Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:34:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privid dobrote  (Pročitano 7668 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
vremenom ces shvatiti...kad budes izvisio npr. od nekog od kog si to najmanje ocekivao Smile

Savet :

Ne vezuj se za nikog i neces da izvisis

ma da , kako mislis da neko normalan ( a pod normalan mislim neko ko zeli nekoga sa kime ce da se skuci ili bar u miru da egzistira ) moze da izbegne to famozno vezivanje ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Dobro..nisam mislio da se ne vezes za devojku,decka,verenika..jbt
Mislim na roditelje,drustvo..i tako dalje
U svakom slucaju,neko nekad mora da te zajebe  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
roditelje ?>? pa jbm mu mater za njih si vezan pre rodjenja  Smile
jasi kakva je sada to nova logika ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Ista  Smile

Mnogo vi roditelje precenjujete..samo polako  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Ista  Smile

Mnogo vi roditelje precenjujete..samo polako  Smile

negde sam procitala tvoj post vezan za roditelja. mislim da si rekao za caleta da je majmun ili tako neka slicna zivotinja  Smile
malo mi je to zasmetalo .. iskreno , ne kao roditelju nego kao detetu koje iznad svega postuje svoje roditelje pogotovo oca  Smile
mada , tvoje misljenje , nadam se , nece uticati na tvoje roditeljstvo  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.12
Ma nešto i ne postoje univerzalno dobri ili loši ljudi. Mislim da svi, na kraju, biraju subjektivno i tu nema pravila. Šta meni vredi ako za nekog važi da je dobar, ako je prema meni loš i obrnuto. Prosto, čije mi vrline odgovaraju, a mane ne smetaju toliko. Svi smo i bili povređeni, izdani, pa opet je tu bilo mnogo i do okolnosti. Recimo i kada povredim nekoga, mnogo puta nisam ni bila svesna, a tek nameru nisam imala. Zaista je previše specifičnosti da bi se moglo generalizovati. Što se privida tiče, tu obmanjujemo samo sebe i izazivamo da budemo povređeni.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Dobro..nisam mislio da se ne vezes za devojku,decka,verenika..jbt
Mislim na roditelje,drustvo..i tako dalje
U svakom slucaju,neko nekad mora da te zajebe  Smile

sve sve, ali roditelji?!
Prvo, nisam bas siguran da tu bilo ko ima izbora pri vezivanju, vezan si pa si vezan. Drugo, ako su tvoji roditelji prema tebi bili ovakvi ili onakvi, generalizacija ipak nije na mestu. Naravno, svi oni grese, neki manje, neki vise. Moji su za mojih 30 godina, uvek bili uz mene i sestru i kad je islo i kada nije. Smatram sebe dobrim covekom(mada imam varijacija, ali sustinski sam dobar i 95% mojih postupaka to dokazuje), a za to sto sam takav, najvise imam da zahvalim bas njima: na genima, na vaspitanju, na smernicama i na prostoru da se i pored svega toga, razvijem kao nezavisan, sa sopstvenim misljenjem i stavovima.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Citat
sve sve, ali roditelji?!

Sve sve al' gde bas kumicu  Smile
Idi u neki dom pa onoj deci kazi ovo .

Citat
Prvo, nisam bas siguran da tu bilo ko ima izbora pri vezivanju, vezan si pa si vezan.
Evo ja na primer nisam.

Citat
Drugo, ako su tvoji roditelji prema tebi bili ovakvi ili onakvi, generalizacija ipak nije na mestu. Naravno, svi oni grese, neki manje, neki vise. Moji su za mojih 30 godina, uvek bili uz mene i sestru i kad je islo i kada nije. Smatram sebe dobrim covekom(mada imam varijacija, ali sustinski sam dobar i 95% mojih postupaka to dokazuje), a za to sto sam takav, najvise imam da zahvalim bas njima

Sta mislis odakle meni internet ? Odakle mi patike,majce ? Ko mi placa skolarinu ?
Kome odem kad mi zatrebaju pare ?

Evo vidis ti si dobar ja nisam dobar..Ali svoje greske sam placam,svoje uspehe ne delim ni sa kim .
Cekaj..na sta mislis kad kazes da treba da im se zahvalis na genima ? Kevo,cale hvala na genima  Smile

Ja samo zelim da kazem da roditelji nisu sveci..Ja ih niti volim niti mrzim.Nisam mogao da biram roditelje..to niko ne moze.Postujem ih do neke granice i ne pravim od njih Andjele. Pomogli su mi 1000000 puta odmogli isto toliko.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Citat
Sta mislis odakle meni internet ? Odakle mi patike,majce ? Ko mi placa skolarinu ?
Kome odem kad mi zatrebaju pare ?

