Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:49:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatna torrent pozivnica  (Pročitano 403571 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
Sramota me,kako nije... Evo,gledam Marsej-Liverpul i sramim se Smile

Nego,reci ljudima koliko imas aploudovanih gigabajta na bitsoup-u? Regularnih,naravno Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
 Smile  Smile  Smile e zbog ovih sirenja lazi ce te pojesti mrak....
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ha ha jebote citirao nas je od cele teme stvarno se covek popalio..Alo bre  "Get a life"
Mora da ti je poslao ono na PP sto si mu trazio zato ga i branis HAhaHAhaHA..A ti i ja cemo Falzone da popricamo o tom curenju informacija...
Neću da te vređam,ali malo obrati pažnju kakvim mi se rečnikom obraćaš,a ako se ti znaš sa Falzoneom,ja to nisam znao i mislio sam da ozbiljnno misliš kad si ga napao,a branio sam ga jer je stvarno jedan od boljih i opuštenijih moderatora na ovome forumu,a i branio sam moje stavove,jer mi se jebe da li će neki liik koji ima torrent sajt da opstane,jer je to njegov a ne moj problem. Smile
Molim te,ubuduće malo ozbiljnosti,jer kao što si video,neko to može i ozbiljno da shvati,a ja priznajem da sam naseo  Smile ,ali i nisam ni mogao da predpostavim da se zezaš,jer tema i nije neko zezanje.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
...branio sam ga jer je stvarno jedan od boljih i opuštenijih moderatora na ovome forumu...

Zaboravio si "najlepsih" Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
Kad je covek u pravu onda je u pravu,stvarno je Falzone jedan od boljih i opustenih moderatora i tako je lep i snazan i jak ...

branio sam moje stavove,jer mi se jebe da li će neki liik koji ima torrent sajt da opstane,jer je to njegov a ne moj problem. Smile
Divno stvarno divno...a da nema tih likova sto drze te sajtove sta bih onda bilo???
Citat
Molim te,ubuduće malo ozbiljnosti,jer kao što si video,neko to može i ozbiljno da shvati
Pa sta ako shvati????  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 02:23:42 od janca »
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
...branio sam ga jer je stvarno jedan od boljih i opuštenijih moderatora na ovome forumu...

Zaboravio si "najlepsih" Smile
To mogu ribe da kažu,ja nisam kompetentan. Smile

janca
Ja kapiram zezanje,ali kad idem na ovakve teme,obično ne očekujem zezanje,pa sam i temu shvatio ozbiljno,ali da si me nasankao,to jesi,svaka čast. Smile



« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 13:45:41 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
jer mi se jebe da li će neki liik koji ima torrent sajt da opstane,jer je to njegov a ne moj problem. Smile
Smile hm bolje je za tebe da nisi u BitmeTV-u ili na nekom drugom torrent sajtu gde sam ja..... Smile
ako jesi bas bi se pitao dal bi govorio "ah bas mi se jebe za taj nalog cheatovacu do besvesti" i kad budes cheatovao i popio ip ban ili da tvoj region popije ip regiju pa bas da te vidim kako bi te bilo i te kako briga tako da cenim kod tebe sto si iskren i sto si rekao istinu da si cheater tako da znam ako ikad dodjes tamo ja cu te pocastiti banom Smile i prijaviti ostalim trackerima tvoju IP i tvoju regiju i neces moci ni da pristupis Smile
ovako kako mi se cini da ce Biti sledeca srbija koja ce popiti IP BAN regije ili ti drzave bili vi cheater ili ne ako se desi zahvalite cheaterima (poznate zemlje po cheaterima su Rumunija Izreal i Poljska)

branio sam moje stavove,jer mi se jebe da li će neki liik koji ima torrent sajt da opstane,jer je to njegov a ne moj problem. Smile
Divno stvarno divno...a da nema tih likova sto drze te sajtove sta bih onda bilo???

pa placio bi nalog za usenet ili ti za newsgroups koji nisu nimalo jeftini Smile
nego nebirni se ti za te cheatere oni cheatuju na malim i nevaznim privatnim trackerima gde moze svako upasti i njihova je greska(greska  tog Vlasnika) sto nema prave modove i njegov tim i sto nema dobre kodere pa da naprave anti cheat skripkt pa ko se usudi da cheat automatic BAN Smile ovako sto se tice mene nek covek cheatuje kad njega nijebrigra za njegovim nalogom sto bi bilo mene  Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
@sakingsny,
da li je istina kad si vip na BitMetv-u imas pristup odredjenom delu foruma samo za pozivnice?

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
@sakingsny,
da li je istina kad si vip na BitMetv-u imas pristup odredjenom delu foruma samo za pozivnice?

hvala
imaju poseban forum ali nemogu da ti kazem sadrzaj kad budes ViP vidices Wink ovako nemogu puno da kazem o nasim planovima
samo da ti ponovim trebas samo da imas ratio vise od 3.00 i da imas uploadovano 100GB Wink da bi bio ViP Wink
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
Dobro,ajde ti nama lepo objasni kojim trikovima se moze odrzavati ratio 1 sa dl/ul odnosom 8:1? Znaci,ne treba mi status VIP-a ili nesto slicno,samo da mogu povremeno da skinem ono sto me zanima... Ionako ne skidam preterano mnogo tako da mi ovi "nebitni privatni trackeri gde moze svako upasti" odradjuju pos'o.

Inace,nas obicnu raju zabole paja za BitmeTV,RevolutionTT,FTN i ostale gde ti treba vudu magija za upad Smile
« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 18:41:16 od Falzone »
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:49:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.