Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privedena avaksica zbog sirenja straha i panike  (Pročitano 18841 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Aman, Odbojkas... ne moze ove podatke da otkriva...

I opet.. nema delovodnog broja... ako pogledas sve dopise unazad, svi imaju delovodni broj.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Може да открива податке на лични захтев, деловодни број пише, ако се боље загледа...

Наравно да је једини начин да се докаже да ли је неко примио или не вакцину, да се изда Потврда о вакцинацији или допис да особа није вакцинисана, од надлежне установе ИЗЈЗ др Милан Јовановић Батут, једини начин да се докаже да високи државни функционери нису говорили истину је да се изда доказ који их демантује, формална процедура испоштована, оособа која је тврдила да није вакцинисана добила од Батута доказ за своје тврдње, и сада, упркос речима саме особе и дописа Батута и даље сумњате да ли се дотична није вакцинисала? Оно, не верујем да баш верујете у сваку реч министара и високих државних руководилаца, па ме чуди да им у овом случају верујете, упркос јаким индицијама у супротно...

Smile Smile Smile

Иначе, у случају сумње у фалсификат, Батуту је на располагању тужба, те, уколико не буде тужбе, као што је неће ни бити, произилази да су к/д извршили они који су јавно тврдили супротно, иако су наравно, гле чуда, ћутали и нису саопштили ко је та једна особа од приведених, а по свој прилици нису желели да објаве име, јер су и сами знали да је подметнута информација дезинформација...

Е, не знам, иначе, зашто не отвара, мени са десктоп рачунара отвара, мислим и да су обе фб странице јавне...

Реално, није ми ни јасно какакв утицај може да има неко ко на изборима, на којима изађе мање од 50% регистрованих бирача, освоји пола процента гласова и на који начин уопште може да шири и изазива панику неко ко није гост ни на једној станици, ни у једној емисији и ко доконо пискара на друштвеним мрежама и фејсбук страницама.

Па, Саша Радуловић свакако има и већи утицај, тако да, уколико су желели да сузбију кампању против вакцинисања, било би много логичније да су се намерачили на њега...

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
оособа која је тврдила да није вакцинисана добила од Батута доказ за своје тврдње, и сада, упркос речима саме особе и дописа Батута и даље сумњате да ли се дотична није вакцинисала? О
Izvini me sto sumnjam u lazova Milinu Doric. Osobu koja je zaglavila zbog Kovida u bolnici. Dok je tvrdila da Kovid ne postoji ili stavec. Bas kao i svaki sektas kao ona. I to su naravno krili, nisu smeli da kazu.  Postao si gori od ovog novog sektasa sto je dosao, verujes ljudima koji falsifikuju dokumente i cak i to ne znaju kako treba. Kako bi i dalje prodavali vama stagod. Dok se oni uredno vakcinisu, i nose i maske i vizire. Dok vi gubite vase poslove zbog istih.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Није заглавила у болници због Ковида, већ због сепсе, прошле године...

 Smile Smile Smile


Зашто нису саопштили која се особа од 5 приведених вакцинисала?

Наравно да безусловно нећу веровати у реч председнице Владе, или министра, док не докажу да се заиста једна особа вакцинисала, кад су већ сами покренули то питање...

До тада, вероваћу надлежној установи, ИЗЈЗ др Милан Јовановић Батут.

Ако је фалсификат, па, ништа лакше него доказати да је фалсификован допис. Али, шта ако није фалсификат? Шта у том случају?

« Poslednja izmena: 19. Apr 2021, 13:03:31 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Није заглавила у болници због Ковида, већ због сепсе, прошле године...

 Smile Smile Smile

Za vas ovce jeste. Za bilo koga drugog sa mozgom, pa, zna se zasto je bila u bolnici. Samo vama nisu smeli da kazu. Smile

Citat
Ако је фалсификат, па, ништа лакше него доказати да је фалсификован допис.
Naravno. Npr da nema delovodnog broja. Al dobro, vas ovce je lako sisati pa slobodno verujte vanzemaljcu Milini i njenim lazima.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ја видим деловодни број...

И, боравила је у приватној болници неко време, на клиници Health Medic.

И, не верујем a priori у реч министара или политичара, када саопштавају информације...

 Smile Smile Smile


Иначе, када су већ рекли да је једна особа вакцинисана, зашто нису објавили њено име и презиме, или бар иницијале???



« Poslednja izmena: 19. Apr 2021, 13:26:36 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
odbojkas, što dozvoljavaš da te ovoliko vredja i ponižava i ne smeš da uzvratiš istom merom?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Зато што ме нико ни не вређа, ни понижава, нити се ја тако осећам (ad personam o мени може да пише ко шта хоће), знам како иде процедура око вакцинације, зато што сам и сам вакцинисан, доживљавам више као њихово огорчење на дотичну због њених изричитих ставова против вакцинације.

Међутим, у конкретном случају, неко би морао да буде баш мајстор за фалсификат, јер би морао да фалсификује:
 
1)печат Батута,

2) потпис в.д. директора др Верице Јовановић, као и
 
3) особе која је била задужена за информацију, чије се име и презиме и потпис виде,

дакле, морао би неки мајстор да начини отприлике минимум 2 или 3 кривична дела, и да се још тиме јавно хвали, што је сценарио у који је тешко поверовати, нарочито зато што би, како моја маленкост размишља, морао да буде лудо, али баш лудо храбар и да не очекује реакцију или деманти Батута, којег четврти дан од објављивања Одговора-нема... У случају да је фалсификат, понављам, ништа лакше за Батут него то доказати на суду, али моје мишљење је да, пошто четврти дан од објављивања Одговора, из Батута нема ни реакције, ни демантија, ни најаве тужбе због фалсификовања потписа и печата, све указује на то да је допис веродостојан.

Е, сада, мој мозак никако да рационално разуме, зашто је било потребно наглашавати да је #1 особа од 5 приведених вакцинисана, уколико то није истина, изузев уколико је намера била дискредитација и компромитација личности, чије име и презиме, као ни иницијале нису објавили, иако је отприлике јасно на кога су се односиле инсинуације...
« Poslednja izmena: 19. Apr 2021, 14:55:54 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
vredja te, ne lupetaj i ne pravi se lud, naziva te ovcom i glupakom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.