Evo vidis ti si dobar ja nisam dobar..Ali svoje greske sam placam,svoje uspehe ne delim ni sa kim .
Cekaj..na sta mislis kad kazes da treba da im se zahvalis na genima ? Kevo,cale hvala na genima 

Ja samo zelim da kazem da roditelji nisu sveci..Ja ih niti volim niti mrzim.Nisam mogao da biram roditelje..to niko ne moze.Postujem ih do neke granice i ne pravim od njih Andjele. Pomogli su mi 1000000 puta odmogli isto toliko.

e pa jasikasi ako sam sebi sve finansiras , svojom voljom sa ili , bolje da kazem , bez uticaja roditelja postao si osoba za ponos  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
sve sve, ali roditelji?!

Sve sve al' gde bas kumicu  Smile
Idi u neki dom pa onoj deci kazi ovo .

kao sto rekoh, generalizacija... to sto ima roditelja koji svoju decu napustaju, nije ni blizu dovoljan razlog da se svi podvedu pod jednu krusku...

Citat
Prvo, nisam bas siguran da tu bilo ko ima izbora pri vezivanju, vezan si pa si vezan.
Evo ja na primer nisam.

Citat
Drugo, ako su tvoji roditelji prema tebi bili ovakvi ili onakvi, generalizacija ipak nije na mestu. Naravno, svi oni grese, neki manje, neki vise. Moji su za mojih 30 godina, uvek bili uz mene i sestru i kad je islo i kada nije. Smatram sebe dobrim covekom(mada imam varijacija, ali sustinski sam dobar i 95% mojih postupaka to dokazuje), a za to sto sam takav, najvise imam da zahvalim bas njima

Sta mislis odakle meni internet ? Odakle mi patike,majce ? Ko mi placa skolarinu ?
Kome odem kad mi zatrebaju pare ?

Evo vidis ti si dobar ja nisam dobar..Ali svoje greske sam placam,svoje uspehe ne delim ni sa kim .
Cekaj..na sta mislis kad kazes da treba da im se zahvalis na genima ? Kevo,cale hvala na genima  Smile

Ja samo zelim da kazem da roditelji nisu sveci..Ja ih niti volim niti mrzim.Nisam mogao da biram roditelje..to niko ne moze.Postujem ih do neke granice i ne pravim od njih Andjele. Pomogli su mi 1000000 puta odmogli isto toliko.

Nisu me u skoli naucli da budem kulturan, da kazem dobar dan i dobro jutro, a sigurno mi ni radne navike nisu u skoli ili na ulici usadili...
Ne placaju mi roditelji sve to, niti im idem po pare jer za to nemam potrebe. Ali za to sto sam sposoban da zaradim, sto sam sposoban da se organizujem dobro i da povucem ispravne poteze u pravom momentu, bez da narusim neciju egzistenciju, to mogu u najvecoj meri njima da zahvalim.
Ja nigde nisam rekao da su sveci, gresili su i moji, mada iz ove perspektive, iznenadjujuce malo. Ali sustina je: nikada nisam pogresio a da mi na to nije skrenuta paznja, na ovaj ili onaj nacin. Bilo je i batina tu i tamo. Ali isto tako, nikad nisam nepravedno optuzen, udaren ili nesto trece, uvek sam bio svestan da sam kriv, cesto cak i pre nego sto bih nesto zabrljao  Smile Jos jedna stvar, jako bitna. nisu me nikad terali na nesto, nekako su mi uvek nalazili zicu, i meni i sestri, da pravim razgovorima u pravo vreme sami donesemo ispravne odluke. To tada nisam tako gledao, ali kako vreme odmice, sve mi je jasnije.
Nemoj me pogresno razumeti, nisam ja klinac od 19 godina kojeg pravi dueli sa roditeljima tek ocekuju. Zasnovao sam vec i svoju porodicu, i veruj mi da cu dati sve od sebe da budem kao moji.... I jos jednom, nisu oni sveci, ali iz ovog ugla, da sam ih ja vajao, tesko da bi ih bolje izvajao...



IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:34:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.