Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privući mu pažnju na žurki  (Pročitano 2142 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
CC,pazljivije sam procitala napisano,i da znas da si ucinio dobro delo!!! Nevezano za ovu temu,pomogao si da detaljnije shvatim pricu i savete jednog prijatelja! Trudio se da mi nesto objasni,ali je valjda trebalo da se slegne sve u glavi i postavi na pravo mesto! Obojica ste sjajni Smile Hvala puno Smile
ebem ti kopcanje  Smile  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@milosava

Drago mi je da sam bio od pomoci .... fora je u stvari da ti procitas lika/ribu.
To jest ako zelis da mu/joj pridjes. Podjes od oblacnja pa do body languadge- a,nacina na koji prica i onoga sto prica bez obzira sta je,kako se ponasa sa nekim svojim ortacima...takinjama...okolinom...itd.Pa tek onda udri...  Smile
O da,zar je tako strasno i popiti cizmu ako pristup nije pravi,posto si pomenula kockanje?!?!?
Osim toga to se i onako veoma retko desava,jedna stvar u vezi sa muskim rodom je sigurna.A to je da skoro 70% nas bez obzira na to kakav je prilaz osobe suprotnohg pola opet pistaje na igru... S tim sto ta osoba treba da bude privlacna na makar neki fizicki pa cak ako ni to,na neki PSIHICKI NACIN.  Smile  koliko je to cudno.
Najbolji primer sam ja... moj tip su one agesivne. Narodski: gde nema bola nema ni ljubavi.  Smile
P.S. Tu ljuba ne preporucujem svima...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jun 2005, 02:40:21 od Cyber Cow »
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
Interesantna problematika.
O kojoj sam prestao da razmisljam odavno - sada je to impuls.
Jedina taktika koju [a mrzim rec taktika] poznajem je - napred!
Naravno, u podlozi svega stoji da li imas stila,
da li umes da sastavis smislenu recenicu,
da li znas na sta licis i da li si svestan lika kojeg sretnes ujutru kad udjes u kupatilo [u ogledalu].
Sve to, kad saberes - dovodi do samopouzdanja i prirodnosti u ponasanju.
Sa druge strane, previse filosofiranja o tome - kao sto bi recimo moglo da se dogodi ovde - samo
ce da zbuni ...

Milosava i ponovo - mudro !  Smile
IP sačuvana
social share
Bravure na dnevnoj bazi... !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
Taktika? Koja taktika. U principu svi pricaju iste price, samo drugacije upakovane. E, sada dok on gnjavi sa tom svojom pricom (za koju se sigurno ortacima kleo da je hepo kockica za zene), ja obicno u sebi mislim, aha, aha, i to sam cula, skrati boga ti skrati. Fora je, ako mi se ne svidja, nema te price koja moze upaliti, ako mi svidja, smjeskacu se i na najvece gluposti Smiley 1
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@ vjestica

Just you kep on smiling  Smile
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.