da mi pridje, bez obzira na to koliko ja djelovala nepristupacno i tesko za obraditi - nije me ni vrijedan.
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Nije iskljucena varijanta da devojke prve prilaze,neka prica usput se uvek moze naci za pocetak,ali je problem sto ili sledi prica:Ajmo,mala... Smile ili se pocne ponasati kao zensko.NASE JE PRAVO DA SE NECKAMO(citaj:klizemo po zivcima),a njihov zadatak da ne odustaju i da se trude,trude,trude,...,i trude,..,...dok ne popustimo(ako,uopste ima sanse da popustimo-ali,u tom slucaju i njima je u startu jasno da treba da se izgube iz vidnog polja)
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212

@milosava

Izvini,ali ovo je stvarno pogresno=>>>> od: milosava    "Pa,za *ulazak u promet* nikada nije problem,k... se moze naci na svakom cosku,po izboru,bez obzira sto je omer muskaraca i zena neravnomeran".......
Jeste tacno da nas ima znatno vise i da kurac nije tesko naci,ali pravo pitanje je sta to devojka trazi.Ako je u pitanju bilo koji kurac onda uredu,ali ako je neki specifican ili cak sta vise neka osoba koja bi mogla cak da bude dopadljiva...onda one koje "klizu po zivicama ili po cemu ne jos.... biiiipppp...." Smile mogu da se slikaju.Inace najveci problem nije u tome ko ce kome da pridje,mada on ne mora da se muci oko nje....jednostano nije potrebno,matematika je na nasoj strani  . O da i ono "ajmo mala"... ili cao ja sam milojica rocket scientist... nije nasa krivica to je produkt onoga sto se moze nazvati "zensko ne znanje"... istina je da veliki broj zena misli da zna sta trazi ali stvarno ne zna.Zato muskarci stvaraju stereotipne modele kojima prilaze zbunjenim pripadnicama suprotnog pola.... sto su subjekti zbunjeniji to su komentari debilniji i sto je najcrnje uspesniji.  Smile

Cast izuzetima a to su uglavnom kreteni ciju linost takvi pristupi stvarno opisuju.
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
   Ja sam samo napisala komentar na prethodni tekst,koji mi je zvucao u tom smeru... Da bi nekome privukao paznju,prvo mu moras biti u vidnom polju,a posto su muskarci programirani prvo na vizuelno,treba imati atribute koji se njemu dopadaju...E,a hajd sad znaj sta bas on preferira?! Neko voli smerne,tihe devojke koje trepcu znacajno,a neko one sto igraju *koreografsku tacku* koju su izvezbale kod kuce... Tesko je spremiti *strategiju* prilaska ako ne znas na sta ides! I pitam se koliko treba imati kockarskog duha,pa se truditi privuci mu paznju,a nemati pojma ko je on uopste?! Ako ima neko ko ga zna,sigurniji je put,a i puno lakse i jednostavnije(za tog posrednika,a i za ishod situacije je bolje da uopste nije upucen u razlog svoje misije). Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.